Doporučení praktičtí lékaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Jičín

• Praktický lékař

„Na paní doktorku jsem dostala tip od přítele. Velice milá, ochotná a vše vysvětlí. Sestřička též. Byla jsem v šoku z tak příjemné vstupní prohlídky. Recept vám pošle do SMS nebo na email i komunikace po emailu je hned. A hlavně berou telefony nebo ihned zavolají zpět. Plus pěkné prostředí. Velice doporučuji a přeji ať se Vám jen a jen daří Více

Tyršova 1298, Jičín Mapa

MUDr. Petra Bílková

• Praktický lékař

„Je vždy velmi ochotný, slušný a hledá příčiny. Málokterý kékař se mi věnoval s tak důkladnou péčí.

č.d. 262, Libštát Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Celá rodina máme s panem doktorem jen ty nejlepší zkušenosti.

č.d. 24, Horka u Staré Paky Mapa

• Praktický lékař

„Co říci víc než děkuji, není nad lékaře s letitou praxí.Z lékařského hlediska šlo o malý problém, já byla bolestí šílená . Dostala jsem na chirurgii odlehčovací dlahu. Telefonická rada a léky od pí doktorky, která s účastí poslechla můj problém, mne velmi ulevily, a proto píši tohle hodnocení s velkým vděkem.Olga Čadilová Více

Jičín Mapa

• Praktický lékař

„Rozumí člověku. A je to taky jen člověk.

T. G. Masaryka 113, Ostroměř Mapa

• Praktický lékař

„Vzorný a zodpovědný lékař.

Dělnická 159, Jičín Mapa

• Praktický lékař

„Kdo nebyl registrovaaný u tohoto lékaře, neví co je příkladná péče. Po letech jsem se k němu rád vrátil, jsem nadosmrti ponaučen a u tohoto lékaře již zůstanu. Více

Vojice 132, Podhorní Újezd a Vojice Mapa

• Praktický lékař

„Je to můj lékař a jsem s ním naprosto spokojená. Nikdy u mě nic nezanedbal. Ba naopak. Ševčíková Petra

U Barborky 374, Rožďalovice Mapa

Soukromá ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař, Onkolog

„Doktor úžasný, pečlivý bylo vidět že má zkušenosti změřil tlak atd. jediné mínus čekací doba v čekárně ale doktora doporučuji pro ty co nejsou spokojeni se svým lékařem. Více

náměstí Svobody 17, Libáň Mapa

1 názor