Doporučení zubaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Hranice

• „Paní doktorka je člověk na svém místě! Jsme moc rádi, že jsme k ní přešli, protože je to velká profesionálka s lidským přístupem. K dětem je moc milá, není divu, že ji mají moc rádi. Navíc vše dokonale vysvětlí, to se nám u předchozího lékaře nikdy nestalo. Moc děkujeme, za nás rozhodně doporučujeme! A kéž by bylo takových lékařů více. Více

Interbrigadistů 86/2, Přerov Mapa

• „je velmi hodný a příjemný. Dokonce kvůli mě šel i o státním svátku do práce.

Čs. armády 29, Hranice Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Pan doktor Kaňa je nejlepší zubař jeho prace je velmi přesně rychlá a hlavně dělá to poctivě a pořádně bez zbytečné bolesti ...jeho přístup k pacientům je senzační jsem velmi spokojená Více

Velké Novosady 8, Přerov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Doktorka skvělá,pokud dělá práci dobře není problém s financemi.Jakou koliv plombu mi dělala,všechny drží supper.

Smetanova 9, Přerov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Paní doktorka je skvělá a hlavně odborník na svém místě! Vse vysvětli a ošetření provádí s velikou peci a citlivosti. Konečně rada chodím k zubaři! Více

Č. Drahlovského 12, Přerov Mapa

• „Pan doktor je ten nejlepší zubař , jakého jsme si mohl ve svém životě přát :) Hodný , pečující a velmi uklidňujícím způsobem :) Více

Loučka 239, Bystřice pod Hostýnem Mapa

• „Neznam lepsiho zubare. Prijdete bez zubu a za hodinu a pul odchazite s perfektnim, keramickym, novym zubem. A to vse v naproste pohode a bez bolesti! Vrele doporucuji. Více

Zborovská 2012, Hranice Mapa

Praktický lékař stomatolog s laborat.

• „Vynikající odborník a super chování k pacientům. Jsem ráda že codím k němu.

Praktický lékař stomatolog

• „Neznám lepší stomatologickou ambulanci. Paní doktorka spolu se synem jsou prostě jedničkas. Oba erudovaní, příjemní, milí, ohleduplní. Více

Dvořákova 19/1785, Přerov Mapa

KOLDADENT s.r.o.

• „S panem doktorem jsem velice spokojen a musím říct, že tak příjemnou, ochotnou a milou sestřičku, co má pan doktor jen tak někde nepotkáte!!! je to veselá kopa Více

třída 1. máje 1782, Hranice Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Nejlepší stomatoložka kterou znám. Velmi příjemná , pracuje s velmi velkou citlivostí vůči pacientovi. Děkuji jí a sestře za ošetření mého chrupu. Více

Praktický lékař stomatolog

• „Velmi příjemný, lidský, milý profesionál. Jsem nejen spokojena, jsem nadšena. Nejlepší zubař, jakého jsem poznala!

Křižná 857, Valašské Meziříčí Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorka ma velice profesionální přístup. Navštěvuje jí má dcera. Ja jsem od poslední návštěvy zas o něco chytřejší ohledně, kdy dceři trhala zoubek, který nechtěl pustit na svět nový - na to už děti netrápí doktor/ka injekci, ale že existuje umrtvovaci pasta na bezbolestnou extrakci zubu. Více

Husova 2/2846, Přerov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Pani doktorka Bieganska proste super zubarka.Chodim k ni u leta a vzdy spickove osetreni.Proste pracovita,poctiva a venuje se tomu jak se patri.Bohuzel je takovych strasne malo. Více

Smetanova 9, Přerov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Výborná zubařka, příjemná a obětavá. Nikdy jsem s ní neměl žádný problém, ze vším ráda pomůže a poradí. Můžu jen doporučit. Více

Hlinsko pod Hostýnem 106, Bystřice pod Hostýnem Mapa

Praktický zubní lékař

• „Pan doktor je skvělý odborník, pečlivý, zákroky jsou bez bolesti. S manželem k němu jezdíme přes 100 km a jsme rádi, že jej máme. A sestřička je taky moc milá. Děkujeme. Více

Praktický lékař stomatolog

• „Vynikající odborník. Vystřídal jsem bohužel už vícero zubařů, ale u žádného z nich jsem jsem nikdy nezažil, aby se lékař s pacientem nejdříve o zákroku pobavil, ukázal vše na počítači a následně přistoupil k zákroku samotnému. Lituji pacienty, kteří mají jiného stomatologa. Více

Vrbenská 761, Valašské Meziříčí Mapa

Zubní lékař

• „Nejlepsi zubarka na svete. Diky pani doktorce Adamcove je zubar muj nejoblibenejsi doktor, vzdy k ni chodim s usmevem a radosti a odchazim vzdy spokojena na 100%. Nikdy nebyl zadny problem. Více

Interbrigadistů 2, Přerov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Paní doktorka se nejen ujala i další části kompletní rekonstrukce mého docela zanedbaného chrupu s neuvěřitelnou péčí a profesionalitou, ale i velmi příjemným přístupem dokonalé ženy - lékařky. Prostě paní doktorka umí, je báječná a návštěva její ordinace nejen léčí a pomáhá ale i těší. Více

Na Odpoledni 19, Přerov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Paní doktorka je velice ochotná a sympatická, myslím si že je opravdový odborník. Můžu ji jen doporučit.

č.d. 155, Dolní Újezd Mapa