Doporučení pediatři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Hranice

• „Paní doktorka je po odborné i lidské stránce skvělá. Dá se s ní mluvit o všem, řekne svůj názor, ale rozhodnutí nechává na nás. Vždy nám rozumě poradí. A nezažila jsem ji zachmuřenou :-) Naše holčička ji i sestřičku miluje. Více

č.d. 113, Lešná Mapa

Prak.lék.pro děti a dorost, dět.kardio

• „Porovnám-li vlastní předchozí zkušenost s pediatry a vyprávění kamarádek s celkovým přístupem paní Doktorky Šlechtové, pak by zasloužila medaili. A nejen zlatou, ta by pro ni byla málo... Doktorka dětských srdcí i dušiček, moc pozitivní a milý člověk a úžasný specialista - asi nemám už co více dodat. Jen to, že jí moc DĚKUJI za to, že mi dcerku vzala pod svá ochranná křídla. ;o) Více

Svisle 2, Přerov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce Chvátalové jsem chodil odmalička až do dospělosti.Je to vynikající a sympatická lékařka,které jsem se jako dítě vůbec nebál,naopak,chodil jsem k ní rád.5 hvězdiček jak po odborné,tak po lidské stránce. Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je vynikající lékařka ale nynější zdravotní sestra nepatří na dětské, chová se arogantně a nemá žádný vztah k dítěti. Dřívější sestřička která u paní doktorky pracovala byla vynikající , usměvavá a vstřícná . Více

9. května 73, Přerov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorku jsem měla v dětství i já a byla jsem s ní velmi spokojená,nyní mám dítě a je opravdu velmi ochotná a příjemná. Jediné, co mi kazí dobrý pocit z každé návštěvy lékařky je její sestřička - pokud jí člověk nepadne do oka, tak se chová doslova jako fúrie. Ale ta, naštěstí, neléčí mé dítě. Více

Křižkovského 75, Lipník nad Bečvou Mapa

Obecní úřad, Veselíčko, Lipník nad Bečvou Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělý doktor, kterého navštěvuji již od narození, nikdy s ním nebyly žádné problémy , vždy dokázal skvěle poradit . Nemůžu nic jiného než plný počet hvězdiček :) Kačka Více

Hrnčířská 15/1401, Lipník nad Bečvou Mapa

ZDRAVÍČKO, s.r.o.

• „chodila jsem k ní už jako malá a nyní k ní chodím se svým synem a nemůžu si ji vynachválit.Vždy pomůže a poradí.Náš syn ji má rád,vůbec se nebojí... :-) Opravdu velká spokojenost,neměnila bych :-) Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka Grégrová zodpovědná a spolehlivá. Má akční sestřičku. Se všemi třemi dětmi jsme tam chodili rádi.

Praktický lékař pro děti a dorost

• „jsem ráda,že jsem k ní s dětma přešla od jiného lékaře,který nám málem odrovnal dítě.Zde se dají použít pouze superlativy,paní doktorka Floderová je velice pečlivá,nic nenechává náhodě a jako bonus ještě v případě nemoci zavolá třeba o víkendu a zeptá se na stav pacienta.NEMĚNILA BYCH Více

Hranice Mapa

• „výborná lékařka, jsem moc ráda, že k ní můžeme chodit. má perfektní přístup k malým pacientům, zodpoví každý můj dotaz. paní doktorka i sestřička jsou opravdu skvělé Více

Optiky 1, Přerov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší diagnostika, perfektní přístup k dětem, ochotná poradit, zvolit jinou alternativu. Více takových lékařů!!!

Kolonie 207, Jablůnka Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pani Doktoru velmi doporucuji!!! Je to lekarka mych detskych let a moc me mrzi, ze neordinuje i pro dospele!!! Nemenila bych!!! Veronika G.P. Více

U pošty 9, Přerov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Vážený pane doktore ,děkuji za syna Tomáše Dořičáka se kterým jsem k Vám chodila 19 let.Mnoho jste mne toho naučil mnoho rad jsem se dočetla ve vašich knížkách. Syn se na Váše vtipné poznámky při návštěvě těšil a já se naučila na ně reagovat a tak nám to vždy klapalo...Jsem ráda že Vás máme,nyní pokračuji u Vás s dcerou Bárou 8 a nevyměnili by jsem Vás. děti vždy říkaly: doktor Olchava a sestřička Olchavina děkujeme za vše Dořičákovi Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Ochotná, vstřícná, spolehlivá. Nemůžu si stěžovat, nechce se mi od ní ani odcházet.

Mlýnská 432, Bystřice pod Hostýnem Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „skvělá doktorka, pomůže vyslechne, porádí. Když je potřeba hned posílá k odborníkovi- nedělá ze sebe že umí všechno :). DOPORUČUJI NA 100% Více

č.d. 101, Pavlovice u Přerova Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „My jsme maximálně spokojeni. Chodím s obouma dcerama a holky se dokonce těší do ordinace. Paní doktorka je dobrá diagnostička, k dětem se chová krásně. Vždy mi poradí i sestřička je velmi milá a vstřícná. Nemám půl křivého slova. A když je potřeba hned nás pošle na dovyšetření když se jí něco nelíbí. Za mě a dcery max spokojenost holky Oravovy ???? Více

U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Milá k dítěti, poradí i po telefonu (opakovaných telefonech), neobtěžuje ji konzultace ohledně dítěte. Sestřička milá, s dětmi pracuje skvěle. Ordinace čistá, příjemná. Vhodně rozvržená ordinační doba - nepotkáváme se s nemocnými,když máme "poradnu". Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je velmi výborná. Zkušená lékařka. Okamžitě Vám nenacpe antibiotika, kterými jsme zahlceni. Na angínu je nám dala ale vždy bez váhání. Ty pomluvy nejsou pravdivé. Příjemný je i způsob přírodní léčby. Také bych chtěla říct, že ti, kteří ji kritizují, nemají odvahu se ani podepsat. Více

Velká Dlážka 5, Přerov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Péče této paní doktorky je jedna z nejlepších s jakou jsem se kdy setkala. Děti prohlíží od hlavy až k patě,na vše se ptá je velmi pečlivá.Nemám u ní strach,že by někdy něco zanedbala.Možnosti léčby vždy řeší s rodiči a je velmi zodpovědná k indikaci léků.Je to lékařka na pravém místě,víc takových. Já ji vřele doporučuji! Více

č.d. 195, Velký Újezd Mapa