Doporučení praktičtí lékaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Hranice

• Praktický lékař

„Vynikající lékař! Dlouhou dobu jsem nemohla najít toho pravého "obvoďáka" :) Konečně po změně asi 5-ti lékařů jsem spokojená. Skvělý přístup, snaží se vždy vyřešit příčinu problému a myslím že ve své práci je důsledný. Doporučuji... Více

Komenského 27, Hranice Mapa

Jungmannova 1805, Hranice Mapa

PL pro dospělé - Domov důchodců

• „Nejlepší paní doktorka, kéž by všichni doktoři měli takový lidský a profesionální přístup. Moc si vážím , co pro své pacienty dělá. Děkuji. Více

Studentská 5, Hranice Mapa

• Praktický lékař

„Mám s panem doktorem dobré zkušenosti. Každopádně jsem ráda za ochotu a péči, kterou lékař poskytuje. Je lehké kritizovat, ale doktor je člověk a spousta pacientů to nevidí a využívá jen služby jako v obchodě. Marcela Více

Všechovice 93, Všechovice Mapa

Praktický lékař pro dospělé, gynekolog

1 názor

„Tento praktický lékař je jeden z nejlepších diagnostiků a obvodních lékařů, které znám.Hrešková- Rouské

Všechovice 29, Přerov Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Paní doktorka Kozielová je nejen velký specialista ve svém oboru, ale také úžasný člověk na správném místě. Vždy pomůže, vše skvěle vysvětlí a hlavně má člověk pocit, že jí na něm záleží a není jen další kus v ordinaci. Jsem vděčná za to, že je mou doktorkou zrovna ona. Apeluji ovšem na občasné netykavky z čekárny, kteří se vztekají, že to dlouho trvá - paní doktorka je v ordinaci i po pracovní době a dělá vše pro to, aby byl každý pacient řádně vyšetřen, takže prosím trpělivost - jsme jen lidi. Víc takových jako je právě ona. Děkujeme, paní doktorko. Více

U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Souhlasím ze všemi kladnými názory na paní doktorku Chlebovskou. Je výborný praktik , vstřícná , ochotná vždy dobře poradí. Jsem moc ráda, že jsem před lety měla to štěstí a patřím pod její křídla. Více

Mostní 102, Valašské Meziříčí Mapa

Praktická lékařka pro dospělé

• Praktický lékař

„Lékař na svém místě, působí profesionálně a v komunikaci s člověkem je velmi příjemný. Doporučuji. :)

Budovatelů 6, Přerov Mapa

Ambulance PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Je to clovek ze smyslem pro humor a je to bajecny lekar takovych by melo byt vic dekuji za sluzby vase jako vzdy perfektni Více

Meopta - Kabelíkova 1, Přerov Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor Sehnal je skvělý odborník se snahou pomoci, vždy slušné , vstřícné a příjemné jednání. V případě potřeby Vás pošle na další vyšetření. Sestřička taktéž velmi milá a ochotná. Daniela Více

Loučka Mapa

Peraktický lékař pro dospělé

č.d. 132, Kunovice Mapa

Branky Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Jsem s panem doktorem velmi spokojen profesionalni pristup sympaticky prijemny lekar vzdy poradi,pomuze.Sestricka usmevava prijemna.Muzu jen chvalit vzadnem pripade bych nemenil Více

Bří Hovůrkových 17, Přerov Mapa

Medikam Ambulance s.r.o.

• „Pan Vosmanský je zkušený a velice dobrý lékař. Měl jsem jej jako závodního lékaře v Přerovských strojírnách a vždy pomohl. Více

Přerov.stroj.a.s.- Kojetínská 71, Přerov Mapa

Palackého 19, Přerov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Svědomitý a k lidem přívětivý odborník. Lékař na svém místě.

č.d. 98, Soběchleby Mapa

• Praktický lékař

„jsem moc spokojená,ikdyž jsem u ní jen chvíli,ale vždy mi pomůže,vyslechne co mně trápí,pomůže a sestřička je zlatíčko také !!! jsem moc spokojená Více

ul. Čs. brigády 78, Bystřice pod Hostýnem Mapa

Praktická lékařka pro dospělé

• Praktický lékař

„Nechápu jak může někdo nesouhlasit s tím, že je to výborná doktorka. Tak proč nenapíše ten negativní důvod, každý jen nesouhlasí s tím pozitivním, takže mi to spíš připadá, že chce někdo poškodit tuhle paní doktorku, která je skvělá, lidská a hlavně umí léčit!!!Takže kdo doporučuji všem, kdo hledají nového lékaře, i když nevím jestli nemá paní doktorka plno:-).. Více

Na odpolední 19, Přerov Mapa

• Praktický lékař

„Velmi dobrý, maximální spokojenost.

6. května 591, Bystřice pod Hostýnem Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pana doktora mohu doporučit, je velmi pečlivý a má lidský přístup. Nelituji, že jsem k němu přešla od svého původní praktického lékaře. Více

Zašovská 100, Valašské Meziříčí Mapa