Doporučení zubaři s Oborová zdravotní pojišťovna Hlučín

• „Skvělý zubař, naprosto jasně vidět, že i velmi zkušený a svoji práci dělá opravdu dobře. Atmosféra v ordinaci je velmi příjemná, ačkoliv pan zubař dokáže být i přísný, což je ovšem dle mého názoru výhoda, když lidi své zuby zanedbávají. Dokáže poradit i poučit a svou práci dělá prostě skvěle a s citem. Takový tak trochu ostravský lékařský poklad, řekl bych :) Více

Horymírova 121, Ostrava-Zabřeh Mapa

praktický zubní lékař

Ošetření kořenových kanálků

700 Kč

• „Druhá návštěva v Rohel Dent, výborný bezbolestný přístup, profesionalita celého personálu a kvalita ošetření.

Dr. Slabihoudka 6232/11, Ostrava Mapa

MUDr.Rohel Dent

• „Byla jsem v minulých letech v péči už asi 5ti zubařů. Nikdo nebyl jako p. Dr. Silova. Profesně ani lidsky. Pracovitá, rychlá, pečlivá, zkušená, vzdělaná. Neorientuje se na finance ale na pacienta, vše dělá a navrhuje s ohledem na něj, jeho zuby, prospěch, nikoli její vlastní. Neslyšela jsem o jiném zubaři, který by v dnešní době nevybíral poplatky za amalgámove plomby. Nula Kč u ní. Platím jen za bílé plomby. Nikoli za injekce, cementy dočasné apod. Vzala k sobě celou moji rodinu (2dospeli, 2 děti). Máme ji rádi. Jezdíme 2x ročně na prevenci všichni 4za sebou a je vystaráno. Když je něco akutního, zavoláme a můžeme přijít ráno (akutní případy). Čekací doby u p. Dr. Jsou nejkratší, jaké jsem kdy zažila. Přesně na čas objednání anebo max.do 15 minut od času objednání. Při akutním případě to také není dlouho. Zůstaneme u ní, i když se přestěhujeme do vzdáleného města. Více

Hladnovská 2078/20, Ostrava Mapa

Ordinace zubního lékaře

• „Nedávno jsem byla na svůj první zákrok, byla jsem u Pána Hrtuse, a nemůžu si vynachválit. Za odvedenou práci si sice připlatíte, ale stojí to za to. Navíc při mé fóbii ze zubařů, mi pán zubař ukázal že není třeba se vůbec ničeho bát. Zákrok byl naprosto bezbolestný. Více

Českobratrská 2227/7, Ostrava Mapa

MUDr. Igor Kuczinský

Bělení zubů

od 3 500 kč

• „Ráda bych poděkovala paní doktorce i sestřičkám za profesionální a lidský přístup. Rozhodně mohu doporučit tuto ordinaci. Více

Lidická 886/43, Havířov Mapa

Odborný lékař stomatochirurg

• „Nejlepší zubař, jakého jsem si mohla přát! Díky němu, se už nebojím bolesti a tak chodím na pravidelné kontroly. Je pečlivý, vždy milý a usměvavý, přesný co se času objednání týče, trpělivý a umí pacientovi naslouchat. A sestřičku má také velmi příjemnou. Já ani mamka by jsme neměnily. Více

U oblouku 501/5, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog s laborat.

• „Pan MUDr. Doležálek je špička ve svém oboru, stejně jako jeho maminka. Chodíme k nim celá rodina a jsem za to šťastná. Školová. Více

Důlní 3347/1, Ostrava Mapa

Dentální centrum Karolina s.r.o.

• „K paní doktorce chodím už snad 20let a lepšího stomatologa jsem si nemohla vybrat.Spolu se sestřičkou tvoří naprosto skvělý a profi tým.Jsem opravdu šťastná,že chodím právě k nim. Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Úplně nejlepší zubař i pro strašpytly, nedá prostor se stresovat. Profesionální přístup, příjemné chování, odborník. Sestra nejvíc super.... Více

Lidická 43/886, Havířov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „K panu doktorovi chodím léta,teď kdy jsem se stala onkologickým pacientem a přišla jsem k němu s velkou bolestí zubů,snažil se býti co nejjemnějším a můj problém záhy a skoro bezbolestně vyřešil.To,že tady píšete,že je málomluvný mi nevadí,hlavně že se soustředí na svou práci a to je pro mě velmi důležité.Děkuji pane doktore. Více

Sokolská tř. 64, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Skvělá,skvělá,skvělá,vše zde již napsané podepisuji a souhlasím,odborník,empatický přístup,kéž bychom měli všichni všude takové štěstí na milé odborníky jako je doktorka Soszková,děkuji moc.Marcela Zymrusová. Více

Ruská 101, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Velmi příjemná profesionálka.Její práce je vždy dobře odvedená,odnaučila mne nemít strach ze zubaře -ošetření jen s injekcí.Moc a moc děkuji jejímu celému týmu,všichni jsou ve své práci nejlepší!!!! Více

Sokolská tř. 2, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Přeju hodně zdraví, nedovedu si představit ordinaci bez vás!Jana Šimčíková

U studia 33, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog s laborat.

• „Je to jeden z nejlepších stomatologů,se kterými jsem se ve svém již pokročilejším životě potkal a přejí mu mnoho úspěchů v jeho další náročné práci. Více

Křižíkova 3, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Perfektní pan zubař. Mohu jen doporučit. Vždy se snažil problém vyřešit,aby mě to bolelo co nejméně. Jiného zubaře už bych nechtěla. Jsem velice spokojená. Více

Na Hradbách, 2632/18, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Paní doktorka a sestřička jsou velmi milé a hodné a zbavily mě strachu ze zubařů.Už 10 let se nebojím a nemám žádný problém se zuby.Zbavila mě velkého traumatu.Děkuji,Stanislava Knýblová. Více

Dr. Maye 5/686, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Perfektní přístup a super rychlé akutní ošetření.Mohu jen doporučit.Pan doktor je opravdový profesionál.

17. listopadu 538, Bílovec Mapa

Bílovecká nemocnice, a.s.

• „Naprosto profesionální zubařka, velmi milá, její vyšetření jsou citlivá a bezbolestná. Jak jen to jde, pacientovi pomůže. Více

Dr. Maye 5/686, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Paní doktorka Šmehlíková je prostě jedním slovem zlatá.Chodíme k ní skoro celá rodina už několik let.Její přístup k pacientovi je jedinečný,milá,ochotná,usměvavá.Nejvíce si cením toho,že se snaží každý zub zachránit,léčit.Já miluji chodit k zubaři, a to hlavně kvůli paní doktorce.Kéž by bylo více takových lékařů. Více

Hasičská 46/547, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Paní zubařka i sestřička jsou velmi suprové dělají svou práci naplno a úsměvem a hlavně velmi dobře.I když jsme se přestěhovali tak nechci měnit. Více

Lidická 43, Havířov Mapa

Zubní Ordinace, MUDr.Eva Kučerová, Lidická 43, Havířov-Šumbark