Zubař Brtnice

• „Skvěle odvedená práce,zuby bez problémů.Nosím vždy a všude :) Při zkouškách ochotné,milé a profesionální.Mohu jen doporučit.Děkuji K.Polák Více

Svatopluka Čecha 39, Třebíč Mapa

Zubní laboratoř Denta s.r.o.

• „Skvělá paní dokorka, i v mém věku mám po 30-ti letech její péče chrup v pořádku.

Vltavínská 1289, Třebíč Mapa

Praktická zubní lékařka

• „U pana doktora Cafourka jsem byl prvně na pohotovosti a pak ještě na dalším ošetření. Vždy byl velmi příjemný, ochotný a profesionální. Sestřička u pana doktora je rovněž výborná, s panem doktorem tvoří perfektní tým. Jen škoda, že další pacienty neregistrují, ale tak je to v Třebíči bohužel všude. Více

Vltavínská 1289/10, Třebíč Mapa

Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.

• „právě teď Z pátka do Soboty mě bolel nesnesitelně zub. Proto jsem v sobotu ráno jel na zubní pohotovost.. Tam mi bohužel nepomohli a zub bolel ještě víc. 3 tablety ibalginu nepomáhali! Proto jsem zavolal s prosbou panu doktorovi a on mě okamžitě přijal, ikdyz byla zrovna sobota podvečer, tak byl velice ochotný. Hodinu si se zubem hrál a mě pomohl od bolesti. Jsem mu velice vděčný - víc takových lidí a hlavně odborníků ???? Více

Svatojánská 431, Telč Mapa

Stomatologická ordinace

• „Výborný

Varhánkova 227, Polná Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorka Imširagičová je neskutečně trpělivá a pečlivá. Ze slinné žlázy mně odstranila zrníčko po zrníčku z "pískoviště vč. jednoho balvanu". Jsem vděčen, že žláza je zachována, protože před 14ti lety mi na jedné poliklinice "vyhrožovali" jejím odstraněním. Paní doktorka je velmi sympatická a vysoce empatická. Děkuji jí velice. Doležal, 75 let Více

Kpt. Jaroše 1123, Třebíč Mapa

Stomatologické centrum Třebíč s.r.o.

• „Jako pacient velmi lituji, že paní doktorka půjde už brzy do důchodu, na druhou stranu jí ale ten zasloužený odpočinek ze srdce přeji. Nejlepší zubařka, jakou jsem kdy zažil. Více

1. máje 345, Luka nad Jihlavou Mapa

Praktický zubní lékař

• „Já jsem s paní doktorkou MOC spokojená a už bych neměnila. Při práci je velmi pečlivá. Můj předchozí zubař mi zpackal co mohl a ona mi dala celou pusu dohromady. Kéž by každý pracoval tak, jako ona. Mohu jen doporučit!!!! Více

Josefa Hory 1050, Třešť Mapa

Soukromá zubní ordinace

• „Velice hodná a ochotná paní zubařka......... Jiří Štěpnička

náměstí Míru 228, Želetava Mapa

Praktický zubní lékař

• „Milý a ochotný, navrhne různé možnosti řešení dle přání a možností pacienta. Jeden z mála, který plně spolupracuje s pojišťovnou a má malé doplatky. Více

Koželužská 292, Třebíč Mapa

Praktický zubní lékař

• „Chodím k ní od malička a nemůžu si na nic stěžovat :)

Masarykova 445, Telč Mapa

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista, Ortodontista Více

Schöllhornova 4/1209, Třebíč Mapa

ESTHES s.r.o. - ortodoncie

Sokolská 3/187, Třebíč Mapa

ESTHES s.r.o. - ortodoncie

• „Výborná paní doktorka, lidská, trpělivá a pečlivá, paní sestřička to samé. Chodím k ní celý život a nemůžu si stěžovat. Každý zub se opravdu snaží zachránit. Ceny placených zákroků má rozumné. Více

Přibyslavice 99, Okříšky Mapa

Privátní stomatolog

• „lepší a svědomitější lékařku neznám - snad nám ještě dále bude sloužit Za vše ji patří veliký dík

Svatopluka Čecha 39, Třebíč Mapa

Zubní lékař

• „S touto paní zubařkou jsem moc spokojený. Člověk se k ní tzv. "nebojí"

Větrný Jeníkov Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorka je profesionál tělem i duší, takových jako je ona je velmi málo, jsem ráda, že jsem její pacientkou.

č.d. 343, Dobronín Mapa

Privátní zubní lékařka

• „Paní doktorka je velice hodná a profesionální, každý zákrok dopředu vysvětlí, ohlíží se i na finančn stránku pacienta. Jsme s ní s mužem velice spokojeni a vždy odcházíme s úsměvem - se sestřičkou je legrace :-) Více

Vltavínská 1289/10, Třebíč Mapa

Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.

• „Jsem spokojen. Vychází vstříc, je pečlivá a má pochopení.

Masarykova 445, Telč Mapa

Praktická zubní lékařka

• „S paní doktorkou mám výborné zkušenosti. Určitě nejlepší zubařka na kterou jsem ve svém životě narazil. Je znát, že jí práce baví. Čas objednání dodržuje takřka stoprocentně, maximálně co jsem čekal "navíc" oproti objednání bylo 10 minut.Taktéž musím pochválit lidský přístup a obrovskou trpělivost s pacienty kteří se zubaře bojí. Moje přítelkyně měla ze zubaře takřka panický strach, po více než roční léčbě u paní doktorky má nejen nádherně opravené všechny zoubky, ale také se zbavila toho strachu. Pravdou je, že ceny jsou poněkud vyšší. Dle mého názoru však nikoliv přehnané a za kvalitu se přeci platí. Více

Vltavínská 1289, Třebíč Mapa