Marie Mácová, zubař

Zubař

Přibyslavice 99, Okříšky
Privátní stomatolog

Umístění: Privátní stomatolog

Výborná paní doktorka, lidská, trpělivá a pečlivá, paní sestřička to samé. Chodím k ní celý život a nemůžu si stěžovat. Každý zub se opravdu snaží zachránit. Ceny placených zákroků má rozumné.

K paní doktorce chodí celá naše rodina. Jsme více než spokojeni. Paní doktorka má velice lidské milé vystupování a na otázky se snaží maximálně dobře odpovědět. Při práci je to profesionálka. Také se snaží vyjít časově vstříc. Příjemná je i sestřička.

Tato paní doktorka si opravdu zaslouží hodnocení NEJLEPŠÍ. Odvádí kvalitní a profesionální práci na vysoké úrovni. Vyzdvihnul bych její vlastnosti jako vstřícnost, ochota, soucit, lidský přístup. Za zmínku stojí i příznivá cena placených úkonů (mám možnost srovnávat). Nevýhodou je, že jako nový pacient máte jen malou šanci se k ní dostat.

Já i moje rodina chodíme k pí doktorce víc než 15 let. Byli jsme vždy ochotně, odborně a dobře ošetřeni a chtěli bychom pí doktorce tímto poděkovat. Doporučujeme.

Je hodná na pacienty,ale odvádí špatnou práci

výborný stomatolog, je hodná na pacienty, vždy mě velice uklidní.

Vynikající stomatolog,pěkný přístup k pacientům doporučuji všem,budete spokojeni.PS-jen maličko se víc usmívat-)))