Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
5 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
A
Umístění: jiné místo Jiný

Najlepšia zubárka akú som stretla. Po dlhých rokoch trápenia sa s osmičkami pani doktorka vyriešila môj problém, komunikácia bola skvelá, hlavne veľmi dobrá atmosféra v ordinácci, čomu tiež vďačím sestričké, ktorá je skúsená, pohotová a vtipná. Vždy som išla od pani doktorky s úsmevom, aj napriek značným bolestiam po operácii.


P
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je naprosto skvělá a to jak po odborné, tak i lidské stránce.Řešil jsem roky problém, který všichni lékaři hodnotili slovy ,,tam nic není" až z toho byl chronický zánět a zub musel ven. Paní doktorka Imiširagič, mě objednala a trápení bezbolestně zbavila. Moc děkuji


K
Umístění: jiné místo Jiný

Pět hvězdiček je málo. Po několika dlouhých dnech strávených na pohotovosti bez jakéhokoliv efektu a úlevy od bolesti mého snoubence, který měl již hodně rozjetý zánět po extrakci osmičky, byla paní doktorka jako anděl seslaný z nebe. Byl z ní cítit klid, který nám ukazoval, že nám paní doktorka pomůže. Vše vysvětlila, byla strasně milá, hodná a dokonce jsme se i v ordinaci zasmáli přes těžké chvíle. A co víc! Díky paní doktorce se mohl partner po 3 dlouhých dnech konečně najíst, napít, vyspat. Nezalekla se ani toho, že měl zatuhlou pusu a nešla otevřít. Dokonce se nás v nemocnici druhý den i mimo službu zeptala, jak se nám daří. Paní doktorka byla tak skvělá, že se mi až chtělo plakat, protože takového lékaře jsem viděla naposledy před 5 lety! Lepšího doktora si nedokážu představit. Jsme jí s partnerem oba velice vděční. Děkujeme Vám za vše, paní doktorko.


Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Ošetření po resekci stoliček

Paní doktorka byla velice milá, pečlivá, mluví narovinu, což mně vyhovuje, situaci a problém polopaticky vysvětlí a vše co dělá Vám pro klid duše komentuje. Za mne velká spokojenost.


T
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Doporučení zubní lékařky

S paní doktorkou jsem se osobně se setkal na klinice ústní, čelistní a obličejové chirurgie ve FN Brně a z jejího vystupování jsem značně rozladěný. Proběhla kontrola a konzultace ohledně údajného, ale nikdy nepotvrzeného zranění čelistních kloubů našeho 2 letého syna (po pádu na chodníku měl několik dní nefunkční spodní čelist). Dodnes nevíme jestli zranění bylo, nebo nebylo (rentgen v den úrazu zlomeninu nepotvrdil). Dnes žádné příznaky zranění u syna nepozorujeme, normálně kouše, mluví atd. Paní doktorka neustále opakovala nutnost jezdit na pravidelné kontroly v horizontu několika let (údajně snad až do 15 let věku). Mohu se jen domnívat, proč je v jejím zájmu tak dlouho vést syna v své evidenci pacientů. Horší však je, že její jednání s námi bylo značně povýšené, často až arogantní a prakticky nic jsme se nedozvěděli. Nedokážu hodnotit odbornost paní doktorky, ale pokud by zapracovala na vystupování a komunikaci bude to jedině dobře. Přeji ji v tom hodně štěstí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti