Paní doktorka Imširagičová je neskutečně trpělivá a pečlivá. Ze slinné žlázy mně odstranila zrníčko po zrníčku z "pískoviště vč. jednoho balvanu". Jsem vděčen, že žláza je zachována, protože před 14ti lety mi na jedné poliklinice "vyhrožovali" jejím odstraněním. Paní doktorka je velmi sympatická a vysoce empatická. Děkuji jí velice. Doležal, 75 let

Přišla jsem do fakultní nemocnice s žádankou od svého zubaře na chirurgické vytrhnuti osmiček. Jsem velmi vděčná, že jsem zrovna narazila na paní doktorku Lejlu. Samotný zákrok netrval moc dlouho ale paní doktorka byla neskutečná. Emapatická, lidská, plná energie a zábavná. Vždy mi řekla, co se bude dít a co budu cítit. Vše mi bylo skvěle vysvětleno a já ji moc děkuji. Je to anděl Můžu všem doporučit na tak skvělého lékaře narazíte snad jen jednou za život

Najlepšia zubárka akú som stretla. Po dlhých rokoch trápenia sa s osmičkami pani doktorka vyriešila môj problém, komunikácia bola skvelá, hlavne veľmi dobrá atmosféra v ordinácci, čomu tiež vďačím sestričké, ktorá je skúsená, pohotová a vtipná. Vždy som išla od pani doktorky s úsmevom, aj napriek značným bolestiam po operácii.

Paní doktorka je naprosto skvělá a to jak po odborné, tak i lidské stránce.Řešil jsem roky problém, který všichni lékaři hodnotili slovy ,,tam nic není" až z toho byl chronický zánět a zub musel ven. Paní doktorka Imiširagič, mě objednala a trápení bezbolestně zbavila. Moc děkuji

Pět hvězdiček je málo. Po několika dlouhých dnech strávených na pohotovosti bez jakéhokoliv efektu a úlevy od bolesti mého snoubence, který měl již hodně rozjetý zánět po extrakci osmičky, byla paní doktorka jako anděl seslaný z nebe. Byl z ní cítit klid, který nám ukazoval, že nám paní doktorka pomůže. Vše vysvětlila, byla strasně milá, hodná a dokonce jsme se i v ordinaci zasmáli přes těžké chvíle. A co víc! Díky paní doktorce se mohl partner po 3 dlouhých dnech konečně najíst, napít, vyspat. Nezalekla se ani toho, že měl zatuhlou pusu a nešla otevřít. Dokonce se nás v nemocnici druhý den i mimo službu zeptala, jak se nám daří. Paní doktorka byla tak skvělá, že se mi až chtělo plakat, protože takového lékaře jsem viděla naposledy před 5 lety! Lepšího doktora si nedokážu představit. Jsme jí s partnerem oba velice vděční. Děkujeme Vám za vše, paní doktorko.

Umístění: jiné místo Ošetření po resekci stoliček

Paní doktorka byla velice milá, pečlivá, mluví narovinu, což mně vyhovuje, situaci a problém polopaticky vysvětlí a vše co dělá Vám pro klid duše komentuje. Za mne velká spokojenost.

Umístění: jiné místo Doporučení zubní lékařky

S paní doktorkou jsem se osobně se setkal na klinice ústní, čelistní a obličejové chirurgie ve FN Brně a z jejího vystupování jsem značně rozladěný. Proběhla kontrola a konzultace ohledně údajného, ale nikdy nepotvrzeného zranění čelistních kloubů našeho 2 letého syna (po pádu na chodníku měl několik dní nefunkční spodní čelist). Dodnes nevíme jestli zranění bylo, nebo nebylo (rentgen v den úrazu zlomeninu nepotvrdil). Dnes žádné příznaky zranění u syna nepozorujeme, normálně kouše, mluví atd. Paní doktorka neustále opakovala nutnost jezdit na pravidelné kontroly v horizontu několika let (údajně snad až do 15 let věku). Mohu se jen domnívat, proč je v jejím zájmu tak dlouho vést syna v své evidenci pacientů. Horší však je, že její jednání s námi bylo značně povýšené, často až arogantní a prakticky nic jsme se nedozvěděli. Nedokážu hodnotit odbornost paní doktorky, ale pokud by zapracovala na vystupování a komunikaci bude to jedině dobře. Přeji ji v tom hodně štěstí.