Praktická zubní lékařka
Vltavínská 1289, Třebíč

Skvělá paní dokorka, i v mém věku mám po 30-ti letech její péče chrup v pořádku.

Výborná lékařka!Jsem její pacientkou již více než 20 leta nevyměnila bych ji za nic na světě!Má výborný přístup k pacientům,je milá,laskavá a velice pečlivá při své práci,kterou perfektně ovládá.Každý problém se zuby mi vždy vyřešila k mé největší spokojenosti.Pokud byl nějaký akutní problém mimo pravidelnou půlroční prohlídku,co nejdříve mě přijala a ošetřila.Nechápu,jak si někdo může stěžovat na čekání v čekárně-to je přece běžné ve všech lékařských ordinacích!Navíc je to známkou toho,že se paní doktorka pacientovi věnuje,dokud ho dobře neošetří,a ne že ho vystrčí po čtvrthodině ven jen aby stíhala objedané termíny!!Na závěr bych jen chtěla dodat,že díky její kvalitní péči již léta nemám sebemenší strach z jakéhokoli zákroku,a chodím na kontroly velice ráda a pravidelně.

Na dotaz jestli by mohla zub "umrtvit" pred vrtanim jasna odpoved NE. Ze tri plomb mi dve do roku vypadly.

Po zkušenostech s p.doktorkou Filovou z Velkého Meziříčí, která byla velmi nepříjemná a náladová jsem se přeregistrovala a s p. doktorkou Řepovou jsem velmi spokojena.

Je to naše nemilejší paní doktorka.

moc dobra nemuzu si stezovat.ma velkou trpelivost

Je to užasná paní doktorka, nikdy bych ji nevyměnila, u ní jsem se přestala bát zubaře. Moc ji děkuju za ošetření.