Privátní zubní lékařka
Znojemská 62, Jihlava

Umístění: Privátní zubní lékařka Jiný

Ačkoliv je jednání velmi na profesionálně vedeto a zároveň se tak jeví i léčba, tak po přechodu k novému zubaři, s modernější ordinací a preciznější práci s počítačem (z hlediska zobrazování a zpracování rentgenových snímků), byla zjištěna velká spousta chyb a nedostatků v předchozí pravidelné léčbě. Zejména se jednalo o zákroky, které byly dokončeny jen z 80-90%, což vedlo k obnovení problémů (názor nového zubaře).

Zároveň také musím konstatovat, že komunikace s pacientem se postupem času velmi zhoršila a návštěvy začaly být velmi nepříjemně vedeny. Také nám chyběla, dnes již automatická, zubní hygiena a samozřejmě absolutní absence používání lokální anestezie i při čištění kořenových kanálků apod.

Bohužel nemohu dát víc než 2/5 a s tímto také nedoporučuji.

Paní doktorka je naprostá profesionálka. Vždy nám vysvětlý, o jaký zákrok se jedná. Dopředu nás informuje o možnostech ošetření. Někdy platíme, jindy máme ošetření na pojišťovnu, dle stavu zubu. Důležitá je prevence a hygiena a s její instruktáží je náš chrup chráněn. Pokud ošetřuje živé zuby, vždy nám dá anestezii. Chodíme k ní celá rodina od babiček až po vnoučata vč. sourozenců a jejich dětí. Nikdo nemáme žádné problémy. A pokud si někdo zuby nečistí, nemůže se divit, že mu to paní doktorka řekne. Vždyť ona je snad od toho, ne?!?!

K paní doktorce naše rodina chodila několik let a postupem času jsme všichni přešli jinam. Nedá se říci, že je paní doktorka špatný lékař, spíše naopak. Ale její jednání je hrozné. Bez pokory a respektu. Nějak paní doktorce uniká, že pacient je klientem a nikoliv pouhým zdrojem peněz, který snese její nevhodné chování.

Paní doktorka je člověk se sadistickými sklony.
Analgezii nepoužívá a pokud ano, dá najevo pohrdání.
Její slabé analgezie nemají vůbec význam a ona si k tomu přidá své komentáře o nepřipravenosti pacienta a jeho psychickém rozpoložení...
Individuální přistup k bolestivosti zubů a snášenlivosti bolesti pacienta paní doktorce vůbec nic neříká.
Dnešní mladí lékaři mají otevřený přístup k léčbě zubů a stále nové informace.
Pokud, nedej Bože, zakašlete, postříká desinfekcí sebe i své okolí. Abyste si uvědomili, že takový špinavý povl do její ordinace vlastně nepatří...

K paní doktorce chodím nejméně 12 let a s jejími výsledky na mém chrupu jsem spokojena na 100%.,ti kteří jsou nespokojeni,tak to zkuste jinde a někdy se nebudete stačit divit....

Dobry den bohuzel musim souhlasit s predrazenosti a nasi naivitou , ktera jiste je pani doktorce k smichu,kdyz se obohati na nasi hlouosti , neznalosti a dale na tom , ze neni dostatek stomatologu. To se pak muzou ceny pohybovat smerem nahoru

Jsem u jine doktorky velice mile vse mi vysvetly a predem nachazime reseni jak pro mou penezenku i pro zdravy zubu.

Vřele doporučuji, chodím k Mudr. Hrdličkové již 15 let. Nikdy jsem nic neplatil a jsem maximálně spokojený.
Všichcni, kdo si zde stěžují na nepřiměřeně drahé zákroky, ať si najdou zubaře v nemocnici. Rádi se vrátí sem a zaplatí.

Doktorka Hrdličková je naprostý profesionál. Vždy nabídne možnosti ošetření a nikdy si neřekla o platbu(natož tak vysokou - podle komentářů) aniž by vysvětlila, co přesně se v mém chrupu děje. Chodíme k ní celá rodina a to několik generací. Pokud se chováte slušně není důvod, aby se na vás v ordinaci kdokoliv mračil. Zubní péče je v dnešní době sice dražší, ale má to obrovské výhody. Můžete mít i v 90 letech své zuby.Pokud se budeme řídit preventivním programem paní doktorky a prostě si budeme čistit zuby!!!!, tak vězte že díky její péči si i ve stáří budeme moci vychutnávat všechny dobroty gastronomie.

Paní doktorka je pečlivá a velice šikovná. Je také velmi drahá!! Ale přesto díky.

K paní doktorce chodíme celá rodina a jsme s její péčí velice spokojeni
Děkujeme