Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o. Jiný

U pana doktora Cafourka jsem byl prvně na pohotovosti a pak ještě na dalším ošetření.
Vždy byl velmi příjemný, ochotný a profesionální.
Sestřička u pana doktora je rovněž výborná, s panem doktorem tvoří perfektní tým.
Jen škoda, že další pacienty neregistrují, ale tak je to v Třebíči bohužel všude.


L
Ověřeny pacient

leden 2016
Lenka
lékař je velmi dobrý, dovede dobře poradit, je ohleduplný, jeho zákroky mě nebolí, sestřička je velmi milá, jsem maximálně spokojená.
Komu pan doktro nevyhovuje, může přejít jinam a uvidí, Určitě se bude rád vracet


Ověřeny pacient

po odborne strance to nemuzu hodnotit,jen mi vypadala vetsina amalgamu, co mi mudr cafourek aplikoval. navic jeho zlozvyk tj koureni si zakusite na vlastni usta-pokud behem zakroku odejde na zachod ,radim, aby jste jej pozadali o dukladne umyti rukou-pach cigaret pri bolestivem zakroku neni zrovna uklidnujici

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodíme 10 let celá rodina, ošetření zvládnou i děti, devítiletá dcera při plombování ani neplakala (a to je vcelku hysterka). Musejí se ovšem naučit spolupracovat, protože - slovy pana doktora- v zavřené puse nic dělat nemůže. A milé zacházení by nebylo nic platné, když vám po odchodu z ordinace vypadne plomba do půl hodiny:((


K
Ověřeny pacient

Ruce jsou mu cítit kouřem a nenosí rukavice. Je to buran, ne profesionální lékař. Má vybavení, chování a zřejmě i znalosti z předminulého století.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byla 2x a víckrát už mě tam nikdo nedostane. Řeči typu: ,,tohle by vydrželo i dítě na základní škole'', děkuji nechci... Po tom co mi dal ,,vynucenou'' injekci si odběhl zakouřit a pak se pustil do práce, u které vedl chytré řeči. Jednání s pacienty je více než hrozné.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

K panu doktoru Cafourkovi chodím přes 10 let a je to první zubař s jehož prací jsem nadmíru spokojen i s přístupem k pacientům a to jak ve smyslu jednoznačné a otevřené komunikace ohledně ošetření, tak i po lidské stránce. Pana doktora si velice vážím i z důvodu velkého rozhledu v dalších oblastech. Velice příjemná mi je i jeho komunikace v ordinaci např. se sestrou, kdy se často velmi dobře bavím v průběhu ošetření.


Z
Ověřeny pacient

Uznávám, že pro lidi s malou pusou můžou být tlusté prsty pana doktora nepříjemné, ale vydržet pár takových minut je nic vzhledem k tomu, že jsem s jeho prací nikdy nebyla nespokojená. Že nepoužívá gumové rukavice mi naprosto nevadí a chápu, že v nich nemá takový cit. Ruce si před vyšetřením myje i desinfikuje, takže nic nehrozí. Jestli je pan doktor arogantní nebo má špatný přístup k pacientovi mě nikdy netrápilo, protože s otevřenou pusou si s ním moc povídat nedokážu. Dělá svou práci dobře a za to mu patří můj velký dík. Všechny kazy mi odstranil dřív, než mě zuby začaly bolet, takže nemám výhrady. Mohu vřele doporučit, pokud nejste přecitlivělí jedinci a uráželo by váš, že se na vás zubař třeba trochu zamračí.


Lékař je to odborník, z mého osobního hlediska je ohleduplný, a jeho zákroky mě nikdy nebolely, sestřička je velmi příjemná a milá, vystřídala jsem mnoho lékařů, ale teď bych neměnila, jsem maximálně spokojená


Já jsem velmi spokojen když se člověk vyptá tak umí výborně poradit!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti