Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vltavínská 1289, Třebíč
Praktická zubní lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

S paní doktorkou mám výborné zkušenosti. Určitě nejlepší zubařka na kterou jsem ve svém životě narazil. Je znát, že jí práce baví. Čas objednání dodržuje takřka stoprocentně, maximálně co jsem čekal "navíc" oproti objednání bylo 10 minut.Taktéž musím pochválit lidský přístup a obrovskou trpělivost s pacienty kteří se zubaře bojí. Moje přítelkyně měla ze zubaře takřka panický strach, po více než roční léčbě u paní doktorky má nejen nádherně opravené všechny zoubky, ale také se zbavila toho strachu. Pravdou je, že ceny jsou poněkud vyšší. Dle mého názoru však nikoliv přehnané a za kvalitu se přeci platí.

N
Ověřeny pacient

S paní doktorkou mám výborné zkušenosti. Je poznat, že ji práce baví, a úroveň péče, kterou poskytuje, je na třebíčské poměry jednou z nejlepších. Proto mě mrzí, že lidé haní její úroveň především kvůli vyšším částkám, kterými svou práci ohodnocuje. Za kvalitu, kterou poskytuje, nelze čekat nízké ceny, a pokud někdo do svého zdravotního stavu nehodlá investovat, musí se spokojit s průměrnou péčí.
Tak to hold zvlášť u nás na Třebíčsku chodí. Stejně kvalitní služby za znatelně nižší ceny se v našem okrese budou hledat jen těžko. Málo našich zubařů se své práci věnuje právě jako MUDr. Piálková a měli bychom být spíš rádi, že lékařka její úrovně zůstává zde u nás, když by přitom mohla ve větších městech přijímat mnohem vyšší platební ohodnocení a především by si jí lidé na rozdíl od zdejších vážili.

S
Ověřeny pacient

Kvalita odvedené práce je myslím z pohledu ne odborníka dobrá, ale následné její finanční ohodnocení je pro mě nepřijatelné. Pokud tedy nechcete čekat hodiny v čekárně, jelikož paní zubařka již nemá mnoho klientů na peníze, doufáte v dobře odvedenou práci a jste za ni ochotni zaplatit i neúnosné peníze, tak můžu doporučit.
Pokud však zjistíte, že stejná kvalita a se dá získat za normální poplatky, poohlídnete se raději jinde.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Rozhodně nedoporučuji!!! Paní doktorka je sice pečlivá, ale rozhodně postrádá lidský přístup k dětem: Člověk se tomu moc diví když je sama maminka...můj tehdy čtyřletý syn u ní utrpěl poměrně drastické trauma se kterým si poradila až nová paní zubařka....její chování tehdy nebylo jen nelidské,ale hodně hrubé až sprosté a to vše si dovolila předemnou. Okamžitě jsem stomatologa změnila...takže maminky pozor!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Dobrý přístup, neodflákává práci ale dává si záležet. Mnohem lepší než ti doktoři co to berou jen jako další druh práce do které musí chodit... Škoda jen že se víc platí ale stojí to za to.

U pani Pialkove jsem mel asi osmiletou zkusenost dokud neodesla od pojistoven a neomezila klienty. Ovsem kvalita osetreni a prevence je velice dobra, i znami si ji velice chvalili. Nebere svoji praci jen jako nutne zlo pro vydelavani penez ale snazi se i lidem pomoct takze pokud vam nevadi zaplatit vic tak vrele doporucuji.

Máme špatnou zkušenost jak s p.doktorkou tak i přístupen zdravotní sestry. Už dávno tam nejsme a ted si nestěžujem.Rodina

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M

Také docela doporučuji,vše vám velmi ráda poradí a vysvětlí,ale smůla jen ta že se musí platit,ale za kvalitu se přeci platí ne?

D

S Paní doktorkou jsem maximálně spokojený. Sice si zaplatím veškeré provedené úkony, ale alespoň vím zač platím a za své peníze dostanu perfektně odvedenou práci se zárukou.
K paní doktorce jsem přešel asi před šesti lety, hledal jsem stomatologa který léčí a ne jen vrtá a plombuje.

O

Nedoporučuji z důvodu,že nemá smlouvu z žádnou pojišťovnou,
takže za vše tvrdě zaplatíte.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti