Privátní stomatolog
Svatopluka Čecha 39, Třebíč

Dneska mi pan doktor pomohl od bolesti. Již v minulosti jsem se přesvědčil o tom, že je veliký odborník a svojí práci rozumí. Mohu ho jedině doporučit.

Poslední můstek, který mi pan doktor dělal před 25 lety dosloužil letos. Přijal mě bez jediného slůvka zpět mezi své pacienty a opět mi dal absolutně do pořádku moji ústní dutinu. Je prostě skvělý a neméně skvělou má sestru. Jsem obrovský strašpytel, bojím se úplně hrozně, ale pan doktor to chápal, byl ohleduplný, milý, netrápil mě, ani netýral, byl laskavý a ohleduplný, zase se mohu beze studu usmívat, protože se nemusím stydět za špatné zuby. A navíc má naprosto úžasnou sestřičku. A vždycky byl takový, i před 25 lety!!!

Pan doktor je velice příjemný, stejně jako jeho personál. Byla jsem v jeho péči a díky tomu, že situaci nevzdal a poctivě v ošetření pokračoval po více návštěv, nemusela jsem zuby předčasně zbytečně ztratit. Jsem za to moc ráda.Patří mu můj dík. Vím, že pokud bych navštívila stomatologa v místě svého bydliště, dopadla bych jinak - trhalo by se hned.

Dobrý den. Moje matka k němu chodí již několik let,většinou byla spokojená, a já už 3.rokem. Do doby, než jsem měla zubní kaz, byl velmi slušný,ochotný. Nedávno se mi udělal kaz a jeho chování bylo úplně jiné. Zuby mám velmi citlivé a proto jsem ho poprosila o umrtvení. On mi na to řekl,že to nepřipadá v úvahu. Když jsem dala při vrtání najevo, že to bolí, začal zvyšovat hlas s tím, že ví, co může bolet, a že tohle mě rozhodně nebolí. Navíc na sestru koukal takovým výrazem, že jsem úplná ,,kráva" . Je možné, že jiného pacienta by toto nebolelo,ale každý máme práh bolestivosti jinde,každý pacient je jiný, takže ať tuto diagnózu nechá na každém pacientovi. Injekcí by si rozhodně ušetřil nemístné rozčílení.

Pan doktor je velice znalý a dokáže poradit, doporučuji!