Eva Hořejší, zubař Třešť

MUDr. Eva Hořejší

Zubař Více

9 názorů

Uložit


Adresa

Josefa Hory 1050, Třešť
Soukromá zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
9 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
P
Ověřeny pacient

Já jsem s paní doktorkou MOC spokojená a už bych neměnila. Při práci je velmi pečlivá. Můj předchozí zubař mi zpackal co mohl a ona mi dala celou pusu dohromady. Kéž by každý pracoval tak, jako ona. Mohu jen doporučit!!!!


K paní doktorce jsem docházela pouze proto, že byla školní zubařkou, a musím říct, že jsem ráda, že se věci zubní ukázaly tak vážné, že jsem od ní odešla. Za téměř 9 let nedokázala rozpoznat to, že se mi díky silným "úponkám" příliš odhalují krčky (jiný pan doktor poznamenal, že by tohle střihal už ve školce a ne v 17 letech!). Na rentgen kvůli rozpadajícím se mléčným pětkám jsem byla poslána až po 3 letech jejich opravování a čekání na druhé zuby, aby se pak zjistilo, že nevyrostou, protože tam prostě nejsou.
S odstupem vidím, že paní doktorce příliš na malých pacientech nezáleželo a nebyla jim ochotna poskytnout tu nejlepší možnou péči, které se mi dostalo až po doporučení jiných (lepší) lékařů. Přístup paní doktorky je možná k dospělým pacientům lepší, ale já už ji tu šanci nedám.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


skvělá, ochotná,


S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Vždy je ochotná, má citlivý přístup. Na její péči si nemohu stěžovat. S každým problémem si umí poradit.


B

Paní doktorka je velmi příjemná,nic nezanedbá,výborně spravuje zuby.To co pan doktor zanedbal,ona skvěle pospravovala. Chodíme k ní celá rodina a jsme velice spokojeni. Můžu jen doporučit.


P

Kvalifokovaná zubařka i když někdy náladová.


V životě bych už do této ordinace nevkročila.Nepozná váček,nepozná cystu a člověk pak příde zbytečně o zuby.stačí ukázat rtg specialistovi,s tim co opravila a nestačíte se divit,co všechno odflákla.NEDOPORUČUJI,pokud nechcete přijít o zuby

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je vážně skvělá. Nejlepší zubař jakého jsem kdy měla. Zuby mi spravila na výbornou. Její předchůdce zkazil co mohl a paní doktorka to dala do pořádku. Děkuji.


B

Vždy perfektní výkon, spolehlivá, vždy se snaží odvést maximální profi výkon. Doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti