Stomatologická ordinace
Svatojánská 431, Telč

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

právě teď
Z pátka do Soboty mě bolel nesnesitelně zub. Proto jsem v sobotu ráno jel na zubní pohotovost..
Tam mi bohužel nepomohli a zub bolel ještě víc. 3 tablety ibalginu nepomáhali!
Proto jsem zavolal s prosbou panu doktorovi a on mě okamžitě přijal, ikdyz byla zrovna sobota podvečer, tak byl velice ochotný. Hodinu si se zubem hrál a mě pomohl od bolesti.
Jsem mu velice vděčný - víc takových lidí a hlavně odborníků ????

S panem doktorem mám jen výborné zkušenosti. Perfektní přístup, jsem u něj už od mala. Škoda že odchází do důchodu, chodil bych k němu dál, ikdyž už pracuju v Praze.

Je skutečným odborníkem, proto je velice náročný jak na sebe, tak na své pacienty. Dokáže zachránit zub tam, kde ostatní zubaři se vzdávají, stále hledá nejvhodnější řešení. Nesnáší lži, povrchnost a neumětelství a dovede to dát najevo. Proto ho někteří pacienti nemají rádi.

Je to můj ošetřující lékař již 30 let a jsem s ním velmi spokojen.

velmi velmi neprijemny zubar, vsechny negativni komentare co tu jsou uz napsane jsou pravdive, jsou to jeho charakteristicke rysy.

Myslim, že charakteristickými prvky pana doktora jsou: velmi dbá na důsledných pravidelných návštěvách (nebyla návštěva, aby mi nezdůraznil, kdy mám přijít a když jsem přišla později, dal mi přednášku o důležitosti prevence) - to se mi ale líbí. Je to totiž pravda, není nic důležitějšího než prevence.
Dalším prvkem je dochvilnost (a to velmi důkladná - pět minut už hraje roli!). Vzpomínám si, že nějakému pacientovi přede mnou říkal, že nemůže chodit pozdě, když se objednal na ten a ten čas. Je to sice omezující pro pacienty, ale pro chod ordinace důležité, kdyby si tam každý chodil jak chtěl, tak tam pak všichni čekáme půl dne a stěžujeme si ještě víc, než když nás peskuje za to, že chodíme pozdě - tzn. to také chválím.
Se stomatologickou péčí jsem také spokojena. V případě potřeby neváhal použít rentgen, který má v přízemí. Při mých dotazech mi vždy odpověděl a vysvětlil.
Jediné, co se mi nelíbilo, když mě začal bolet zub a já volala v sobotu, že potřebuji ošetřit. Tak si pamatuji, že mi říkal, ať to vydržím a přijdu v pracovní dny a tak nějak se mě chtěl zbavit. Asi už měl na víkend něco domluvené :-).
Každopádně klady jednoznačně převažují nad zápory. Jednou bych si přála, aby se však v ordinacích nemuselo objednávat předem, ale vím, že to při velkém množství pacientů jinak nejde. Objednávání je pro mě velice omezující. Ovšem za kvalitní péči to jistě stojí!

Pan doktor mi celoživotně způsobil trauma ze zubařů! Už jako dítě jsem k němu musela chodit, umrtvoval mi mléčný zub, který mě pak nesnesitelně bolel rok a půl a pak naštěstí vypadl, můj mladší bráška u něj také zažil hrozně věci, například jako 3 letému mu násilím otevíral pusu, když stejně nechtěl, vrazil mu tam šroub, aby jí nemohl zavřít, hrůza!!!!

Rozhodně doporučujeme, babička k němu chodí několik let,je velmi spokojena.Přístup k pacientovi výborný po stránce profesní rovněž.

Pravidelně docházím k zubnímu lékaři v Třešti. Po jeho "pečlivém" ošetřování jsem trpěla nadměrnou kazivostí zubů. Mimo objednaný termín mě odmítl s tím, ať si zajdu na pohotovost v Jihlavě, kde s tím, ale nechtěli nic mít, protože to nebylo na akutní ošetření pro velký rozsah. Na poslední chvíli se mě ujal pan doktor Štumar. Potřebovala jsem u něj pět návštěv, aby mi dal vše do pořádku. Nyní je vše O.K.. Docházím jen na pravidelné kontroly.

jsem velmi spokojená