Gynekologie a porod.,dětská gynekolog.
Antala Staška 80/1670, Praha

Na tuto doktorku mám velice nepříjemné vzpomínky. Od tří let, jsem měla problém se srůsty. Asi dvakrát mě tato doktorka v dětství natrhávala. Nevím jak to dělají jiné doktorky, ale předpokládám, že když je kůže srostlá silně, tak se nemůže jen tak natrhávat. Každopádně tato doktorka mi nedala nic co by mi místo znecitlivělo a já trpěla. Z prvního si pamatuji jen, že jsem brečela a strašně to bolelo a už jsem tam nikdy nechtěla jít. Z druhého, to už mi bylo tak 11 let, si pamatuji, že byla strašně nepříjemná, zacházela strašně neopatrně, akorát mi vynadala a vůbec mě neuklidnila a pořád jsem brečela. Bolelo to strašně. Měla jsem potom problém s partnery, protože jsem pořád měla zafixováno, že to bude strašně bolet. Po tomto zákroku jsem slovo gynekolog nechtěla slyšet ještě několik let. Bohužel jsem v 16 šla ke gynekoložce, která také není nejlepší a přecházím jinam. Mám pocit, že určitý srůst stále mám a budu muset na nějakou operaci.

Souhlasím s kladnými ohlasy na paní doktorku. Vždy byla pečlivá a maximálně profesionální. Myslím, že po více než 20 letech, co jsem její ordinaci navštěvovala, toto mohu posoudit. Měla jsem spoustu gynekologických problémů a paní doktorka mi vždy pomohla, poradila a uklidnila. Bohužel, když jsem se dozvěděla, že paní doktorka už ordinuje jen 1 den v týdnu, nechala jsem se objednat k paní dotkorce Šťastné. Měla jsem si raději počkat, až bude mít dr. Fialová volno. U dr. Šťastné jsem byla 1x a už k ní nepůjdu! S tak odměřeným a nepříjemným přístupem jsem se v ordinaci lékaře ještě nesetkala. :-(

Dobrý den, chodím k paní doktorce již několik let, vždy se chovala profesionálně, byla velmi citlivá, a právě naopak vždy mi vtloukala do hlavy že musím chodit pravidelně na prohlídky a v případě nějakého problému s sebou vzít i partnera.
O to větší je mé zklamání, že již ordinuje jen jeden den v týdnu a jinak je tam dost necitelná lékařka, neupírám jí kvality z anatomie, ale na to že na gynekologii docházím cca od svých 14 let (je mi 27)toto byl můj nejhorší zážitek z gyn. ordinace!!!!

K této doktorce jsem chodila pár let s potížemi s menstruačním cyklem v pubertě a k předepsání antikoncepce. Když jsem ale začala trpět na vaginální mykózy a podobné problémy, předepsala mi globule, ale kolikrát mi diagnózu ani pořádně nevysvětlila a neřekla, jak se mají prášky brát a jestli se má léčit i partner. Další termín kontroly, kdy by mě měla vyšetřit, jestli je už vše v pořádku, mi nesdělila. Při změně gynekoložky jsem zjistila, že do karty napsala, že jsem se na kontrolu nedostavila. Nedoporučuji!!!

Paní doktorka je skvělá. Je velmi milá a kvalitní diagnostik. Chodím k ní už od své puberty a nikdy nic nezanedbala. Vždy rozpoznala problém ještě v počáteční fázi. Je maximálně pečlivá, zodpovědná a zkušená. Vyšetření provádí citlivě. Jen je škoda, že od 1. 1. 2011 odešla do důchodu a pracuje jen 1 den v týdnu.

S paní doktorkou jsem spokojená, chodím k ní už čtrnáct let. Co se týče léčby mykóz,není pravda, že neupozorňuje, že by se měl léčit i partner, jak je uvedeno v jednom ze zdejších hodnocení. Profesionální přístup je u ní samozřejmostí. Opravdu to není typ, který s Vámi bude debatovat o tom, jak se mají vaše děti a manžel, ale ochotně odpoví na všechny otázky týkající se daného zdravotního problému, povzbudí a dodá naději. Nehýří neschopenkami, což je možná jeden z důvodů záporných hodnocení zde, ale v případě, že je neschopenka OPRAVDU ZAPOTŘEBÍ, bez problémů napíše. Měla jsem velké problémy v těhoteství, byla jsem riziková pacientka vedená i v porodnici u Apolináře u odborníků, kteří tady mají jen samé pozitivní hodnocení a paní doktorka postupovala vždy přesně stejně jako oni (upozorňuji, že předem nevěděla stanovistko těchto kolegů). Mohu jen doporučit.
Markéta

K paní doktorce chodím už skoro 20 let. Je velmi pečlivá a zkušená. Pokud zjistí nějaký problém, řeší ho. Nezanedbává ani kontroly a vyšetření po léčbě. Mám s ní ty nejlepší zkušenosti. Není upovídaná, což jistě ocení pacientky v čekárně, ale vše podstatné sdělí a na jakýkoliv dotaz ochotně odpoví. Neměnila bych a doufám, že paní doktorka bude ještě dlouho ordinovat, než se rozhodne odejít do penze.

K paní doktorce chodím 15 let, vyřešila se mnou mnoho obtíží,vždy s velkým úspěchem, při akutních potížích mn´ě nikdy neodmítla a pomohla mi./Bolesti, výtok. Její přístup je velmi profesionální, vyšetření šetrné. Doporučuji .

Myslím, že tato doktorka je velmi kvalitní diagnostik. Chodím k ní už léta a teď i jako těhotná. Když jsem měla nějaké komplikace, objednala si mě raději na další týden, abychom nic nepodcenily. Musím říct, že k těhotným se chová ještě lépe, než k neteěhotným. Věřím ji, nmožná bych i řekla, že sitauci vidí víc černě, než ve skutečnosti je. Ale tato opatrnost je mi sympatičtější, než kdyby něco podcenila. Věřím ji a už několikrát se mi potvrdilo, že má pravdu, i když mi to v danou chvíli nepřišlo zrovna věrohodné. Paní doktorka není moc mluvná, ale když se jí zeptáte, odpoví podrobně na cokoli. Sama od sebe poví, ale ne tolik, jako když se nevyptáváte. A dělá dobře, nestresuje, dokud to není potvrzené. Škoda, že není víc online, vyhovovalo by mi objednávání přes net či možnost komunikovat mejlem, nebo alespoň aktuální info o tom, kdy tam je a kdy není. Paní doktorka je cca před důchodem, ale o to kvalitnější. Má opravdu praxi. Není jak mladáci po škole, kteří všemu rozumí a pak se často mýlí. Tím jak ordinuje dlouho, tak asi nemá potřebu každé všechno vysvětlovat automaticky, ale když se zeptáte, poví. Já ji mohu jen doporučit, jen nesmíte být moc stahovační. Není to žádná usměvavá paní, která si s vámi bude povídat o tom, jak rostou děti. Ale je to odborník, který ví co dělá!

Paní doktorku jsem poprvé navštívyla když jsem měla silné bolesti podbříšku. PAní doktroka jsi mě objednala na ultrazvuk kde našla cistu na levém vaječníku, ale řekla mi že se nemám ničeho bát, že je to úplně normální. A řekla mi at příjdu za půl roku na kontrolu. Přišla jsem už za necelé dva měcíce, protože bolesti nepovolovaly, ale byli mnouhem silnější. Doktorka mi oznámila, že mi cista praskla a proto mě to přicho bolí.A at příjdu na kontrolu jak jsem se domluvyly až za půl roku.I když mě pořád přicho boleleo tak jsem přišla za půl roku na kontrolu. Doktorka mi oznámila, že mě už přicho nemůže bolet a že simuluji. A poslala mě domů. Břicho pořád bolelo a tak jsem se rozhodla vyhledat někoho spolehlivějšího. A šla jsem přímo k docentce. Tam mi okamžitě oznámila, že se mi udělali srůsty po operaci slepého střeva kterou jsem prodělala v roce 2005. ZA dva měcíce jsem napvštívila doktorku z toho důvodu aby mi napsala antikoncepci. Zeptala se mě jestli mě ještě bolí to břich a já jí odpověděla že ano, ale že už konečně vím co mi je. Byla velmi naštvaná že jsem šla k jiné doktorce naž k ní. Při prohlídce byla velmi nešetrná a dokonce mne i škrápla. Už si kní chodím jen nechávat napsat antikoncepci a za nedlouho jsi k ní příjdu i pro svojí kartu.