Praktický lékař pro děti a dorost
Petra Rezka 3/1090, Praha

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Dobrý den. Paní doktorka je ta nejlepší co znám. Chodila jsem k ní od mého narození 1976 později jsem k ní chodila i svou dcerou Nikolou Paní doktorka je prostě ta nejlepší lékařka co znám je milá hodná obětavá Poradí pomůže pochválí a když je to nezbytné umí i zvýšit hlas Je prostě skvělá!! Doporučuji všem rodičům !!

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Paní doktorka je úžasná. Převzala mě do své péče po návratu z porodnice a za pár měsíců k ní půjde na svoji poslední prohlídku můj devatenáctiletý syn. Je to zvlášní, ale musím napsat, že provází naši rodinu po celé generace :-) Vždy profesionální, milá a empatická. V pravou chvíli umí pochválit, ale v pravou chvíli umí i zvýšit hlas. Moc si jí všichni vážíme. Markéta

Pani doktorka Veverkova je clovek na spravnem miste.Mne samotnou měla v péči od miminka do pěti let pak jsme se přestěhovali z P rahy.Dnes k ni chodim se synem a jsem velmi spokojena.Je vždy mila,ochotna a opravdu sve praci rozumí.Timto bych chtela podekovat jak pani doktorce tak i sestřičce za skvělou ordinaci.

Nejlepší paní DOKTORKA vždy milá,hodná ,ochotná,má přehled a velké zkušenosti,antibiotika předepíše jen když je to opravdu nezbytné.Chodíme k ní již 17 let.a lepší se podle mého názoru nenajde.Takových lékařů by mělo být víc.Patří jí velké DÍKY.

Výborná lékařka a skvělý člověk. Vždy nám dobře poradí, má spoustu zkušeností a nerozdává antibiotika jen tak na potkání. I děti ji mají rády. Chodíme k ní s oběma dětmi a zůstali jsme u ní dokonce i po přestěhování na druhý konec Prahy, její rozumný a lidský přístup a odbornost nám za ty cesty stojí.

Paní doktoka je úžasná, vtipná, hodná, milá, vlídná a spolu se sestrou tvoří výborný tým. Umí požertovat i s malými dětmi - sice se tam skoro vždy vklíní jemná ironie - ale to je právě to ono, co je na ní rozkošné.

je skvělá, moje děti j imají moc rádi:-)

Zkušená, erudovaná, pozitivní přístup. Naprostá spokojenost.

Chodím k paní doktorce 20 let a to i přesto,že už 8 let bydlím 30 km od Prahy.Měla jsem 4 děti.Můj první syn ve 3 letech vážně onemocněl.Měl nádor na mozku a po 2 letech léčení zemřel.Víte co dělala paní doktorka?jezdila do Motola za ním.Myslím,že to nepotřebuje další komentář.Děkuji za těch 20 let.Majka

Nejlepší doktorka co znam.