Praktická lékařka
Žerotínovo náměstí 9, Brno

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Paní doktorka Hlinomazová je milá a velmi vstřícná. Kdykoliv jsem u ní v ordinaci, je její přístup naprosto profesionální. Když se ji něco nezdálo, obeslala mě po všech specialistech, aby se ujistila, že nemám nic vážného. Takže za mě moc všem doporučuji, pokud chcete, aby jste byli v dobrých rukách.

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Tohle je opravdu nejhorší lékař, s jakým jsem kdy měla čest. Nechápu to vysoké hodnocení. Za co? Bez empatie, nepomůže, neporadí, telefon nezvedne nikdy, neochotná a ještě arogantní. Člověk, který když vidí, ze jste na dne vám ještě osolí. Opakovaná příšerná zkušenost. Už tam nejsem, ale bohuzel tam mám rodinné příslušníky, kteří jsou z ní zoufalí, jen se bojí změn.
Opravdu příšerný člověk, co by tuhle praví nemel ani dělat.

Umístění: Praktická lékařka Jiný

K paní doktorce chodím již několik let a stále jsem se snažila dát jejímu přístupu šanci. Poslední návštěva mne natolik znechutila, že končím a hledám nového obvodního lékaře. Paní doktorka prohlídku dělá přes stůl, antibiotika předepisuje bez CRP testu nebo alespoň pohledu do krku a poslechu, čekací doba v čekárně je nesmírně dlouhá... Nedávno jsem sledovala pacientku, která hodinu čekala na jedno razítko, které jí sestra den předem potvrdila, že se vystavuje na počkání. Celkově jsem velmi nespokojená jak s přístupem, tak i s kvalitou vyšetření.

Neuvěřitelný přístup doktorky.
Po telefonu jsem lékařce vysvětlila problém, ta mi napsala žádanku k jinému lékaři a poprosila, ať si ji vyzvednu osobně. V tu dobu jsem byla opravdu nemocná a lékařka ihned poté, co mě uviděla, mi zavolala sanitku, ani jsem nedošla do ordinace. V nemocnici se o mě postarali, následně jsem se léčila doma a po dvou týdnech jsem volala lékařce, jestli mohu dojít na kontrolu. Stále jsem opravdu nebyla v práceschopném stavu, sama jsem dokázala sotva dojít na záchod. Lékařka se ani nezeptala, jak mi je a oznámila mi jen, že mě vidět nepotřebuje a jelikož jsem na neschopence již 2 týdny, tak mi ji ukončuje a hotovo.

Naprosto neprofesionální chování, nulová empatie, absolutní nezájem o pacienta. V životě už bych tam nešla.

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Do ordinace paní doktorky zásadně není možné se dovolat. Kvůli receptu to musíte zkoušet týden, s objednáním je lepší se neobtěžovat a radši rovnou přijít (covid necovid). Poslední kapkou bylo, když jsem se týden snažila dovolat kvůli vystavení neschopenky (bylo mi opravdu zle a jet přes půl Brna šalinou do ordinace nebyla idální varianta). Když už mi po X dnech a X pokusech konečně sestřička zvedla telefon, bylo mi řečeno, že na vystavení neschopenky je už pozdě, že jsem si měla zavolat dřív. Když jsem se ptala, co s tím teda můžu dělat, bylo mi řečeno, že si mám za ty dny vzít dovolenou nebo neplacené volno.
Děkuji pěkně, ale takového doktora opravdu nepotřebuji.
Dříve jsem byla docela spokojená, ale poslední dobou se přístup velmi zhoršil.

Paní doktorku jsem už nějaký rok neviděla, vždy tam byl zástup. Nejlepší je když vám nic není a neotravujete, pokud už dorazíte s akutním problémem bez objednání, počkáte si 1 - 2 hodiny a to ještě za předpokladu, že to stihnete do 10 dopoledne. Z ordinace jste za 5 minut venku, nejčastěji s receptem na antibiotika. Sestřičky se točí 2, jedna je nervní ale milá a šikovná, druhá je protivná a trefit se jehlou občas umí, většinou ale bolestivě mimo. Poslední je chaos v kartách, i po 5-ti letech neopravená adresa, kontakt a naposledy se v mojí kartě objevilo cizí EKG. Už jsem u jiného lékaře, od lékařky přišel výpis karty, absolutně k ničemu, se špatnými informacemi.

Lékařka je arogantní, nenaslouchá pacientům. Chtěla mi profouknout zalehlé uch, místo toho mi málem protrhla bubínek. Žádná odbornice. Odešel jsem od ní.
Sestra příjemná, ale nervózní.

Paní doktorka je milá a trpělivě vyslechne pacienta. Mě léčila vždy dobře a nemohu si na nic stěžovat.

Odborny pristup, priatelska, usmievava. Mozem vyjadrit len tie najlepsie pocity. Naozaj som nadmieru spokojna s pani doktorkou.

Paní doktorka, je hrozně fajn, pokud máte to štěstí a narazíte na ni v ordinaci. Hlavně ovšem nesmíte stonat v průběhu prázdnin. Pak si připravte delší čas, než vůbec najdete, kde sídlí její zástup.