Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

K paní doktorce docházím s oběma dcerami od jejich narození a jsem maximálně spokojena. Vždycky mi dobře poradila, vše vysvětlila, nic nezanedbala, raději vyšetření navíc, než něco zanedbat, což hodnotím velmi kladně. Jen jednou byla moje dcera nemocná, když paní doktorka měla dovolenou, skončily jsme u zástupu a málem špatně rozpoznaná apendicitida skončila pro dceru fatálně. Dodnes jsem přesvědčena, že být tam Dr. Benáková, nestalo by se to.

Chodím k p.doktorce s dcerkou od narození,jsou jí ted 3roky. Vždy jsem byla spokojená,myslím,že p.doktorka je dobry odborník a má takový akurátní přístup,vše vysvětlí. Sestřička je také příjemná a ochotná. Doporučuji. MK

Volí rozumnou léčbu, dokáže vše trpělivě vysvětlit rodičům i dětem, vstřícná, chápající, kvalitní lékařka.

Naprosto souhlasim, ze u pani dr. Benakove se potkava lidska vstricnost s vysokou profesionalni urovni, i na banalni otazku dokaze najit presnou odpoved, vzdy "uhodi hrebicek na hlavicku", navic je velmi pecliva, nic nezanedba, nikdy se nestalo, ze by me odmavla s komentarem "to nic neni" nebo "prosimvas, ja uz tu mam jine pacienty". Ocenuji, ze pokud to jde, snazi se vyhnout celkovym antibiotikum. Je raznejsi, coz ovsem povazuji za plus, a bez nalady uz jsem ji take zazila, proto nekdy muze pusobit nevrle ke starsim detem, ale kazdy jsme clovek, rozhodne to u ni neni pravidlem.

Paní doktorku vřele doporučuji, je to odborník, který léčí a vyléčí. Mimoto dokáže velmi dobře předvídat a má milý přístup k dětem.Je vždy ochotná a vstřícná.Spolu se sestřičkou tvoří sympatickou dvojici.

Nejlepsi detsky lekar, jakeho jsem kdy zazila

Dr.Benáková je svědomitá, pečlivá, spolehlivá lékařka

ochotná a obětavá,pečlivá ve svén práci a oblíbená u maminek..Dovede vysvětlit a poučit mladé maminky přičemž nešetří čas k objasnění zdravot.situace dítěte

Jako otec a lékař neznám lepšího pediatra, jsem rád že léčí moje děti, je na výši odborně i lidsky

Jsme dlouholetí pacienti-paní doktorku mohu vřele doporučit. Ale ta sestra... náladová, občas má tendenci vychovávat pacienta.A když pošlu starší dítě (13 let) např pro recept samotné, chování obou se diametrálně liší- přívětivost vymizí, obě jsou strohé až posměšné.(nestalo se jednou) Ale v dnešní bídě...vezmi chlup na dlani když není (těžko najdeš doktora, který je dobrý odborník a zároveň milý člověk - i když se mamka nedívá)