Dětská klinika Fakultní nemocnice Motol a 2. LF UK Praha
V Úvalu 84, Praha

NutriCentrum Praha
Veverkova 1229/9, Praha

Pan doktor naordonival memu synovi ATB na anginu, i kdyz jsem se domahala alespon CRP nebo vyteru rekl ze jsem blazen, ze je to jasna angina.
No syn ATB zvracel, po steru z krku jinym lekarem mu angina prokazana nebyla. Absolutne nedoporucuji

Velmi zastaralý přístup. Jako by pan doktor nevěděl o nových vědeckých poznáních, nebo je jen odmital přijmout.

Pan doktor je velmi rázný, nevyslyší Vás a ihned začne cpát své názory. Na tříměsíční prohlídce naší dcery byl velmi hrubý, dcerku otáčel opravdu rychle, jak panenku. Krom teda toho všeho byl opak feministy, hlavně ohledne
témat, na která se nikdo neptal! Například, že se mám teď méně věnovat své dcerce a konečně dát pozornost svému muži. Taky že mám kojit ve velkých intervalech, prý je staromódní. No to teda, protože kojení bohužel takhle nefunguje a ne každé přisátí znamená pití mlíčka. NEDOPORUČUJi.

Pan doktor byl na novorozenecke prohlidce afektovany, snazil se byt az prilis moc vtipny. Jeho nazory mi vubec nevyhovovaly, napr. Ze kojit mam jen co 2-3hodiny, vic nema cenu, nebo ze probiotika mala nepotrebuje - at si nemeju ruce po zachode a to jsou nejlepsi probiotika co ji muzu dat (pritom po porodu mam ocistly ktere jsou pro novorozence velmi infekcni). Svou neopatrnou manipulaci pri prohlidce temer utrhl pupecni pahylek, a ani si nevsiml ze zacal krvacet - musela jsem ho na to upozornit a pozadat o gazu a desinfekci. S pahylkem jsme pak meli starosti az dokud neupadl. Jeho komunikace a pristup mi nevyhovuje. Mam jiz druhe ditko, mela jsem jiz tu cest s nekolika pediatry a tato je prozatim nejhorsi. Pan doktor je udajne skvely detsky obezitolog, ale jako pediatr nic moc.

Pan doktor z počátku může připadat,přísný se zvláštním přístupem,jde hlavně o vyhecování rodičů že: "obezitu je třeba brát velmi vážně" říká věci na tvrdo,tak jak jsou.Přesto všechno je ve skutečnosti milý,vstřícný,hovorný člověk,který jako lékař nemá od lidí odstup,a má velkou radost když vidí že se jeho pacienti snaží. Také i po zhubnutí vás nenechá na holičkách,a pomáhá s řešením důsledků zhubnutí. Za mě tedy: "Nedělat si o něm obrázek hned z první návštěvy".

Pan doktor je nejlpší jakého znám!!! Vždy mne i dceři pomohl ( a nebýt jeho dceru pravděpodobně nemám!!!).Z doporučeného lékaře se stal lékař a rodinný přítel. Doporučuji všem! ;)

Já jsem s panem doktorem spokojená,své názory vyjadřuje přímo,tak jak si je myslí i když se mě jako rodiči špatně poslouchají. To že řekne rodičům že jeho dítě je tlusté a je to vlastně jejich vina,se každému líbit nemusí. Nám velice moc pomohl a jsem ráda,že s ním spolupracujeme.

Dobrý den, s panem doktorem máme velice dobrou zkušenost. Vyjadřuje se zcela otevřeně, což někomu může vadit, na druhou stranu přesně víte, na čem jste. Byli jsme u pana doktora 2 x a odcházeli jsme spokojeni.

Já jsem v šoku, takové arogantní jednání jsem ještě nezažila, nechala jsem si vynadat a už mně tam nikdo neuvidí. Škoda, že kazí takový jedinec jméno pediatrické ambulanci v Motole. Sestřičky jsou tam velmi přijemné a ochotné, ale ten pan doktor nemá práci s dětmi rád a to je bohužel velmi vidět.

bohužel mám také velmi špatnou zkušenost. Nemocný syn, teploty - bylo provedeno CRP, výtěry a na ATB to dle doktora bylo tak půl na půl ( to mi řekl několikrát )
a že se mám rozhodnout já - jestli chci pro syna ATB. Problém jsem vyřešila u jiného lékaře ( ATB nakonec syn dostal ), ale přístup lékaře fakt hrůza. Do zprávy Vám napíše, že vyšetřil břicho, popsal stav, ale břicho vyšetřeno nebylo.