Praktická lékařka
Křižíkova 68, Brno

Nepřijatelný přístup k pacientům. Člověk musí očividně nemoc plánovat. Objednávat se s akutními problémy? A víte, že existují i jiné problémy než Covid, který se zde stal univerzálním zaklínadlem? Ty ovšem již lékařka nevidí. Ano, řešil bych respirační a podobné problémy taky radši na dálku, ale jelikož kognitivní a zejména auditivní funkce tohoto tandemu (sestra je zde na úrovni lékaře) jsou značně omezené, tak tato možnost zde není. A poslouchat přes dveře jak vás pomlouvají? Tohle si opravdu mohou nechat líbit pouze místní důchodci, kteří byli vycepovaní jiným režimem, kde někteří zdravotníci uvízli, a/nebo to neslyší. Co jsem u této lékařky byl, bál jsem se onemocnět, abych tam náhodou nemusel jít. Dnes jsem se tomu bohužel nevyhnul. Nakonec jsem si s bakteriální infekcí v oku a nose musel pomoct online lékařem. Ihned jsem podal žádost o registraci u jiného lékaře. Toto je neakceptovatelné. Pro stres a podobné lidi, kteří jej ve vás vyvolávají nemám v životě místo. Sbohem.

Chodím k ní roky a přijde mi OK. Je vstřícná, žádné dlouhé čekání, léčba dle potřeb pacienta. Jako arogantní bych ji určitě neoznačil.

Lékaři, všeobecně, mají můj obdiv a chápu, že se někdy přepracovanost může objevit při komunikaci s pacienty. Ale Dr. Zobalová mě úplně "vykolejila". Jako za časů socialismu. Do telefonu se nepředstaví, nepustí vás ke slovu, "solí "do vás arogantní, ironické a povýšené komentáře. Nějaká etika, empatie - nula! Tohle jsem ještě nezažila. Naštěstí byla jen jako záskok za našeho skvělého doktora. Četla jsem ostatní recenze a všichni se v podstatě shodujeme...

Umístění: Praktická lékařka

Přešla jsem k této doktorce, jelikož ta má absolutně odmítala dávat antibiotika a potom člověk aby člověk čekal na výpověď z práce, když pořád není zdravý. Šla jsem tady s tím, že mi určitě pomůže a bude vstřícnější, moudřejší když je starší paní a měla by mít určité zkušenosti. Sestřička byla hodná a milá, ovšem jak se doktorka předvedla to jsem nikdy nezažila! Sice mi ihned dala předepsat antibiotika, ale zeptala se sestřičky, že neví jaké. Poté se neustále vyptávala jakou mám práci, a že mě to beztak brzy přestane bavit a půjdu někam jinam. Poté proč sem odešla od bývalé doktorky, že sem ji asi neměla ráda+ další velmi osobní otázky!! Při registraci si napsala špatné číslo domu-neschopenku vypsala naprosto špatně ( jistě i s tím číslem) a ještě mi domů vyvolávala, že jak to teda je v té práci a proč to nechtějí přijmout-její hovor začal stylem: Víte, kdo jsem?Kdo Vám volá?! Velmi arogantně a zvýšeným hlasem mi řekla, kde teda bydlím, že asi nevím kde a jestli se půjdu jako podívat ven na číslo domu. Cca za měsíc, kdy jsem u doktorky nic neřešila mi vyvolávala. Pardon, ale takový člověk nemá co vůbec pracovat s lidmi.

Umístění: Praktická lékařka vstupní prohlídka do zaměstnání

Paní doktorka i sestřička jsou velice arogantní, nepříjemné a až příliš osobní. Dotazy typu zda mám vůbec vystudovanou nějakou školu, když jsem si dovolila oponovat ohledně správnosti vyplnění dotazníku apod. . Celá návštěva byla velice nepříjemná a paní doktorka, včetně sestřičky se chovaly velice nadřazeně a nepříjemně. Návštěva mě natolik rozhořčila, že jdu sepsat i stížnost a žádost na změnu firemního lékaře..

Paní doktorka se zabrzdila v éře socialismu, asi má na ni i vliv prostředí, ve kterém pracuje!!! V každém případěkdo je víc než ona, kdy si někdo dovolí s něčím nesouhlasit, mít jiný názor, je arogantní! Jak si jí může dovolit oponovat laik! Natož, když po ni člověk chce promtní jednání, protože každý má své povinnosti, které musí během dne stihnout. A také Královopolská strojírna by si měla proveřit, zda nemá předražené lékařské služby, zprostředkovávané paní dokorkou!!!! Zda tam není přebytečný článek, který vše předražuje!!!!

Jsem zdráv.

Arogantní, nepříjemná žena, nedokáže ani odpovědět na pozdrav.

tak by to asi melo vypadat a fungovat vsude