Oční ambulance
Vinohradská 176, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Jsem po transplantaci rohovky a měla jsem velké problémy s brýlemi. V čekárně nikdo nebyl. Vyšel zdravotní bratr, kterého jsem slušně požádala, zda by bylo možné přeměřit mi brýle, abych věděla, zda je vše v pořádku. Netušila jsem, zda se něco neděje a nemám nějaký větší problém. PO nějaké chvíli mladík vyšel a řekl, že paní doktorka bere jen na objednání, ani se mě nezeptala, jaký mám problém. Když jsem řekla, že je to akutní a znovu zopakovala, že jsem po transplantaci rohovky a potřebuji jen rychlou konzultaci, opět opakoval, že bere na objednání. Velice arogantní přístup a já již nikdy do této ordinace nezavítám.

Toto hodnocení s netýká přímo paní doktorky, ale její neuvěřitelně arogantní sestry (jejíž jméno si, bohužel, nepamatuji), která mně, po předchozí telefonické domluvě!, odmítla k paní doktorce vůbec pustit. S tak hrubým jednáním jsem se už dlouho nesetkala, a doufám, že se zase dlouho nesetkám.

pohmola mi hned bez cekani

velice slušná a pečlivá lékařka. Odbornou stránku nedovedu ohodnotit, nejsem oční lékař. Dle mého laického názoru je paní dr. svědomitá a jistě nic nezanedbá. Navíc má velmi pozitivní přístup k pacientům.

Já mohu paní doktorku jen a jen doporučit.
Příjemná - vyšetření provádí odborně - vše pomalu
polehoučku vysvětluje a zkouší, aby to člověku přesně sedělo.
Za mě - DOPORUČUJI !!!!