Karlovo náměstí, Praha 2, Praha
VFN (mapa)

Mám s paní docentkou samé dobré zkušenosti. Léčím se u ní už 11 let a vždy se mi maximálně věnovala. V čekárně jsem vždy strávila maximálně něco přes hodinu. Je velmi milá,ochotná a vstřícná, skvělá profesionálka. Obdivuji její obrovské pracovní nasazení a lásku ke své práci.

Bohužel musím potvrdit níže uvedená negativní hodnocení. Docentka Límanová asi je špička ve svém oboru, ale než se k ní dostanete opravdu prosedíte v čekárně i 4 hodiny, ač jste objednaní a v ordinaci strávíte 4 minuty konzultací s mediky a pak 2 minuty rozhovoru doktorky s mediky o vás, toť vše. Hlavně se doktorky na nic neptejte, budete zdržovat a stalo se mi i že mě odkázala na sestru, že mi to vysvětlí !!! Teď tam jdu v květnu znovu - po půlročním objednání, zkusím nesouhlasit s přítomností mediků, na to mám právo. Kdo nechcete tvrdnout v čekárně, můžete si i s doktorkou dopisovat o svém zdravotním stavu, ve finále se dozvíte víc než na místě :))

liman@vfn.cz

S paní doktorkou jsem měla dříve dobré zkušenosti - bohužel mohu nyní konstatovat pravý opak. Má velmi omezenou ordinační dobu, více pacientů než zvládá k tomu stážisty lékaře, studenty mediky - kteří se účastní konzultací jejích pacientů. Po takové kontrole mám vždy pocit, že jsem u ní v ordinaci navíc, mluví o mě ne se mnou, ale s mediky nebo lékaři. Navíc člověk ztrácí pocit soukromí. Kontroly nejsou u ní diskrétní. Stalo se mi, že během chvíle strávené u ní měla 2 telefonické hovory, nebo nahlédla sestra a řekla ji, že v čekárně je prominentní pacient. Pokud pacient zabírá učebnicově ns léčbu - jde to, ale běda pokud nesnáší dávky hormonů, jí naordinované. Odmítá snížit dávky léků i když jsou výsledky v normě a není nutné trpět předávkováním - to je poté protivná a vzteklá. V objednaný čas se pacient dostane málokdy na řadu. Většinou se musí počítat s prodlevou 1-2 hodiny.

Paní doktorka je snad profesionál ve svém oboru. Má ale více pacientů, než může zvládat.Objednací lhůty jsou min. 3 měsíce předem, kontroly po roce.
VIP pacienti chodí rovnou do ordinace, ostatní, byť objednaní, čekají i 4 (!!!!) hodiny. To se mi stalo opakovaně. Po dlouhém čekání jsem pobyla v ordinaci 4 minuty, z toho 2 minuty paní doktorka s někým telefonovala. Nedoporučuji.

S paní docentkou nemám dobré zkušenosti. Byla jsem 2x předávkována hormonem štítné žálázy - MUDr. Marunová + MUDr. Holub. Když mne v tomto stavu přivedli i k paní docentce, stále opakovala: "... váš předchozí stav mne nezajímá, zajímá mne nynější stav ".... a doporučila i nadále užívat nepřiměřené dávky hormonu. Po konzultaci s prof. Stárkou jsem hormony vysadila a tak mohu opět chodit do práce a starat se o mou dceru ...

K paní docentce chodím již několik let a moc mi pomohla, je to špička v oboru endokrinologie, vždy je vstřícná, vysvětlí, pomůže, vyslechne, pomůže. Doporučuji.

Pani docentka je opravdovy profesional ve svem oboru. Po predchozich zkusenostech, kdy mi byla doporucena interupce z duvodu vysoke hladiny hormonu stitne zlazi, me ujistila ze se vse muze vyresit praskami a celkove me uklidnila.