Oční ordinace
Pštrossova 24, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ordinace Jiný

Paní doktorka je velice milá, příjemná a hlavně pečlivá. Dokonale všechno vysvětlí. Objednání na čas funguje skvěle, což je také velmi příjemné. Za mně super!

Umístění: Oční ordinace Jiný

Skvělá paní doktorka, vždy milá a usměvavá. Chodím k ní pravidelně na vyšetření, pro nové brýle a v rámci léčby cukrovky. Oceňuji přesnost a dochvilnost, nikdy nečekám. Znám dalšího jejího pacienta kterému zachránila zrak, když měl velké problémy. Doporučuji, protože ze soukromých očních lékařek je ta nejlepší.

Velmi milá a ochotná paní doktorka. Vše vysvětlí a každý krok odůvodní, proč ho dělá. Sídlí v místě, kde si pacientů váží a mají tu dokonalý servis. Jsem nadmíru spokojen.

Co se týče ochotu a přístupu nemám žádnou připomínku, naopak. Bohužel diagnostika velké zklamání.Paní doktorka mi diagnostikova blepharidu, což je poměrné vážnější onemocnění, musela jsem si koupit drahé léky, protože je pojišťovna nehradí. Protože se mi příznaky stále nezdály, navštívila jsem jiného lékaře, který konstatoval, že to je naprostá hloupost. Dostala jsem léky na zánět a vyhubováno, že si mám více kapat kvůli syndromu suchého oka, aby se to neopakovalo. Jsem, seniorka a ty léky jsou mi k ničemu, mohla jsem si koupit něco potřebnějšího.

příjemná, profesionální přístup, velmi dobrá komunikace s pacientem, velmi doporučuji

Příjemná, pečlivá, profesionální.

Paní doktorka mě vzala i přesto, že jsem nebyla její stálá pacientka a měla plno až do konce března. Udělala mi kompletní vyšetření, byla velmi příjemná a do detailu vše vysvětlila. Mohu jen doporučit!

Ochotná, sympatická, vše detailně vysvětlí. Když odcházíte, tak si říkáte, že sem musíte znovu brzy zajít. Navíc má bezvadnou sestřičku.Kéž by měli všichni lékaři takový přístup k pacientům jako ona.

Paní doktorka je naprosto korektní a profesionální. S její péčí jsem nadmíru spokojena. Je nejlepší v tomto oboru. Mohu ji vřele všem doporučit.
Hana Beránková (Koksteinová).

Prostě super:)

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Existuje nejaka pomoc v pripade ztraty vsech meibomskych zlaz v ocnich vickach?

Pouze substituce umělých slz ev. gelových preparátů.
Z. Gajdošíková

MUDr. Zdeňka Gajdošíková

Dobrý deň. Aký vplyv má fajčenie na vekom podmienenú degeneráciu makuly? Ďakujem

Určitě, je to jeden z rizikových faktorů. Z. Gajdošíková

MUDr. Zdeňka Gajdošíková