Adresa

Pštrossova 24, Praha
Oční ordinace (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
28 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
P
Ověřeny pacient

Velmi milá a ochotná paní doktorka. Vše vysvětlí a každý krok odůvodní, proč ho dělá. Sídlí v místě, kde si pacientů váží a mají tu dokonalý servis. Jsem nadmíru spokojen.


A
Ověřeny pacient

Co se týče ochotu a přístupu nemám žádnou připomínku, naopak. Bohužel diagnostika velké zklamání.Paní doktorka mi diagnostikova blepharidu, což je poměrné vážnější onemocnění, musela jsem si koupit drahé léky, protože je pojišťovna nehradí. Protože se mi příznaky stále nezdály, navštívila jsem jiného lékaře, který konstatoval, že to je naprostá hloupost. Dostala jsem léky na zánět a vyhubováno, že si mám více kapat kvůli syndromu suchého oka, aby se to neopakovalo. Jsem, seniorka a ty léky jsou mi k ničemu, mohla jsem si koupit něco potřebnějšího.


J
Ověřeny pacient

příjemná, profesionální přístup, velmi dobrá komunikace s pacientem, velmi doporučuji


O
Ověřeny pacient

Příjemná, pečlivá, profesionální.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka mě vzala i přesto, že jsem nebyla její stálá pacientka a měla plno až do konce března. Udělala mi kompletní vyšetření, byla velmi příjemná a do detailu vše vysvětlila. Mohu jen doporučit!


Ověřeny pacient

Ochotná, sympatická, vše detailně vysvětlí. Když odcházíte, tak si říkáte, že sem musíte znovu brzy zajít. Navíc má bezvadnou sestřičku.Kéž by měli všichni lékaři takový přístup k pacientům jako ona.


Paní doktorka je naprosto korektní a profesionální. S její péčí jsem nadmíru spokojena. Je nejlepší v tomto oboru. Mohu ji vřele všem doporučit.
Hana Beránková (Koksteinová).


Ověřeny pacient

Prostě super:)


Je fakt super, milá, příjemná, člověk nemá pocit, že jde k doktorce, ale k sousedce na pokec. Karel Srnka


od r.1964 jsem v lékařské péči se zeleným zákalem. "Prošel jsem rukama" šesti lékařů (pouze u jediného bych použil "nedoporučuji") ale s tak vzornou péčí a lidským přístupem jako u pí doktorky jsem se dosud nesetkal.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti