Pštrossova 24, Praha
Oční ordinace

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Velmi milá a ochotná paní doktorka. Vše vysvětlí a každý krok odůvodní, proč ho dělá. Sídlí v místě, kde si pacientů váží a mají tu dokonalý servis. Jsem nadmíru spokojen.

Co se týče ochotu a přístupu nemám žádnou připomínku, naopak. Bohužel diagnostika velké zklamání.Paní doktorka mi diagnostikova blepharidu, což je poměrné vážnější onemocnění, musela jsem si koupit drahé léky, protože je pojišťovna nehradí. Protože se mi příznaky stále nezdály, navštívila jsem jiného lékaře, který konstatoval, že to je naprostá hloupost. Dostala jsem léky na zánět a vyhubováno, že si mám více kapat kvůli syndromu suchého oka, aby se to neopakovalo. Jsem, seniorka a ty léky jsou mi k ničemu, mohla jsem si koupit něco potřebnějšího.

příjemná, profesionální přístup, velmi dobrá komunikace s pacientem, velmi doporučuji

O

Příjemná, pečlivá, profesionální.

Paní doktorka mě vzala i přesto, že jsem nebyla její stálá pacientka a měla plno až do konce března. Udělala mi kompletní vyšetření, byla velmi příjemná a do detailu vše vysvětlila. Mohu jen doporučit!

Ochotná, sympatická, vše detailně vysvětlí. Když odcházíte, tak si říkáte, že sem musíte znovu brzy zajít. Navíc má bezvadnou sestřičku.Kéž by měli všichni lékaři takový přístup k pacientům jako ona.

Paní doktorka je naprosto korektní a profesionální. S její péčí jsem nadmíru spokojena. Je nejlepší v tomto oboru. Mohu ji vřele všem doporučit.
Hana Beránková (Koksteinová).

Prostě super:)

Je fakt super, milá, příjemná, člověk nemá pocit, že jde k doktorce, ale k sousedce na pokec. Karel Srnka

od r.1964 jsem v lékařské péči se zeleným zákalem. "Prošel jsem rukama" šesti lékařů (pouze u jediného bych použil "nedoporučuji") ale s tak vzornou péčí a lidským přístupem jako u pí doktorky jsem se dosud nesetkal.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Existuje nejaka pomoc v pripade ztraty vsech meibomskych zlaz v ocnich vickach?

Pouze substituce umělých slz ev. gelových preparátů.
    Z. Gajdošíková

MUDr. Zdeňka Gajdošíková

• Dobrý deň. Aký vplyv má fajčenie na vekom podmienenú degeneráciu makuly? Ďakujem

Určitě, je to jeden z rizikových faktorů. Z. Gajdošíková

MUDr. Zdeňka Gajdošíková