Adresy (2)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: Psychiatrická a psychologická klinika s.r.o. Jiný

Nejlepší psycholožka, kterou jsem navštěvovala a velmi kultivovaný a příjemný člověk. Často na ni vzpomínám a velmi často ji doporučuji.

P
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Uzasna terapeutka! Trpeliva, naslouchava, podporujici. Pokazde, kdyz jsem od ni odchazela, jsem se citila uzasne. Navic prostredi, ve kterem ordinuje, je utulne a clovek se citi moc prijemne.

N
Ověřený profil

Po osmi letech nejlepší psycholožka. Velice nenásilný a přátelský přístup. Absolutní respekt vůči potřebám pacienta. Vřele doporučuji. Výrazný pokrok za 3 měsíce, bez zbytečných komplikací.


E
Ověřený profil

Paní doktorka Chovancová je skvělá psycholožka, precizní soudní znalkyně a k tomu báječná žena. Velice si vážím jejího přátelského přístupu a pomoci. Děkuji Vám paní doktorko! :-)


J
Ověřený profil

Po třech sezeních jsem pocítil velký rozdíl ve vnímání a byl schopný se k problému správně postavit a dosáhnout jeho řešení k vlastní spokojenosti


L
Ověřený profil

Tuto psycholožku mi doporučila kamarádka. Byl jsem s jejím přístupem velmi spokojený, vlastně až později mi došlo, jak mne nenápadně a nenásilně posunula tam, kam bylo potřeba.
Zažil jsem už několik psychologů, ona patří k těm nejlepším co znám.
Fascinovala mne její paměť, nemusela se koukat do poznámek a i po několika týdnech si o mne pamatovala vše.


A
Ověřený profil

Erudovaná odbornice a vynikající člověk. V mém vnímání světa i sebe sama mě zásadním způsobem posunula vpřed. Stejnou měrou umí podržet i konfrontovat. Spolehlivá a naprosto důvěryhodná. Doporučuji!


I
Ověřený profil

Velmi komunikativni a príjemná pani doktorka.Při terapii jsem nikdy neměl pocit,že neposlouchá.
Vždy pomohla a vedlo to k vyborným výsledkům.
Co se týká objednávání a dodržení časových termínu,bylo vždy vše v pořádku.


Ověřený profil

Znám ji hodně let, hodně mi pomohla.
Není pravda, že nerespektuje lékařské tajemství, není pravda, že má binec v objednávání, jen někdy požádá, pokud je to možné, o změnu termínu (přeobjedná), což je vesměs proto, že někdo potřebnější potřebuje vzít akutně, což se může stát i vám.
Je to, jak to tu někdo přede mnou napsal, pomůže tomu, komu pomoci je a kdo si pomoci nechat chce. A umí poznat toho, komu pomoci nejde.


Přístupem paní doktorky jsem byla nadšená, opravu mi pomohla, chodila jsem k ní skoro dva roky.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Na seznamce jsem si psala měsíc s jedním mužem. Téměř měsíc. Na pozvání na osobní setkání reagoval psaním o sobě a své práci. Pak se na měsíc beze slova odmlčel. Včera napsal na co se dívám? Nic víc. Nereagovala jsem. Co si o takovém chování a jedinci mám myslet? Děkuji Tereza.

Terezo, popisujete velmi častý jev na Seznamce : buď si dotyčný jen krátí dlouhé chvilky, nebo se baví nahlížením do duše žen nebo je nezralý a neschopen vztahu. V každém případě hodně rychle ho pusťte z hlavy a už na žádné jeho zprávy nereagujte. Zdravím Chovancová

PhDr. Zdeňka Chovancová

Dobrý den. Je OCD nemoc smrtelně nebezpečná? Projevuje se také tím, že člověk na sobě hledá všelijaké nemoci? Děkuji moc.

hledání nemocí u sebe, jakási hypochondrizace bývá součástí depresivního onemocnění a to se musí léčit. Zdravím Chovancová

PhDr. Zdeňka Chovancová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.