Adresa

Praktický lékař gynekolog
Rybářská 12, Opava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

40 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

Pan doktor na mě nepůsobil dobře - vypadal jako bezdomovec. Vyšetření proběhlo jak na běžícím pásu, neochota, absolutní nezájem. Nějak jsem k němu ztratila důvěru a půjdu asi jinam. V čekárně jsem byla sama. Ordinační hodiny opět zkrácené. Škoda ho, před 20 lety to býval bezva doktor.

G
Ověřený profil

Dnes jsem byla na pravidelné prohlídce u pana doktora,věděla jsem,že by v současné době nedostal medaili"Nejhezčí gynekolog",jak by tomu bylo před léty.Musím říct,že jsem byla velmi potěšena!!!!!Pan doktor vypadal dobře.Je pravda,že zestárnul,ale vypadal upraveně a ve tváři jsem poznala,toho "starého"pane doktora.
Zřejmě neměl dobré období,ale nyní je vše v pořádku.
Přála bych panu doktorovi,pevné zdraví a "návrat",aby byl konečný.

C
Ověřený profil

Byla jsem po roce u pana doktora na preventivní prohlídku a nevěřila jsem vlastním očím!!! Co se to s ním stalo? Má problémy s alkoholem, nebo je vážně nemocný (což tvrdí sestra)? V tom případě tam nemá co dělat. Působí teď na mě jako bezdomovec, třásla se mu ruka, byl zarostlý a ušmudlaný, řekl mi stěží dobrý den a na shledanou. Vůbec se na nic neptal a byl úplně mimo. Myslím, že do vánoc mu ordinace nevydrží, v čekárně jsme byly dvě.....


S
Ověřený profil

Pan doktor si myslím ,že je dobrý,ale jde to od deseti k pěti byla jsem u něho po roce a s hrůzou jsem to tam snášela. Nevím jestli je nemocný nebo co se s ním děje ,ale myslím si ,že by toho měl nechat. Nevypadá vůbec dobře a akorát od něho každý odchází. Já nemůžu nic říct křivého na něj vždy byl dobrý a byla jsem s ním spokojená až na poplatky,které vyžadoval někdy jsem to srovnávala s jinýma a z poloviny nebral to co on. Ted jsem přešla k panu doktoru Hermanovi a úplně rozdíl o 100procent. I přístup a chování to člověk pozná. Ale ze svojí zkušeností u pana doktora Vaverku nemůžu opravdu nic říct špatného jsem u něho už 20let , ale radši jsem si našla jiného doktora ,protože si myslím že to nemá budoucnost u něj.


B
Ověřený profil

Bohužel jsem ho po 20 létech taky opustila. Je mi to líto, ale je z něj úplně jiný člověk než býval...natož doktor.


H

Odešla jsem po těch hrůzách k primáři Hermanovi do KYlešovic, objednávací systém perfektní, na nic nečekáte, vše profi, takovou péči jsem ještě nezažila. Odejděte k němu - dokud ještě přibírá nové pacientky. Je o něj velký zájem. Vaše zdraví Vám za to stojí a taky Váš čas. Hanule


P
Ověřený profil

Stal se z něj doktor, který léčí, aniž by se na pacientku vůbec podíval...


S
Ověřený profil

Ahoj všichni, k panu doktorovi Vaverkovi jsem chodila od 16 let. Stručně řečeno není to dobrý doktor, jsem ráda, že už k němu nechodím, mám podezření, že u mě zanedbal spoustu vyšetření, jak už tady bylo napsáno, na výtoky hned dává antibiotika, aniž by věděl, jestli se jedná o kvasinky. Samozřejmě to nebyly, byly to chlamydie a pravděpodobně mi způsobil svou neprofesionální léčbou neplodnost, snažím se otěhotnět pěl let. Nový doktor mi tvrdí, že kdyby se chlamydie léčily hned, neměla bych dnes takové problémy jako mám. A také můžu potvrdit, že jediné, o co se zajímá je očkování proti rakovině děložního čípku, asi na tom hodně vydělává. Nechoďte k němu!! S.


B

Bohužel p.Dr. není vůbec komunikativní, nikdy nic nevysvětlí, na prohlídkách řekne max. za půl roku přijdte znovu a víte o očkování děložního čípku??? v těhotenství rychlé vyšetření, rychlé sono a žádná slova. Hrůza, vždycky jsem přijela se špatným pocitem a žádnou zprávou. Ordinační hodiny taky hrůza.


R
Ověřený profil

Mudr.Vaverka je mým doktorem již přes 20 let.Léčil moji neplodnost, osobně mě operoval, několikrát se mnou prožíval umělé oplodněni a právě jemu vděčím za dvě krásné zdravé děti. Je pravda, že nyní se zhoršíl jak v přístupu k pacientkám tak s pracovní dobou, ale přesto jsem k němu zapsala i moji dceru a zůstanene pro mě "pan doktor".


Došlo k chybě, zkuste to znovu