Praktický lékař gynekolog
Rybářská 12, Opava

Pan doktor na mě nepůsobil dobře - vypadal jako bezdomovec. Vyšetření proběhlo jak na běžícím pásu, neochota, absolutní nezájem. Nějak jsem k němu ztratila důvěru a půjdu asi jinam. V čekárně jsem byla sama. Ordinační hodiny opět zkrácené. Škoda ho, před 20 lety to býval bezva doktor.

Dnes jsem byla na pravidelné prohlídce u pana doktora,věděla jsem,že by v současné době nedostal medaili"Nejhezčí gynekolog",jak by tomu bylo před léty.Musím říct,že jsem byla velmi potěšena!!!!!Pan doktor vypadal dobře.Je pravda,že zestárnul,ale vypadal upraveně a ve tváři jsem poznala,toho "starého"pane doktora.
Zřejmě neměl dobré období,ale nyní je vše v pořádku.
Přála bych panu doktorovi,pevné zdraví a "návrat",aby byl konečný.

C

Byla jsem po roce u pana doktora na preventivní prohlídku a nevěřila jsem vlastním očím!!! Co se to s ním stalo? Má problémy s alkoholem, nebo je vážně nemocný (což tvrdí sestra)? V tom případě tam nemá co dělat. Působí teď na mě jako bezdomovec, třásla se mu ruka, byl zarostlý a ušmudlaný, řekl mi stěží dobrý den a na shledanou. Vůbec se na nic neptal a byl úplně mimo. Myslím, že do vánoc mu ordinace nevydrží, v čekárně jsme byly dvě.....

Pan doktor si myslím ,že je dobrý,ale jde to od deseti k pěti byla jsem u něho po roce a s hrůzou jsem to tam snášela. Nevím jestli je nemocný nebo co se s ním děje ,ale myslím si ,že by toho měl nechat. Nevypadá vůbec dobře a akorát od něho každý odchází. Já nemůžu nic říct křivého na něj vždy byl dobrý a byla jsem s ním spokojená až na poplatky,které vyžadoval někdy jsem to srovnávala s jinýma a z poloviny nebral to co on. Ted jsem přešla k panu doktoru Hermanovi a úplně rozdíl o 100procent. I přístup a chování to člověk pozná. Ale ze svojí zkušeností u pana doktora Vaverku nemůžu opravdu nic říct špatného jsem u něho už 20let , ale radši jsem si našla jiného doktora ,protože si myslím že to nemá budoucnost u něj.

Bohužel jsem ho po 20 létech taky opustila. Je mi to líto, ale je z něj úplně jiný člověk než býval...natož doktor.

Odešla jsem po těch hrůzách k primáři Hermanovi do KYlešovic, objednávací systém perfektní, na nic nečekáte, vše profi, takovou péči jsem ještě nezažila. Odejděte k němu - dokud ještě přibírá nové pacientky. Je o něj velký zájem. Vaše zdraví Vám za to stojí a taky Váš čas. Hanule

Stal se z něj doktor, který léčí, aniž by se na pacientku vůbec podíval...

Ahoj všichni, k panu doktorovi Vaverkovi jsem chodila od 16 let. Stručně řečeno není to dobrý doktor, jsem ráda, že už k němu nechodím, mám podezření, že u mě zanedbal spoustu vyšetření, jak už tady bylo napsáno, na výtoky hned dává antibiotika, aniž by věděl, jestli se jedná o kvasinky. Samozřejmě to nebyly, byly to chlamydie a pravděpodobně mi způsobil svou neprofesionální léčbou neplodnost, snažím se otěhotnět pěl let. Nový doktor mi tvrdí, že kdyby se chlamydie léčily hned, neměla bych dnes takové problémy jako mám. A také můžu potvrdit, že jediné, o co se zajímá je očkování proti rakovině děložního čípku, asi na tom hodně vydělává. Nechoďte k němu!! S.

Bohužel p.Dr. není vůbec komunikativní, nikdy nic nevysvětlí, na prohlídkách řekne max. za půl roku přijdte znovu a víte o očkování děložního čípku??? v těhotenství rychlé vyšetření, rychlé sono a žádná slova. Hrůza, vždycky jsem přijela se špatným pocitem a žádnou zprávou. Ordinační hodiny taky hrůza.

Mudr.Vaverka je mým doktorem již přes 20 let.Léčil moji neplodnost, osobně mě operoval, několikrát se mnou prožíval umělé oplodněni a právě jemu vděčím za dvě krásné zdravé děti. Je pravda, že nyní se zhoršíl jak v přístupu k pacientkám tak s pracovní dobou, ale přesto jsem k němu zapsala i moji dceru a zůstanene pro mě "pan doktor".