17. listopadu 1790/5, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí

1 názor

Chodím na pravidelné kontroly s prostatou (mimo jiné provedeny biopsie a sledovány PSA,index a j.Velice zodpovědný lékař,vše podrobně vysvětlí s velmi lidským přístupem.Mohl by být vzorem pro ostatní lékaře.

Zdeněk Dedek

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, po sexu mám natrženou předkožku. Uzdička je v pořádku, natržené to mám pod žaludem, jak je po obvodu ukotvená. Jsou to takové trhlinky, jako by se to mělo utrhnout a držet jen na uzdučce. Nikdy před tím jsem s tím problém neměl, až teď poslední měsíc... nechal jsem to celé zahojit, ale zase se to vrátilo, zkoušim to mazat různými mastnými mastmi a furt nic. Zhoršení je vidět dokonce i po masturbaci, orálním sexu nebo sexu s kondomem

doporučuji navštívit urologickou ambulanci dle místa bydliště, odeslání nejlépe přes praktického lékaře.

Zdeněk Haring

• Dobrý den, mám problem, který mě trápí už poměrně dlouhou dobu. Mám opakované zánět močového měchýře. obvodní lékař mi
    Předepsal ATB zinat, které nepomohly a gynekolog mi predepsal furolin, kterej zabíral, ale musela jsem ho vysadit protože jsem po něm zvracela a měla migrénu. Užívám blokurima, ale stále mám problemy. Čekám na výsledky, ale co by mě zajimalo nejvíce je to, když si dojdu na malou a utřu se tak mám na toaletním papíře takové malé chloupky nebo smítka, vůbec nevím kde se to bere a co to je. Budu moc rada za jakoukoliv odpověď, jsem už nešťastná. Moc děkuji

doporučuji urologické vyšetření, odeslání cestou praktického lékaře s příslušnou dokumentací, příp. s dokumentací z gynekologie.

Zdeněk Haring