Fakultní nemocnice Ostrava

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Hornická poliklinika s.r.o. Jiný

Rád bych uvedl zkušenost z touto ordinaci , lékař vse v pořádku, poctivý a vše důkladně vysvětlí, ale sestry - hruza , arogantní, neochotné a protivné. S pozdravem , Kotlár

Umístění: Hornická poliklinika s.r.o. Jiný

Rozhodně nemohu doporučit. Arogantní a nepečlivý lékař, který léčí velice podivně. Obecně velmi špatná komunikace a přístup.

Chodím na pravidelné kontroly s prostatou (mimo jiné provedeny biopsie a sledovány PSA,index a j.Velice zodpovědný lékař,vše podrobně vysvětlí s velmi lidským přístupem.Mohl by být vzorem pro ostatní lékaře.

Zdeněk Dedek

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, po sexu mám natrženou předkožku. Uzdička je v pořádku, natržené to mám pod žaludem, jak je po obvodu ukotvená. Jsou to takové trhlinky, jako by se to mělo utrhnout a držet jen na uzdučce. Nikdy před tím jsem s tím problém neměl, až teď poslední měsíc... nechal jsem to celé zahojit, ale zase se to vrátilo, zkoušim to mazat různými mastnými mastmi a furt nic. Zhoršení je vidět dokonce i po masturbaci, orálním sexu nebo sexu s kondomem

doporučuji navštívit urologickou ambulanci dle místa bydliště, odeslání nejlépe přes praktického lékaře.

Zdeněk Haring

Dobrý den, mám problem, který mě trápí už poměrně dlouhou dobu. Mám opakované zánět močového měchýře. obvodní lékař mi
Předepsal ATB zinat, které nepomohly a gynekolog mi predepsal furolin, kterej zabíral, ale musela jsem ho vysadit protože jsem po něm zvracela a měla migrénu. Užívám blokurima, ale stále mám problemy. Čekám na výsledky, ale co by mě zajimalo nejvíce je to, když si dojdu na malou a utřu se tak mám na toaletním papíře takové malé chloupky nebo smítka, vůbec nevím kde se to bere a co to je. Budu moc rada za jakoukoliv odpověď, jsem už nešťastná. Moc děkuji

doporučuji urologické vyšetření, odeslání cestou praktického lékaře s příslušnou dokumentací, příp. s dokumentací z gynekologie.

Zdeněk Haring