Chirurgická ambulance
U Bakaláře 595, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

"Služeb" pana doktora Oktábce "využívám" již řadu let. Díky němu jsem před 15 lety nepřišel o ruku, kterou mi operací zachránil. Od té doby jej okamžitě kontaktuji, pokud mám závažný problém. Již jsme spolu "zdárně" absolvovali totální endoprotézu kyčelního kloubu a dnes se mohu opět plně věnovat volnočasovým aktivitám. V současné době "řešíme" mé problémy krčních obratlů. Vždy je plně vstřícný, korektní, slušný a nabídne variantu řešení problému. Jsem mu vděčný za to, že můj zdravotní stav, i v pokročilém věku, je plnohodnotný a mohu si tak plně užívat života. Doktore moc díky a přeji mnoho spokojených klientů.

Chování k pacientům dle mého opravdu nic moc - "Proč jste s tou nohou nešla do práce? Mohla jste to mít aspoň jako pracovní úraz." - Když si cestou do práce poraníte nohu, jste rádi, že se dobelháte do nemocnice. "Nechápu, proč jdete sem, měla jste jít ke svému obvodnímu a pak sem. Teď budu mít akorát hodně papírování, když budu váš ošetřující lékař." - Jasně, budu čekat hodinu u obvoďáka, abych pak čekala další čtyři hodin na chirurgii, když vím, že by mě tam obvoďák stejně poslal. "Stoupněte si na špičku." Po mé snaze jen protnout nohu do špičky... "Co děláte, vždyť to máte natržený!"
A mluvit de facto drmolivě šeptem zády k pacientovi taky není nic moc - tlumočit mi musela sestra. Přišlo mi, že jsem mu v ordinaci na obtíž.
Když si toto odmyslím, odhalil správně diagnózu, což se o jiných říct nedá....

Pán doktor je skvelý. Bola som u neho na operacii žlčníku po porode. Zachoval sa úžasne a dokazal nie len to že je skvelý doktor ale aj človek ktorý ma srdce na pravom mieste. Bol neskutočne tolerantný. Velmi pekne ďakujem za starostlivosť celému odd.

Pan primar je odbornik na svem miste.Ma velice profesionalni a lidsky pristum.Znam ho uz radu let,leci celou mou rodinu a rozhodne lepsiho chirurga nenajdete siroko daleko. K.Č

Měla jsem štěstí že jsem se s panem primářem setkala na pohotovosti v Brandýské nemocnici,přivezli mě tam z práce s pracovním úrazem a pan primář měl zrovna směnu.Byl velmi obětaví a mohu jen doporučit.Panu primáři můžu dát jen zelenou ikdyž mé léčení je v samém začátku a já jsem se s panem primářem setkala pouze dvakrát..Děkuji

Pan doktor Oktábec je dle názorů asi skvělý ve svém oboru, ale co se týče slušného chování k pacientům, tam to dost skřípe. Manžel si při opravě karavanu poranil ruku (řezná rána) a jelikož to bylo ve večerních hodinách, musel jít na pohotovost do Brandýsa. Pan doktor přišel na ambulanci zjevně rozladěn a neodpustil si poznámku " příště už nechlastejte !". Manžel je abstinent a tato nemístná poznámka ho dost urazila. Takovéto chování kdybych si dovolila já ke svým zákazníkům, dostanu okamžitě výpověď. Takto by se lékař ke svým pacientům neměl chovat a své špatné nálady by měl nechat za dveřmi ordinace.

Pana doktora Oktábce znám již dlouho. Léčí se u něho celá naše rozvětvená rodina a mnoho našich přátel. Ve svém oboru je jednička a hlavně vidí pacienta komplexně a ne pouze jako chirurg. Měla jsem velké bolesti od páteře, byla jsem u orthopeda, léčila jsem se na rehabilitaci a nikdo mi nepomohl. Až nakonec pan doktor zjistil jaký mám problém. Do ordinace jsem k němu šla s bolestí a odcházela jsem v pořádku. Zamáčkl mi vyskočené žebro. A to je jen jeden příklad. Není pro něho žádný problém pomoci pacientovi v době svého volna, na sjezdovce, o víkendu. Kéž by takových lékařů bylo více.

je ten nejlepší co znám díky doktore.

Pan doktor, je nejlepší odborník ve své praxi, kterého znám. Několikrát mi velmi pomohl. Michaela šimečková

pan doktor oktábec je výborný člověk a samozřejmě i doktor, ale to snad ani nemusím zmiňovat. vždy si udělá čas, poradí, pomůže. stejně tak i sestřička - vždy s úsměvem, výborná.
škoda, že pan doktor je "jen" chirurg, pak už bychom nepotřebovali ostatní doktory.
díky, navarovi