Oční klinika DuoVize - Praha

(36 názorů)

Vyberte si, kdy Vás mohou kontaktovat recepční naší kliniky a najít s Vámi vhodný termín pro Vaše vyšetření.   Oční klinika DuoVize Praha poskytuje komplexní a vysoce kval... Více

Oční klinika DuoVize - Praha

Budějovická 778/3a, Praha 4

140 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...

Oční klinika DuoVize Praha poskytuje komplexní a vysoce kvalitní chirurgickou léčbu očních vad (operaci očí) a onemocnění v centru Prahy.

Na oční klinice DuoVize klademe důraz na špičkovou péči, lidský a individuální přístup se zájmem o pacienta. Tím se lišíme od standardního českého zdravotnictví.

Naše vybavení

• Operace šedého zákalu
  • Léčba zeleného zákalu

Vyšetření

• Oční komplexní vyšetření
  • Vyšetření při indikaci šedého zákalu
  • Vyšetření na zelený zákal

• Zelený zákal
  • Presbyopie

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Eva Jerhotová

Oční Lékař, MUDr.

• Paní doktorku i ostaní zdravotnický personál mohu jen a jen DOPORUČIT:Jsem ráda,že jsme se rozhodli pro vyšetření právě tady.Za rok se sem se synem na kontrolu rádi vrátíme.Kovárnová M.

• A

Paní doktorka je velmi milá a usměvavá. Má profesionální a lidský přístup k pacientům. Mohu jen doporučit.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Lucie Valešová

Oční Lékař, Prim. MUDr.

• I
      Umístění: Oční klinika DuoVize - PrahaSlužby: operace očí

Pražskou oční kliniku Duovize jsem navštívila vloni v srpnu. Byla jsem krátkozraká od svých 19 let, postupně jsem měla na obou očích - 2,75 D. Nošení kontaktních čoček a brýlí mi vadilo už léta, ale dlouho jsem váhala, v pozdějších letech hlavně kvůli těhotenstvím a kojení... Objednala jsem se na předoperační vyšetření, kde mě paní doktorka seznámila s výsledky a možnostmi operačních zákroků, které pro mne byly vhodné. Rozhodla jsem se pro zákrok Neosmile 3D s doživotní zárukou, paní doktorka mi sdělila, že operovat mě bude ona sama. Za měsíc - 1. září 2017 - nastal můj den D, byla jsem z toho velmi nervózní... Před samotnou operací mě paní doktorka seznámila podrobně s průběhem operace, co přesně mě čeká a co bude mým úkolem. Na sále během zákroku mě pak informovala, co se děje, co se bude dít a velmi mě uklidňovalo, když mi hlásila, že správně dělám to, co mám... Vše proběhlo v pořádku, bez komplikací, nyní jsem 7 měsíců po operaci a vidím skvěle. Jsem ráda, že jsem se dostala do rukou paní doktorky Valešové, mohu ji jen a jen doporučit. Je to velký profesionál a osobní přístup byl velmi příjemný.

• Paní doktorka mi operovala obě dvě oči různými metodami a obě dopadli perfektně. Naprosto bez komplikací a ještě dokázala vytvořit na sále perfektní klidnou atmosféru. Jen díky ní vidím báječně. Děkuji moc.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Jana Mikšovská

• Umístění: Oční klinika DuoVize - PrahaSlužby: laserová korekce zrakové vady

Velmi příjemná paní doktorka, mohu jen doporučit, super přístup celého kolektivu Duovize. Jestli někdo hledá výtečný servis oční kliniky, tak doporučuji jedině tuto společnost. Děkuji, vidím jako rys.

• Vynikající oční lékařka. Paní doktorku mohu jen a jen doporučit - ochotná, milá, profesionální. Celá DuoVize je na vysoké úrovni a jsem s péčí velice spokojená - objednací časy jsou dodržovány, kafe-voda-čaj jsou zde naprostou samozřejmostí, usmívající se sestřičky také. Zdravotnictví by si z vašeho přístupu mělo vzít příklad!

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Lubomír Továrek

• Umístění: Oční klinika DuoVize - PrahaSlužby: Operace šedého zákalu

S operací před třemi týdny jsem byla naprosto spokojena, průběh bez problémů, personál velmi ochotný, usměvavý a vstřícný (objevil se nečekaný problém s dopravou - dopravní nehoda - a kvůli tomu jsem dorazila později), prostředí příjemné a vycházející vstříc potřebám pacientů. Pokud bych se znovu rozhodovala kam jít, tak jedině sem.

• Pan Dr. Tovarek me operoval sedy zakal s implantaci trifokalni cocky pred Vanoci 2015. Profesionalita a pratelsky pristup nejen Dr. Tovarka, ale i jeho personalu na operacnim sale a personalu v Duovizi byl nadprumerny. Mesic po operaci jsem byl na prohlidce v Kanade, kde ziji. Muj kanadsky optometrista byl ocividne prekvapen, jak po operaci dobre vidim na jakoukoliv vzdalenost. Vyjadril se, ze pri tom, jak dobre vidim na dalku, by neocekaval tak dobry zrak na blizko. Dodal, ze tak cista a dobre udelana operace se zridka vidi a ze lekar, ktery operaci provedl rozhodne vedel, co dela. Jsem spokojen a dekuji Dr. Tovarkovi. Rozhodne Dr. Tovarka a tym Duovize rad komukoliv doporucim.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

Názory na zdravotnické zařízení

• D

Velké poděkování celému týmu kliniky DuoVize, obzvláště pak paní doktorce Janě Mikšovské za profesionální výkon i přístup a zároveň lidským přístupem všech lékarů i sestřiček. Všem kliniku DuoVize vřele doporučuji.