Oční klinika DuoVize - Praha

Oční lékařství

Vyberte si, kdy Vás mohou kontaktovat recepční naší kliniky a najít s Vámi vhodný termín pro Vaše vyšetření.   Oční klinika DuoVize Praha poskytuje komplexní a vysoce kval... Více

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

Oční klinika DuoVize Praha poskytuje komplexní a vysoce kvalitní chirurgickou léčbu očních vad (operaci očí) a onemocnění v centru Prahy.

Na oční klinice DuoVize klademe důraz na špičkovou péči, lidský a individuální přístup se zájmem o pacienta. Tím se lišíme od standardního českého zdravotnictví.

Naše vybavení

• Operace šedého zákalu
  • Léčba zeleného zákalu

Vyšetření

• Oční komplexní vyšetření
  • Vyšetření při idnikaci šedého zákalu
  • Vyšetření na zelený zákal

• klinika

• Oční klinika DuoVize - Praha

Sokolská 35/1662

12000, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...

• Lucie Valešová

Oční Lékař, Prim. MUDr.

• Paní doktorka mi operovala obě dvě oči různými metodami a obě dopadli perfektně. Naprosto bez komplikací a ještě dokázala vytvořit na sále perfektní klidnou atmosféru. Jen díky ní vidím báječně. Děkuji moc.

• Měsíc po oční operaci, vše proběhlo bez komplikací díky dobře odvedené práci paní primářky Valešové. Na klinice najdete milý a vstřícný personál, ocenil jsem rychlý kontakt se zákazníkem. Díky, Lukáš Pech

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Jana Mikšovská

Oční Lékař, MUDr.

• Vynikající oční lékařka. Paní doktorku mohu jen a jen doporučit - ochotná, milá, profesionální. Celá DuoVize je na vysoké úrovni a jsem s péčí velice spokojená - objednací časy jsou dodržovány, kafe-voda-čaj jsou zde naprostou samozřejmostí, usmívající se sestřičky také. Zdravotnictví by si z vašeho přístupu mělo vzít příklad!

• Dr Jana Mikšovská was professional and caring. She explained the whole procedure very well and treated me kindly. Praga Medica instilled confidence in me and are very warm and welcoming. The procedure was a success and am pleased overall with the kindness and care shown by Dr Jana and the staff the the clinic.
      Andrew Harland, Coulsdon, UK

• Gabriela Pilková

Oční Lékař, MUDr.

• dobrý den, z vyšetření, které jsme absolvovali u pí dr. jsem měla rozporuplné pocity - po odborné stránce asi vše v pořádku - na mé dotazy odpověděla a výsledek vyšetření se cca shodoval s názorem i jiného odborníka. Ovšem zarazil mě její přístup - shodně jako negativní názor níže ohledně vyřizování soukromých věcí, musím říci, že to vypadalo jako bychom jí vlezli do hodiny angličtiny, kdy lektorka byla přítomna i našemu vyšetření a přístup k 4,5letému synovi byl neadekvátní. Syn na její rádoby vtipné a "chlapácké/silácké" řeči reagoval tím, že se stáhnul do sebe a určitě tím utrpělo i samotné vyšetření, kdy mohl změnou přístupu lépe spolupracovat. Myslím, že kdyby paní doktorka zvolila více "maminkovský" přístup k chlapcům, udělá lépe. Chápu, že když dítě vypadá jako 6leté, tak to svádí hovořit s ním na jiné úrovni, ale je potřeba přijmout fakt, že i s klukem se dá lépe mluvit mile a citlivě jako s malou holčičkou....

• K

Dcera i já jsme byly spokojené s doktorkou, ostatním personálem i prostředím.
      Akorát trochu dál od MHD, což ale vzhledem ke specializaci není důvod pro to sem nejít :-)

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Věra Kalandrová

• E

paní primářka mi operovala maminku se šedým zákalem, je moc spokojená, do dálky má nula dioptrií a vidí na všechny vzdálenosti bez brýlí, brýle ji nesmírně obtěžovaly takže je teď moc šťastná

• V listopadu 2016 jsem byla na operaci očních víček u paní primářky MUDr.Věry Kalandrové.Protože jsem viděla její práci na několika pacientkách a ještě operovala mé mamince šedý zákal,volba byla jasná.Touto cestou,bych chtěla paní primářce velice poděkovat za její úžasnou práci.Jsem maximálně spokojená,oči se mi rozzářily a nestydím se napsat pochvalu i na mne,prý jsem omládla.Ještě jednou velké DÍKY paní primářko.V Novém roce Vám přeji hodně zdraví.Zlatuše Zemachová

Podívejte se na všechny názory (28) na lékaře

• Eva Jerhotová

Oční Lékař, MUDr.

• Paní doktorku i ostaní zdravotnický personál mohu jen a jen DOPORUČIT:Jsem ráda,že jsme se rozhodli pro vyšetření právě tady.Za rok se sem se synem na kontrolu rádi vrátíme.Kovárnová M.

• A

Paní doktorka je velmi milá a usměvavá. Má profesionální a lidský přístup k pacientům. Mohu jen doporučit.

• Lubomír Továrek

Oční Lékař, MUDr.

• Pan Dr. Tovarek me operoval sedy zakal s implantaci trifokalni cocky pred Vanoci 2015. Profesionalita a pratelsky pristup nejen Dr. Tovarka, ale i jeho personalu na operacnim sale a personalu v Duovizi byl nadprumerny. Mesic po operaci jsem byl na prohlidce v Kanade, kde ziji. Muj kanadsky optometrista byl ocividne prekvapen, jak po operaci dobre vidim na jakoukoliv vzdalenost. Vyjadril se, ze pri tom, jak dobre vidim na dalku, by neocekaval tak dobry zrak na blizko. Dodal, ze tak cista a dobre udelana operace se zridka vidi a ze lekar, ktery operaci provedl rozhodne vedel, co dela. Jsem spokojen a dekuji Dr. Tovarkovi. Rozhodne Dr. Tovarka a tym Duovize rad komukoliv doporucim.

• L

V srpnu jsem absolvovala operaci šedého zákalu laserem s implantací trifokální čočky. Operace obou očí proběhly v klidné atmosféře díky velmi lidskému a profesionálnímu přistupu personálu oční kliniky DuoVize, zejména samotného operatéra Mudr. Továrka. Díky této operaci jsem se zbavila brýlí, které mě předtím značně traumatizovaly. Byla jsem spokojená i s předoperační a pooperační péčí. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě kliniku DuoVize.