Oční klinika DuoVize - Praha

(37 názorů)

Vyberte si, kdy Vás mohou kontaktovat recepční naší kliniky a najít s Vámi vhodný termín pro Vaše vyšetření.   Oční klinika DuoVize Praha poskytuje komplexní a vysoce kval... Více

Oční klinika DuoVize - Praha

Budějovická 778/3a, Praha 4

140 00, Praha, hl. město Praha

Oční klinika DuoVize Praha poskytuje komplexní a vysoce kvalitní chirurgickou léčbu očních vad (operaci očí) a onemocnění v centru Prahy.

Na oční klinice DuoVize klademe důraz na špičkovou péči, lidský a individuální přístup se zájmem o pacienta. Tím se lišíme od standardního českého zdravotnictví.

Naše vybavení

• Operace šedého zákalu
  • Léčba zeleného zákalu

Vyšetření

• Oční komplexní vyšetření
  • Vyšetření při indikaci šedého zákalu
  • Vyšetření na zelený zákal

• klinika

Nejbližší zařízení

• Eva Jerhotová

Oční Lékař, MUDr.

• Paní doktorku i ostaní zdravotnický personál mohu jen a jen DOPORUČIT:Jsem ráda,že jsme se rozhodli pro vyšetření právě tady.Za rok se sem se synem na kontrolu rádi vrátíme.Kovárnová M.

• A

Paní doktorka je velmi milá a usměvavá. Má profesionální a lidský přístup k pacientům. Mohu jen doporučit.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Lucie Valešová

Oční Lékař, Prim. MUDr.

• I
      Umístění: Oční klinika DuoVize - PrahaSlužby: operace očí

Pražskou oční kliniku Duovize jsem navštívila vloni v srpnu. Byla jsem krátkozraká od svých 19 let, postupně jsem měla na obou očích - 2,75 D. Nošení kontaktních čoček a brýlí mi vadilo už léta, ale dlouho jsem váhala, v pozdějších letech hlavně kvůli těhotenstvím a kojení... Objednala jsem se na předoperační vyšetření, kde mě paní doktorka seznámila s výsledky a možnostmi operačních zákroků, které pro mne byly vhodné. Rozhodla jsem se pro zákrok Neosmile 3D s doživotní zárukou, paní doktorka mi sdělila, že operovat mě bude ona sama. Za měsíc - 1. září 2017 - nastal můj den D, byla jsem z toho velmi nervózní... Před samotnou operací mě paní doktorka seznámila podrobně s průběhem operace, co přesně mě čeká a co bude mým úkolem. Na sále během zákroku mě pak informovala, co se děje, co se bude dít a velmi mě uklidňovalo, když mi hlásila, že správně dělám to, co mám... Vše proběhlo v pořádku, bez komplikací, nyní jsem 7 měsíců po operaci a vidím skvěle. Jsem ráda, že jsem se dostala do rukou paní doktorky Valešové, mohu ji jen a jen doporučit. Je to velký profesionál a osobní přístup byl velmi příjemný.

• Paní doktorka mi operovala obě dvě oči různými metodami a obě dopadli perfektně. Naprosto bez komplikací a ještě dokázala vytvořit na sále perfektní klidnou atmosféru. Jen díky ní vidím báječně. Děkuji moc.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Lubomír Továrek

• Umístění: Oční klinika DuoVize - PrahaSlužby: Odstranění šedého zákalu

Jediné co mohu napsat je : Úžasné, úžasné a ještě několikrát úžasné. Naprosto perfektní přístup a práce pana Dr Továrka a jeho týmu na sále a i poděkování celému usměvavému personálu od recepce až po přípravu operace. Hned druhý den úžasné vidění a po týdnu a druhé operaci vše skvělé. Kliniku DuoVize a pana doktora vřele doporučuji. Pane doktore moc vám děkuji :D

• Umístění: Oční klinika DuoVize - PrahaSlužby: Operace šedého zákalu

S operací před třemi týdny jsem byla naprosto spokojena, průběh bez problémů, personál velmi ochotný, usměvavý a vstřícný (objevil se nečekaný problém s dopravou - dopravní nehoda - a kvůli tomu jsem dorazila později), prostředí příjemné a vycházející vstříc potřebám pacientů. Pokud bych se znovu rozhodovala kam jít, tak jedině sem.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Jana Mikšovská

• J
      Umístění: Oční klinika DuoVize - PrahaSlužby: Vyšetření před nitrooční operací

Já mám s paní doktorkou jedinou zkušenost, že mi předepsala brýle, přes které vidím ještě hůře než bez nich. Po tak precizním 3 hodinovém vyšetření bych to nečekal.

• K
      Umístění: Oční klinika DuoVize - PrahaSlužby: Jiný

Spoluprace byla velmi neprijemna, mela jsem pocit, ze prace pi. doktorku nebavi a ze ji obtezuje odpovidat na jakykoli dotaz. Chovani bylo velmi neprofesionalni.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře