Vnitřní lékařství , Fyzioterapie

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (4)

MUDr. Renata Čížkovská Jiný

Nepříjemné vystupování, necitlivé a nevhodné poznámky a dle mého názoru nedostatečné posouzení problému.

Kateřina Marková Jiný

S dcerou (5let) nám paní doktorka byla doporučena a nemohu vytknout vůbec nic. Ze začátku se dcerka bála a nechtěla moc spolupracovat, ale jen proto, ze nevěděla, co se bude dit, během pár minut se díky empatii a šikovnosti paní doktorky uvolnila, prestala se bat a s úsměvem se nechala bez problému vyšetřit. Musim vyzdvihnout profesionální přístup, pečlivé vyšetřeni, podrobné vysvětlení dceřina problému, kdy chodí po špičkách.Byla nám doporucena rehabilitace a ortopedické vložky. Díky milému a trpelivemu přístupu dopomohla k tomu, ze dcerka nebude mít takové obavy z další návštěvy jakehokoliv doktora. Dekujeme

MUDr. Renata Čížkovská Jiný

Paní Čížkovská byla nepříjemná a neschopná komunikovat. Absolvovala jsem s ní vstupní prohlídku a odradilo mě to od celé Monady. Není ochotná jakkoliv pozměnit své vysvětlování úkonů, které po pacientovi chce, aniž by se dovolila, náhodně na něj hrabe a tlačí ho kdovíkam (v kontextu fyzioterapie je pochopitelně v pořádku kontakt, ale normální by mi přišlo říct, co dělám) a má naprosto nekonstruktivní a vpravdě nezdvořilé poznámky - od "nojo, vy chodíte hrozně" bez jakéhokoliv přidaného vysvětlení či rady, po vysmívání se špatné pohybové koordinaci. Vzhledem k ceně návštěvy bych skutečně čekala víc ochoty a lepší komunikaci.

Kateřina Marková

Paní doktorku nemohu doporučit, ač zajisté odborník, s takto arogantní a nepříjemnou lékařkou jsem se doposud nesetkala. Šla jsem na vyšetření se dvěma dětmi, hned zpočátku vyjádřila nelibost nad tím, že bude úhrada vyšetření na pojišťovnu. Chovala se ke mně i k dětem se značným despektem, dokonce jsem nabyla dojmu, že jí dětští pacienti vadí. Nakonec nám navrhla nákup ortopedických pomůcek přímo v zařízení Monada za 4000,- Kč. Jak jsem později zjistila, cena byla dvojnásobná než u specializovaného prodejce. Děti byly z jejího chování překvapené a odmítly jít k této lékařce na kontrolu.Ani já nejsem masochista, takže budu hledat jiného ortopeda.

Kontakt

Střelničná 1861/8a, Praha 182 00 Zobrazit v Goole Maps