Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Městská Poliklinika Praha

Spálená 78/12

110 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Vladislav Abel

  Otorinolaryngolog,

  • B

   Vybrony specialista a velmi dukladne vysetreni. Pan doktor je precizni a snazi se pomoci, trebaze se problem ukaze byt jineho razu nez z oblasti ORL.

  • Pan doktor Abel je milý, relativně komunikativní, zřejmě relativně znalý problematiky svého oboru, ale návštěvu jeho ordinace bohužel nemohu doporučit. Za mým negativním hodnocením jsou důvody, které vzhledem k úctě k panu doktorovi nelze pojmenovat, ale bohužel mohou mít nepříjemné důsledky pro komfort, a troufám si říci, i zdraví pacienta. Byl jsem u něj kvůli zcela banálnímu zákroku v ušní oblasti, který v jiné ordinaci trvá 5minut a je zcela bezproblémový a bez následků. U Abela jsem strávil půl hodiny, zákrok byl dosti nepříjemný a ucho o sobě dávalo vědět bolestí a krvácením ještě dva dny poté.


 • Kučírek Kučírek

  Chirurg, MUDr.

  • Umístění: Městská Poliklinika PrahaSlužby: chirurgické vyšetření

   Velice ochotný a milý pan doktor. Pan doktor mne neváhal ošetřit i přesto, že se blížil konec ordinačních hodin. Mohu vřele doporučit!

  • P

   Lékař působí velice zmateně, jeho vyšetření i doba v čekárně jsou příliš dlouhé. Nevěří svým vlastním diagnózám. Osobně bych se bál nechat se u něj vyšetřit či ošetřit.

  Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře


 • Jakub VRANKA

  Internista, MUDr.

  • J
   Umístění: Městská Poliklinika Praha

   K panu doktorovi, coby ošetřujícímu lékaři chodím rád. S názory ostatních se z části musím ztotožnit - pan doktor nemluví více, než je třeba. Což skutečně někdy může působit trochu nepříjemně, na druhou stranu to jako pacient oceňuji. Podle mě je zbytečné, neřku-li kontraproduktivní pacienta zbytečně zahltit informacemi, které buď zapomene, nebo poplete. Vyjádření pana doktora je vždy stručné, jasné a srozumitelné. Problémy nebagatelizuje ani není dramatický, v případě podezření na nějaký problém mi vždy vydal žádanku k jinému specialistovi. Rozhodně nejlepší praktický lékař, kterého jsem kdy měl.

   Jan Kozinski

  • Pana doktora doporučuji !!! Nikdy nic nepodcení , pokaždé nechá provést všechna vyšetřeni potřebná k úspěšné léčbě . Jednoznačně doporučuji jako lékaře i jako člověka !!!!!

  Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře


 • Iva Žáková

  Zubař,

  • A
   Umístění: Městská Poliklinika Praha

   Paní doktorka je velmi milá, přátelská a ochotná, chodila jsem k ní ráda. Bohužel se její dlouhodobá péče neukázala jako prospěšná - po 12 letech pravidelných návštěv u ní (tj. co půl roku návštěva) jsem přešla k novému zubaři a ten mi objevil 10 kazů, problémy s korunkami, dásněmi atd., velmi se divil, že paní zubařka si těchto věcí nevšimla, nebo je neřešila.


 • Anna Koleilatová

  Gynekolog, MUDr.

  • K
   Umístění: Městská Poliklinika Praha

   Můj gynekolog odešel do penze a já byla automaticky přiřazena k paní doktorce Koleilatové. Ve III.trimestru těhotenství kontrola u ní spočívala v ko moči, tlaku a pak že mne odešle do porodnice, kde jsem se registrovala. Ve 31tt. Na mou odpověď, že tam přijímají až od 36tt, mi odpověděla: "to je za měsíc-akorát, to vydržíte!" :-( A protože jsem od 7měsíce na neschopence vedené u mé obvodní lékařky a nemám nárok na mateřskou - 6týdnů před porodem, žádala jsem o převzetí neschopenky do její péče. To jak se paní doktorka zachovala-mě šokovalo! "Já Vám neschopenku psát nebudu! Z mých daní takovým jako Vy, nic platit nebudu!" Na mou otázku, zda mám 6týdnů před porodem tedy zpět nastoupit do práce mi odpověděla: "zařiďte si to jak chcete, to není můj problém." No, měla jsem slzy na krajíčku. Takže za mě pani doktorku Koleilatovou NEDOPORUČUJI !!! Jak už tu někdo psal, tato MuDr. by měla skončit a jít do důchodu!

  • L
   Umístění: Městská Poliklinika Praha

   K paní doktorce jsem chodila od studií. Každoroční prevence byly v pořádku, protože jsem si do určité doby nechala psát recepty na hormonální antikoncepci. To byla podle jejích slov nutnost (vyléčí mi akné a nepravidelnosti cyklu). V momentě, kdy jsem už dál nechtěla pokračovat, mi bylo řečeno, že jsem nezodpovědná.
   Cyklus se mi srovnal po bylinné samoléčbě, stehně jako akné.
   Ovšem potom jsem otěhotněla a tudíž docházela na "poradnu" (která spočívala pouze ve zvážení, měření tlaku a obligátního dotazu "jak se cítíte? A už jste byla na všech vyšetřeních, na která jsem vás poslala?") a bohužel to pro mě bylo s každou další návštěvou víc a víc stresující. Jakákoli obtíž (zvracela jsem až do porodu, bolest zad atd.), kterou jsem zmínila, paní doktorku jen zdržovala od administrativy, která je pro ni opravdu výjimečně podstatná (stejně jako návštěvy zástupců farmakologických firem, kterým dává přednost před pacientkami). Vše označila jako běžné těhotenské potíže. Její pověstná náladovost jednou přerostla dokonce v otevřený názorový střet poté, co jsem jí řekla, že nepotřebuji potvrzení pro zaměstnavatele/stát o pobírání mateřské, protože jsem OSVČ. Nestačila jsem se divit, jakou zlobu v sobě nosí a jakým způsobem dokáže mluvit s pacientkou (natož těhotnou..). Tak arogantní jednání a nesmyslné argumenty hraničící se šikanou jsem v životě nezažila ("já za vás platím sociální a zdravotní, protože jste OSVČ" apod.).
   Bohužel si mě nikdo jako těhotnou nechtěl vzít do péče. Korunu tomu nasadila během kontroly po šestinedělí, kdy mě vyšetřila tak surovým způsobem, že mi začala poporodní zranění opět krvácet.
   Myslím, že by si paní doktorka měla užívat důchodu. Její přístup plně odpovídá způsobům v době, kdy zažívala svou největší slávu.

  Podívejte se na všechny názory (52) na lékaře


 • Vlasta Berkovičová

  Praktický Lékař, MUDr.

  • F
   Umístění: Městská Poliklinika PrahaSlužby: Akutni faryngitida

   U pani doktorky jsem byl za dva roky dvakrát na pohotovosti. Vždy jsem měl teploty minimálne tři dny, nesnesitelnou bolest v hrdle, a bolest hlavy. Pani doktorka mi dvakrát řekla že si mám dát paralen a jíst citrusové plody. Řekla, že mandle vypadají být v pořádku, až já jsem ji musel upozornit že mandle nemám. Hned od pani doktorky jsem vždy šel na ORL pohotovost, kde mi okamžite po vyšetření hrdla nasadili na silný zánět lymfatického tkaniva na jizvách po mandlích antibiotika. Doktorka kromě jiného počas psaní zprávy úplně zapomněla na moje odpovedi a napsala zprávu podle sebe. 1000krát se mě ptala na jednu vec a i tak jí v konečném důsledku zapsala jinak. Už nikdy víc. Kdybych nešel jinam asi bych skončil v nemocnici. Je mi líto hlavně těch, kterí museli po neposkytnutí adekvátne léčby zbytečne trpět.

  • M
   Umístění: Městská Poliklinika PrahaSlužby: Akutni bolesti

   Musim souhlasit se vsemi komentari, ktere jsem zde cetla. Velice neochotna sestra na ambulanci, doktorka mi nepredepsala zadne leky a rekla, ze muj problem je chronickeho razu (ackoli jsem problemem netrpela jiz vice nez 9 let!!!), odeslala me domu a pri zhorseni mam jit za specialistou. Moje obtize a prubeh onemocneni se behem jednoho dne vystupnovaly a ja tedy navstivila pohotovost v jinem meste, kde mi byla diagnostikovana angina a predepsana antibiotika. Opravdu dekuji pani doktorce za jeji profesionalni pristup a znacnou ochotu pomoci svym pacientum, jak se pravi jiz v prisaze, kterou kazdy zdravotnik a lekar sklada. Za me tedy opravdu nedoporucuji a radeji priste navstivim jinou ambulanci!!

  Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře


 • Věra Bartůňková

  Psychiatr,

  • L
   Umístění: Městská Poliklinika Praha

   Paní doktorka mi byla doporučena praktickou lékařkou. Velmi mi pomohla když jsem zažívala v práci extrémní stres, vyhoření a do toho jsem měla problém s otěhotněním. Velmi si vážím jejího lidského přístupu. Díky paní doktorce se mi psychicky ulevilo, změnila jsem práci a nyní se těším z mého těhotenství. Mockrát děkuji.

  • T
   Umístění: Městská Poliklinika Praha

   Paní doktorku jsem vyhledala díky doporučení mé známé, která na poliklinice ve Spálené pracuje - potřebovala jsem akutní pomoc a paní doktorka mě vzala téměř okamžitě. Nasadila mi léky, které jsem už před x lety brala, vše tedy bylo v pořádku, ale věděla jsem, že u antidepresiv nechci zůstat a chci je po čase vysadit ( jsem spíše pro přírodní léčbu, pokud je to možné. Vyhledala jsem si velmi zkušenou léčitelku, která se zabývá čínskou medicínou, věděla vše o mé léčbě na psychiatrii a nechala mi udělat na míru bylinky, kterým já věřím mnohem více než lékům. Na návštěvě u paní doktorky jsem jí řekla, že jsem tuhle paní vyhledala, protože se chci léčit jinou cestou, která samozřejmě musí nějak spolupracovat s touhle a že bych brzy ráda antidepresiva vysadila. Paní doktorka začala být velmi arogantní, vysmívala se tomu, co jsem jí řekla a odmítla se mnou nadále spolupracovat. Místo tohoto, aby pochopila mé potřeby a snažila se najít nějaké společné řešení, začala paní léčitelku urážet, že bůh ví odkud přišla a podobně. Ukončila to tím, že se mnou ukončuje spolupráci a musím jí podepsat o tom papír. Myslím, že tahle pani doktorka může být ráda, že jsem celkem normální a nešla jsem se pak třeba zabít. Nepřipadá mi normální aby s vámi ukončil spolupráci lékař, díky jehož předpisům se cítíte dobře.

  Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře


 • Eva Hradilová

  Psycholog,

  • P
   Umístění: jiné místoSlužby: Dlouhodobá terapie

   Moc bych chtěla poděkovat, kromě nenálepkování za důvěru, snahu dovést k vyřešení problému a svobodě, jednat tak, jak si pacient zaslouží..... nakonec k vyřešení celého problému i s bonusy.
   Dva roky práce....oceňování, naslouchání , druhých pohledů, rad a přijetí v dobrém, normálním i drsných podzemních cestách.

  • G
   Umístění: jiné místoSlužby: Dlouhodobá psychoterapie

   Chodím už dlouho. Oceňuju celkový přístup, nenálepkování a řešení toho, co se opravdu děje a je třeba na tom pracovat.


 • Jan Adamec

  Gynekolog, MUDr.

  • P
   Umístění: jiné místo

   Pan doktor je nyní v jiné ordinaci a dostala jsem ho té po té co můj doktor sel do důchodu .Zatím jsem celkem spokojená i když že začátku jsem byla trošku nešťastná zjistila jsem zrovna že jsem těhotná a zprvu mi nechtěl dát neschopenku i když dělám v oboru kde není těžké onemocnět něčím vážnějším a musím v práci tahat tezke pacienty a jsem po 2 potratech naštěstí to dopadlo fain a nakonec mi tu neschopenku dal je trošku svéráznější ale zase je pečlivý vyšetření zrcadly nějak moc nebolelo a to jsem citlivka už jsem zažila horší sestřička mi zmotala jméno a to nejen na průkazku ale i na tu neschopenku tak tam musím v pondělí znovu ale jinak jsou tam vseobecne moc milí chyby děláme každý 4 hvězdičky dávám jak mi řekl můj nadřízený jednou je vždy co zlepšovat

  • M
   Umístění: jiné místoSlužby: Prevence

   Mám za sebou v téměř čtyřiceti letech po dvou přirozených porodech desítky vyšetření od různých gynekologů, ale nikdy předtím mě gynekologické vyšetření zrcátky nebolelo tolik jak od pana doktora Adamce, půl dne po prohlídce mě dole ještě vše bolí. Přešla jsem k panu doktorovi poté, co odešel do důchodu můj předchozí gynekolog, od kterého jsem vyšetření zrcátky se stěrem téměř necítila. Pan doktor Adamec je sice verbálně svérázný, ale s jeho jednáním bych problém neměla, jelikož mě vyšetřil důkladně - vyptal mou a rodinnou anamnezu, i při ultrazvuku byl pečlivý a poslal mě i na sono prsou. Vzhledem k zážitku na gynekologickém křesle ale k panu doktorovi již nikdy více.

  Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře


 • Vladimíra Boleslavská

  Otorinolaryngolog, MUDr.

  • Z
   Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

   Navštěvuji paní doktorku s dětmi, 3,5 roku a 1,5 roku. Poliklinika je stará a dávno za zenitem. Ale v ordinaci je vše jak má být. Přístup k dětem se mi líbí. Paní doktorka i sestra jsou k dětem citlivé a evidentně zkušené. Ošetření u matky na klíně. Pečlivé zvážení možností léčby, bez zbytečných antibiotik. Naprosto srozumitelná komunikace. Profesionální ošetření. Nepovedlo se mi objednat na čas, ale čekání bylo únosné. Hlavně je vidět, že se ordinuje a pacienti jdou na řadu hned, jak je to možné. Mám pocit, že zde jsem v dobrých a odborných rukách.

  • R

   Zanet zvukovodu, kde me velka bolest po 11 dnech a 3x navstevach orl neprestavala, tak jsem skoncila na orl Motol s plisni v uchu a lecba se o mesic prodlouzila. Nic prijemneho.Stacilo by pouzit mikroskop, aby bylo zjisteno.

  Podívejte se na všechny názory (28) na lékaře