Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

CLINICUM a.s.
Sokolovská 304, Praha 19061
CLINICUM a.s. logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (34)

Ladislav Terich Jiný

Vážený pan doktor Terich, je nejlaskavější a nejohleduplnější lékař, který má pro pacienty to největší pochopení. Děkuji mnohokrát za ošetření a lidský přístup. Vaše pacientka Věra Petrušková.

Ladislav Terich Jiný

Přišel jsem s akutním těžkým stavem alergickým exemem. Přestože jsem nebyl objednan, lékař me přijal a zahájil léčbu.

Ladislav Terich Jiný

Normální lekař i sestra,jestli má někdo problém, běžte jinam,není potřeba pomlouvat na internetu, my jsme spokojeni

Ladislav Terich Jiný

Zarazil mne problém s eReceptem (všude jinde to funguje skoro ihned). Tady bylo řečeno, že toho má doktor haldy a budu se muset ozbrojit trpělivostí! Naštěstí jsem uspěl jinde.

Gabriela Pospíšilová Jiný

Přišel jsem s bouli v podpazdi… paní doktorka umrtvila rizla a ještě jsme se spolu zasmáli Určitě doporučuji

Ladislav Terich Jiný

Nejhorší kožní ordinace dr. Tericha. Arogantní a neschopní lékař i sestřička. Bez odborných znalostí, na dermatologii stále pacientům předepisuje kortikoidy, i když tím ještě škodí. Nejsou ochotní ani posílat recepty, protože se jim prostě nechce, nedovoláte se do ordinace v pracovní dobu! a když dorazíte osobně, tak Vám protivná sestra zabouchne dveře před nosem. Chování k pacientům katastrofální !.. Pacienti zde vůbec nejsou prioritou. Nedoporučuji kožní ordinaci ! Dr. Terich by měl jít do důchodu, když ho jeho práce obtěžuje! Hlavně že máte čas řešit konspirační bláboly!

Ladislav Terich Jiný

Děkuji MUDr.Terichovi , že se mi věnuje a vždy vyslechne mé zdravotní problémy se suchou pokožkou v zimním období, poradí a předepíše mi mast, která mi zmírní mé obtíže.

Ladislav Terich Jiný

Pan doktor je profesionál, který mi pomohl s dlouholetými kožními problémy. S jeho přístupem a léčbou jsem naprosto spokojen. Poradí, doporučí vhodnou medikaci. Je to člověk na svém místě. Sestřička je rovněž milá.

MUDr. Helena Benešová Jiný

Včera som bola na cievnom vyšetrení u p.dr. Už pri vstupu do jej ordinacie bola velmi nepríjemná, počas vyšetrenia ma okrikovala, že nohy nedavam podla jej pokynov kričala, nikdy som sa s takym chovaním u dr. nestretla zatial som mala tie najlepšie skusenosti. Celý život som pracovala v zdravotníctve, nezaslužila som si také chovanie. Po odbornej stránke nemožem pochybovat snád je odborníčka na svojom mieste. Nikdy by som už nenavštívila jej ordináciu a nedoporučujem, p. dr si neuvedomuje, že prístup pacientov je doležity na uzdravenie.

Ladislav Terich Jiný

Děkujeme panu doktorovi za přístup a účinnost léčby,jeden z mála kožních lékařů který své práci rozumí,a sestřičku tam má moc milou a hodnou,díky!