MUDr.

Yvonne Bergerová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• V

Paní doktorka je velice příjemná, odborně zdatná, zjevně pečlivě sleduje trendy v estetické medicíně, vše vysvětlí. Mohu jen doporučit. Nyní pracuje v BCD Clinic, Budějovická, Praha 4.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jana Votrubová
    Jana Votrubová
    Jungmannova 15, Praha
    Na základě doporučení jsem navštívila paní doktorku kvůli ne moc povedené aplikace výplně. Je to asi moje nejlepší… Více

Iva Špaňárová
    Iva Špaňárová
    Dermatolog
    Antala Staška 1670/80, 14046, Praha 4, zeleně označená budova, vchod č.4, 6.patro, Praha
    Ordinaci som navštívila na odporúčanie známeho a bola som spokojná. Veľmi milý a ochotný personál. :) Určite odporúčam. Více

Soňa Křemenová
    Soňa Křemenová
    Praha

Tatiana Filatova
    Tatiana Filatova
    Karlovo náměstí 2097/10, Praha
    Mám velmi dobrou zkušenost jak s paní doktorkou tak i s klinikou Altos. :) Velmi příjemné prostředí a personál.… Více

Ekaterina Viatckova
    Ekaterina Viatckova
    Karlovo náměstí 2097/10, Praha

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů