Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Ostrovského 3/253, Praha
Gynekologie a porodnictví

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • gynekologie a porodnictví

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
43 názorů

D
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem už velmi dlouho - ode všech čtyř těhotenství až nyní do přechodu. Vždycky vše vysvětlí, má mimořádně jemné vyšetřování, je ochotná diskutovat o různých způsobech léčení, vždy upozorní na přednosti toho kterého způsobu, ale i na možná rizika. Zvláště jsem oceňovala v těhotenské přecitlivělosti uklidňující způsob jejího jednání a trpělivého vysvětlování. Je schopná akceptovat křesťanské smýšlení pacientky - nikdy mne nenutila k potratu, ani k vyšetřením, které by mohly potrat způsobit. Nenutila mne nikdy k antikoncepci pro mne nepřijatelné, naopak mi pomohla lépe rozumět rozeznávání plodných a neplodných dnů a dalším přirozeným způsobům antikoncepce - ačkoli nezamlčela možná rizika tohoto způsobu. Sleduje pečlivě veškerá vyšetření, která je třeba kdy provádět.
Těch 500Kč je i na mne hodně, ale ráda to zaplatím, protože je jich použito mimo jiné hlavně k pomůckám jemnějšího, příjemnějšího a nebolestivého vyšetřování - když si vzpomenu na obvyklá vyšetřování, stojí mi to za to. Organizace objednávání je výborná, když člověk dodrží čas, nečeká. V akutním případě dokáže vymyslet okamžitě nějakou vhodnou dobu k vyšetření - i když má plno. Jsem plně spokojena a nechápu negativní reakce - ale asi je to tak, že "není na světě člověk ten, aby se zachoval lidem všem".
Dana


T
Ověřeny pacient

K paní doktorce už chodím několik let, starala se i o mé první těhotenství a dite me narodilo se zdrave. Vždy mi všechno vysvětlila. Pokud jsem něco nechápala, stačilo se zeptat a bylo mi vše ochotně vysvětleno. Tak že, za mě spokojenost.


T
Ověřeny pacient

Já bych tady asi neměl moc psát, ale rád bych sdílel názor mé ženy s ostatními, kdy je paní doktorka opravdu úžasná, milá, profesionální a co nejvíc hlavně pečlivá. Mé cizojazyčné (fr.) kolegyně nikdy neodmítla a má navíc velice vstřícnou sestřičku.


J
Ověřeny pacient

Pani MUDr. Wagnerova jedna s pacienty jako profesional. Po mnoha lekarich (u kterych byl pristu nekdy az ponizujici, kdy jsem mnohdy musela cele vysetreni stravit slecena ) mi jeji pristup i prostredi prijde jak balzam. Jsem u ni hlasena jiz nekolik let. Behem setrnych preventivnich prohlidek, kdyz nic nezjisti, je vysetreni velmy rychle. V okamziku, kdyz se vyskytne jakykoli drobny prohlem, tak vse peclive resi i naslednou pooperacni peci. Behem tehotenstvi jsem v porovnani s jinymy tehotnymi urcite mela nejkonfortnejsi zachazeni.


P
Ověřeny pacient

S velmi uznávanou paní doktorkou jsem již několik let, po které ji navštěvuji naprosto spokojena pro její perfektní a profesionální přístup. Její péče o těhotné je více než standardní a to se týká i "běžných" gynekologických kontrol. Mimo jiné ji především vděčím za záchranu svého života, neboť včas rozpoznala velmi vážnou a ne zrovna dobře zjistitelnou nemoc! Opravdu ji mohu jen a jen DOPORUČIT! Jsem velmi ráda, že mám možnost být její pacientkou.


J
Ověřeny pacient

Všechny zdravím. Bohužel i já se musím přidat k negativním názorům. K paní doktorce jsem chodila občas na preventiví prohlídky, nikdy až na letošní rok jsem neměla problémy, ale nyní začaly a když začaly problémy, je to hrůza. Být každý měsíc na velmi bolestivém vyšetření a nemít na nic odpověď. Neustále se mi problémy vrací a paní doktorka mi není schopná říct o co jde, jaký je důvod. Sama jsem jí musela upozornit na to, zda mi nemůže udělat jiné vyšetření, odběr krve atd., protože plánujeme s mužem mimčo a ráda bych předešla všem problémům včas. Když našla opět nějaký nález na základě mého naléhání, zeptala jsem se, co to znamená, řekla, že se to prostě musí léčit, na dotaz o jakou jde číselnou hodnotu ve výsledkách mi odpověděla, že jsem hrozná. Uplně jsem zůstala opařená, o jaké šlo jednání. Poprosila jsem kamarádku o kontakt na její lékařku a jdu následující dny k jiné lékařce, aby mi řekla o co jde a co se dá dělat, jaká jsou rizika ohledně početí. Nemohu doporučit, informovanost je minimální a nedej bože, když se moc ptáte a máte nález, její chování je velmi neosobní a neumím si představit projít si s ní těhotenstvím.


L
Ověřeny pacient

K paní doktorce už chodím několik let, starala se i o mé první a hned rizikové těhotenství. Vždy mi všechno vysvětlila, pokud byl problém, poslala na další vyšetření jinam. Pokud jsem něco nechápala, stačilo se zeptat a bylo mi vše ochotně vysvětleno ( od čeho máme pusy, že?) Ano, na první pohled máte pocit, že je nesympatická, ale nejde přeci o sympatie, ale profesionalitu. 500Kč ročně mi opravdu nepřijde jako strašně vysoký příspěvek, pani doktorka za to postupně vybavuje ordinaci a je to vidět. A co se týče vyšetření prsu? Žena si ho má dělat sama, protože ona jediná pozná jakoukoliv změnu. Tak že za mě, spokojenost


M
Ověřeny pacient

Já jsem s paní lékařkou spokojena. Jsem její pacientkou již několik let. Před otěhotněním jsem chodila na pravidelnou roční prevenci a kromě vyšetření prsou (které je asi skutečně lepší si dělat pravidelně sama vždy ve stejný den po menstruaci) mi na prohlídce nikdy nic nechybělo. Paní doktorka se ochotně snažila najít pro mne nejvhodnější antikoncepci, protože mám intoleranci na laktózu, která se často používá jako plnidlo v prášcích. Po otěhotnění jsem měla lepší péči než všechny moje kamarádky v okolí (odběr krve hned vedle na patře, ultrazvukové vyšetření přímo v ordinaci nebo v Genetu, poslech srdíčka). Většinou jsem nečekala více než 10 minut. Jednou jsem čekala hodinu a paní doktorka se mně moc omlouvala, že měla ráno akutní případy.
Paní doktorka a sestřička může zprvu působit nesympaticky, neochotně nebo přísně, ale já jsem brzo zjistila, že to tak opravdu není a můžu se ptát na vše, co mě zajímá nebo mi není jasné.


A
Ověřeny pacient

Také chodím k této paní doktorce a pravdou je že rozhodně není upovídaná ale to dobrý doktor být nemusí.Při objednání nečekám v plné čekárně ale jdu na čas do ordinace.V době prvního těhotenství jsem z ní měla pocit,že jsem v dobrých rukách profesionála.Plně jsem jí důvěřovala. Také to bylo tím,že jsem neměla díky bohu žádné potíže!Jen mi vadí že za roční poplatek (dar) 500,- při preventivní prohlídce jen položí otázku co prsa, místo toho aby mi je 1x za rok zkontrolovala sama. Měnit nebudu už jsem zaplatila ale celkově si myslím,že to je dobrá lékařka jen prostě není na to ,,vykecávání,, prostě od toho tam není.


H
Ověřeny pacient

Paní doktorka působí velmi neosobně, vyšetření jsou nepříjemná a bolestivá. Na dotazy odpovídá, ale buď zcela necitlivě nebo přehnaně. Plánované rodičovství raději s někým jiným! Kdo má normální, lidský přístup a ne tohle. Nemohu doporučit! A jak vím, nejsem sama! A sponzorský dar 500Kč ročně?! Není to soukromá klinika a neodpovídá to ani přístupu k pacientkám.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • gynekologie a porodnictví