Prim. MUDr. Vlastimil Víšek CSc.

Plastický chirurg Více

Praha, Nymburk 4 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:

Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
Nemocnice Nymburk
Boleslavská třída 425/9, Nymburk

Medico Clinic

Sekundární lékař, chirurgická klinika FN Královské Vinohrady.
Odborný asistent, klinika plastické chirurgie FN Královské Vinohrady.
Konz...

Ukončené školy

• Lékařská fakulta UK Praha
  • Atestace 1. stupně z oboru chirurgie
  • Atestace 2. stupně z oboru plastická chirurgie

• plastická chirurgie

Stáže

• Licence od ČLK pro lékařskou praxi v oboru chirurgie a plastická chirurgie
  • Držitel diplomu celoživotního vzdělávání udělené ČLK
  • Licence od ČLK pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře ve zdravotnickém zařízení v oboru plastická chirurgie

Já byla u Pana doktora 5.6 15:00 na Klinice v Praze na liposukci bříška nemám slov Pan doktor je úžasný člověk! Pro mě číslo 1!

Umístění: Medico Clinic zvětšení prsou

Skvely plasticky chirurg, profesionalni, lidsky. Predi 15 lety jsem si nechala zvetsit poprsi a bylo vse v naprostem poradku a mela jsem mnoho komplimentu. Jsem clovek, ktery moc neduveruje, ale MUDr. Viskovi muzete 100 % duverovat DOPORUCUJI ! Jsem mu moc vdecna a moc dekuji !

Umístění: jiné místo Akce a reklama

Konzultace odbyta, prsa mi dal velke nehodici se ke me a vysoko=neprirozene! Leve prso otekle a bolesti. Vubec neresil a tvrdil, ze je to ok... nasledne mi praskla jizva a vytekl hnis. Az potom me prijala jina lekarka a sla jsem na okamzite vyndani. Implantaty mi vyndali a zustaly mi jen jizvy. Sebevedomi velmi spatne... Po nejake dobe jsem sla jinam a videla ten neslutecny rozdil v pristupu a ze urcite nebyl problem ve me. Pan Visek z kliniky uplne zmizel. Odskodne zadne!!

Prim. MUDr. Vlastimil Víšek CSc.

Vážená paní /slečno/, Váš anonymní text ze dne 24.1.2019 je zcela nepravdivý, v posledních mnoha letech jsem ve škále svých pacientek podobný stav, jaký popisujete, nestkal. Jak vidíte, nezmizel jsem, dokonce ani netuším, na jakém pracovišti jsme se údajně setkali. Prosím, příště se, nikoli anonymně přihlašte, ke své zprávě. Moje současné působení na několika klinikách si můžete "vygooglovat". A jistě mě můžete, v rámci konzultačního vyšetření navštívit.
Srdečně Vás zdravím, Dr. V.

Umístění: jiné místo Abdominoplastika

Už po první konzultaci mě pan doktor překvapil svým lidským a vstřícným přístupem a byť jsem byla objednaná i na jinou kliniku, první setkání okamžitě rozhodlo. Po váhovém úbytku ca 35kg jsem měla vytahanou povislou kůži na břiše a vlivem těhotenství také ca 3cm rozestup břišních svalů. Měla jsem hrozné deprese. Díky panu doktorovi se citím jako nový člověk, výsledek operace je ještě lepší než jsem doufala. Je to nesmírně milý, empatický, příjemný člověk a z mého pohledu naprostý profesionál. Dneska jsem byla po měsíci na KO a mohu říct, že kdybych se ještě někdy rozhodla pro nějaký estetický zákrok, nikomu jinému bych své tělo nesvěřila, než právě zase panu doktoru Víškovi. Děkuji moc!!!

Umístění: jiné místo modelace prsou

V srpnu jsem byla na modelaci a redukci prsou. Velmi mě překvapil přístup tohoto lékaře, velmi vstřícný a milý člověk. S výkonem jsem velice spokojená, vše proběhlo v pořádku. A pooperační péče opravdu na úrovni. Mohu srdečně doporučit.

Umístění: jiné místo Augmentace prsů

V dubnu 2017 jsem prodělala augmentaci prsů. Na doporučení od několika přítelkyň jsem se rozhodla pro zákrok u p. Dr. Víška. Jsem velice spokojená jak s tvarem, tak velikostí a p. dokrora bych mohla vřele doporučit. Ještě jednou děkuji!

Dobrý den, mam osobní zkušenost s panem doktorem, byla jsem na operaci (silikonová prsa) a rozhodně nedoporučuji!
Operace se nepovedla a korekce ted' není možná. Po zákroku mě viděli další tři plastičtí chirurgové a byli zděšeni, dokonce si mě fotili a nechtěli věřit, že operaci prováděl odborník. Od té doby mám psychické problémy!

Před dvěma lety mi pan doktor Víšek provedl augmentaci poprsí. Jeho vystupování a péče ke mně jako ke klientovi byla špičková. Pan doktor mi byl dokonce doporučen i jinými lékaři pracujícími ve stejném oboru a výsledek operace je velmi zdařilý. I když již není pan doktor na klinice, kde jsem byla operována, má důvěra v něj je taková, že jsem si ho vyhledala a absolvovala u něj i preventivní kontrolu, která byla bezplatná. Doporučuji!

Ma osobni skusenost s panem doktorem je, ze je to zodpovednej lekar! S vysledkem augmentaci prsou jsem moc spokojena! Myslim, ze pan Dr.Visek CsC se o pacientky stará velice peclive a neslibuje vysledky, kdyz neni mozne je splnit. Ale je mozne, ze nekdy máme az moc idealní predstavy o tom, jak by mel vysledek vypadat. Takze naslouchat doktori, jestli nase ocekavaní jsou realistický, je skutecne dulezité. Konec koncu, kazdy pacient by si mel udelat vlastny názor pri konzultaci s lekarem, jestli mu duveruje. Riziko, ze nastanou komplikace, mate u kazdeho doktora, kazde telo je jine a nikto nevi, jak na zákrok zareaguje, ani lekar ne.

Za mě i manžela palec nahoru. Prsa super a obě stejný :) a bolest rozhodně menší než mě strašili. U nás maximální spokojenost.