Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Medico Clinic (mapa)

Estetická chirurgie

Konzultace plastické chirurgie

Konzultace v oboru plastické chirurgie +2 Více

Prosíme Vás, zavolejte si pro svůj termín přímo do ordinace, mnohdy se může jednat o ošetření, jenž vyžaduje jinou časovou náročnost. Děkujeme, klinik...

Estetická chirurgie

Konzultace plastické chirurgie

Medico Clinic

Konzultace v oboru plastické chirurgie

Lifting obličeje

Zvětšení prsou

Medico Clinic

Umístění: jiné místo Akce a reklama

Konzultace odbyta, prsa mi dal velke nehodici se ke me a vysoko=neprirozene! Leve prso otekle a bolesti. Vubec neresil a tvrdil, ze je to ok... nasledne mi praskla jizva a vytekl hnis. Az potom me prijala jina lekarka a sla jsem na okamzite vyndani. Implantaty mi vyndali a zustaly mi jen jizvy. Sebevedomi velmi spatne... Po nejake dobe jsem sla jinam a videla ten neslutecny rozdil v pristupu a ze urcite nebyl problem ve me. Pan Visek z kliniky uplne zmizel. Odskodne zadne!!

Prim. MUDr. Vlastimil Víšek CSc.

Vážená paní /slečno/, Váš anonymní text ze dne 24.1.2019 je zcela nepravdivý, v posledních mnoha letech jsem ve škále svých pacientek podobný stav, jaký popisujete, nestkal. Jak vidíte, nezmizel jsem, dokonce ani netuším, na jakém pracovišti jsme se údajně setkali. Prosím, příště se, nikoli anonymně přihlašte, ke své zprávě. Moje současné působení na několika klinikách si můžete "vygooglovat". A jistě mě můžete, v rámci konzultačního vyšetření navštívit.
Srdečně Vás zdravím, Dr. V.

Umístění: jiné místo Abdominoplastika

Už po první konzultaci mě pan doktor překvapil svým lidským a vstřícným přístupem a byť jsem byla objednaná i na jinou kliniku, první setkání okamžitě rozhodlo. Po váhovém úbytku ca 35kg jsem měla vytahanou povislou kůži na břiše a vlivem těhotenství také ca 3cm rozestup břišních svalů. Měla jsem hrozné deprese. Díky panu doktorovi se citím jako nový člověk, výsledek operace je ještě lepší než jsem doufala. Je to nesmírně milý, empatický, příjemný člověk a z mého pohledu naprostý profesionál. Dneska jsem byla po měsíci na KO a mohu říct, že kdybych se ještě někdy rozhodla pro nějaký estetický zákrok, nikomu jinému bych své tělo nesvěřila, než právě zase panu doktoru Víškovi. Děkuji moc!!!

Umístění: jiné místo modelace prsou

V srpnu jsem byla na modelaci a redukci prsou. Velmi mě překvapil přístup tohoto lékaře, velmi vstřícný a milý člověk. S výkonem jsem velice spokojená, vše proběhlo v pořádku. A pooperační péče opravdu na úrovni. Mohu srdečně doporučit.

Umístění: jiné místo Augmentace prsů

V dubnu 2017 jsem prodělala augmentaci prsů. Na doporučení od několika přítelkyň jsem se rozhodla pro zákrok u p. Dr. Víška. Jsem velice spokojená jak s tvarem, tak velikostí a p. dokrora bych mohla vřele doporučit. Ještě jednou děkuji!

Dobrý den, mam osobní zkušenost s panem doktorem, byla jsem na operaci (silikonová prsa) a rozhodně nedoporučuji!
Operace se nepovedla a korekce ted' není možná. Po zákroku mě viděli další tři plastičtí chirurgové a byli zděšeni, dokonce si mě fotili a nechtěli věřit, že operaci prováděl odborník. Od té doby mám psychické problémy!

Před dvěma lety mi pan doktor Víšek provedl augmentaci poprsí. Jeho vystupování a péče ke mně jako ke klientovi byla špičková. Pan doktor mi byl dokonce doporučen i jinými lékaři pracujícími ve stejném oboru a výsledek operace je velmi zdařilý. I když již není pan doktor na klinice, kde jsem byla operována, má důvěra v něj je taková, že jsem si ho vyhledala a absolvovala u něj i preventivní kontrolu, která byla bezplatná. Doporučuji!

Ma osobni skusenost s panem doktorem je, ze je to zodpovednej lekar! S vysledkem augmentaci prsou jsem moc spokojena! Myslim, ze pan Dr.Visek CsC se o pacientky stará velice peclive a neslibuje vysledky, kdyz neni mozne je splnit. Ale je mozne, ze nekdy máme az moc idealní predstavy o tom, jak by mel vysledek vypadat. Takze naslouchat doktori, jestli nase ocekavaní jsou realistický, je skutecne dulezité. Konec koncu, kazdy pacient by si mel udelat vlastny názor pri konzultaci s lekarem, jestli mu duveruje. Riziko, ze nastanou komplikace, mate u kazdeho doktora, kazde telo je jine a nikto nevi, jak na zákrok zareaguje, ani lekar ne.

Za mě i manžela palec nahoru. Prsa super a obě stejný :) a bolest rozhodně menší než mě strašili. U nás maximální spokojenost.

Dobrý den, také bych se chtěla podělit o zkušenost. Pan doktor byl super. Je to milý člověk, svou práci odvedl dobře a navíc mě zbavil mindráku, takže bych mu chtěla i touto cestou poděkovat.

Dobrý den, také bych chtěla přidat svoji zkušenost. Já jsem s panem doktorem spokojená. Byla jsem u něho na plastice prsů a výsledek je nad mé očekávání. Pan doktor je příjemný a milý. Nemohu si stěžovat!