Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Zd. Vavříka 19, Ostrava
Praktický lékař gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Tyršova 19, Ostrava
Praktický lékař gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař gynekolog Vysetreni preventivni

Pan doktor i sestřička jsou velmi příjemní. Žádné vyšetření není problém, nic mě nebolí, každou otázku perfektně zodpoví a vysvětlí. Jeden z nejlepších lékařů.

P
Ověřeny pacient

Ordinaci doktora Škuty jsem začala navštěvovat po zamlklém potratu v 1.těhotenství. 2. těhu probíhalo v pořádku až do přelomu 32./33.tt, kdy jsem předčasně porodila. Syn bohužel nepřežil. Od té doby mi doktor při každé návštěvě opakoval, že nejčastější příčinou bývá infekce. V dalším těhotenství mi od začátku předepisoval hormony na udržení a čípky prý jako prevenci před infekcí, těhu však opět skončilo revizí, absolvovanou v Bohumíně. Při první návštěvě v dalším těhu se doktorovi hned něco nezdálo, a tak mne málem opět odvelel do Bohumína, snaha o udržení prý tentokrát byla zbytečná. Naštěstí jej napadlo poslat mne ještě na konziliární UZ k jinému lékaři, který vyšetření uzavřel s tím, že je brzy na předčasné závěry a podle něj je vše v pořádku, což se potvrdilo hned při další návštěvě poradny. Po několika dalších kontrolách jsem se přistihla, že již pana doktora nedokážu brát vážně, a tak jsem odešla. Dnes mám doma 12.týdenní zdravou holčičku, narozenou předčasně na konci 33.tt, jehož příčinou bylo prokazatelně zkracování čípku...

F
Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi 26 let a jsem velmi spokojená, jak s jeho přístupem ,tak i profesionalitou.
Chodí k němu obě moje dcery, kamarádky a všechny si ho nemůžou vynachválit.

S
Ověřeny pacient

S !péčí" pana doktora jsem nebyla spokojená. Pokud nebyl žádný problém, bylo vše v pořádku. Když nastaly potíže, vše se řešilo operativně v Bohumíně. Když jsme se s manželem snažili o miminko, nenabídl nám žádnou možnost, jako třeba stimulaci hormony, ihned nás odkazoval do gyncentra. I přesto, že pan doktor věděl, že chceme miminko, jsme nabili dojmu, že nás neposlouchá a náš problém ho nezajímá. Rozhodla jsem se odejít. Se současným gynekologem a jeho péčí jsem naprosto spokojená.
Simona Hochvaldová

P
Ověřeny pacient

I z Jeseníku si ráda zajedu k dr., je to lékař na svém místě :-) Děkuji a přeji ještě mnoho let Vaši praxe...

Š
Ověřeny pacient

Doktor Škuta je opravdu příjemný a hodný, ale to nestačí. Po třetí kontrole v těhotenství zjistil, že miminko je bez akce srdeční díky svému "skvělému ultrazvuku" mě poslal na potrat do nemocnice. Kde mě prvni poučili jak potrat bude probíhat na žádost pana doktora a potom po vyšetření zjistili, že srdíčko bije jak o závod. Na to trauma asi nikdy nezapomenu. Říkal mi, že je to bez naděje, že miminko bude žít a že se tomu za rok zasmějeme, od té doby jsem tam už nevkročila. Miminko je zdravé a krásně roste.

C
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím asi 40 let, vždy vynikající, lidská přístup a prováděl mi i 2 operace, které se velmi zdařily.

S
Ověřeny pacient

Pan doktor je sice co se týče lidského přístupu příjemný, v tomto ohledu nemám žádné výtky, ale souhlasím s některými názory zde, že hodně zapomíná. Když jsem před 6 lety čekala své první dítě, zapomněl mi koncem těhotenství vzít stěry na možný výskyt streptokokové infekce a kdybych se o tomto vyšetření nedočetla na internetu a nenechala si stěry na poslední chvíli vzít jeho kolegou z ambulance, zbytečně bych musela na porodním sále brát preventivně antibiotika, aby se v případě možného pozitivního nálezu dítě nenakazilo. Chodím dále do jeho ordinace, ale k jeho kolegovi. Jsem nyní podruhé těhotná a když jsem se na poradně dostala opět k němu (zaskakoval), co se nestalo. Opět mě zapomněl poslat na podrobný UTZ ve 22 tt. šla jsem s 3 týdenním zpožděním až po další kontrole a UTZ specialista nad tímto opomenutím hodně nevěřícně kroutil hlavou.

V

K panu doktorovi jsem chodila při těhotenství s mou dcerkou.Ted jsem podruhé těhotná. A nemám žádný důvod tvrdit že jeho péče je nedostačující. Dokonce když jsem si nebyla něčím jistá nakonec měl pán doktor pravdu.Když něco tvrdil tak se i stalo nikdy mě zbytečně nestrašil a ba naopak když bylo nutné vše vysvětlil.Děkuji mu za jeho péči je mnoho doktorú co dokážou pacientky jen zbytečně vyděsit . Pán doktor je ale myslím velice vstřícný. Nemám ráda prohlídky,ale od pana doktora Škuty vždy odcházim uklidněná prohlídky u něj nejsou stresující.

Díky doktorovi Škutovi jsem přišla na svět, myslím tím na porodním sále. Chodím k němu i se svou maminkou a jsme velmi rády. Má velmi lidský přístup a umí vše hezky vysvětlit. Pana doktora mohu jen doporučit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti