Adresy (2)

Zd. Vavříka 19, Ostrava
Praktický lékař gynekolog

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí
Tyršova 19, Ostrava
Praktický lékař gynekolog

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Všeobecná zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
65 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
K
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař gynekolog Vysetreni preventivni

Pan doktor i sestřička jsou velmi příjemní. Žádné vyšetření není problém, nic mě nebolí, každou otázku perfektně zodpoví a vysvětlí. Jeden z nejlepších lékařů.


P
Ověřeny pacient

Ordinaci doktora Škuty jsem začala navštěvovat po zamlklém potratu v 1.těhotenství. 2. těhu probíhalo v pořádku až do přelomu 32./33.tt, kdy jsem předčasně porodila. Syn bohužel nepřežil. Od té doby mi doktor při každé návštěvě opakoval, že nejčastější příčinou bývá infekce. V dalším těhotenství mi od začátku předepisoval hormony na udržení a čípky prý jako prevenci před infekcí, těhu však opět skončilo revizí, absolvovanou v Bohumíně. Při první návštěvě v dalším těhu se doktorovi hned něco nezdálo, a tak mne málem opět odvelel do Bohumína, snaha o udržení prý tentokrát byla zbytečná. Naštěstí jej napadlo poslat mne ještě na konziliární UZ k jinému lékaři, který vyšetření uzavřel s tím, že je brzy na předčasné závěry a podle něj je vše v pořádku, což se potvrdilo hned při další návštěvě poradny. Po několika dalších kontrolách jsem se přistihla, že již pana doktora nedokážu brát vážně, a tak jsem odešla. Dnes mám doma 12.týdenní zdravou holčičku, narozenou předčasně na konci 33.tt, jehož příčinou bylo prokazatelně zkracování čípku...


F
Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi 26 let a jsem velmi spokojená, jak s jeho přístupem ,tak i profesionalitou.
Chodí k němu obě moje dcery, kamarádky a všechny si ho nemůžou vynachválit.


S
Ověřeny pacient

S !péčí" pana doktora jsem nebyla spokojená. Pokud nebyl žádný problém, bylo vše v pořádku. Když nastaly potíže, vše se řešilo operativně v Bohumíně. Když jsme se s manželem snažili o miminko, nenabídl nám žádnou možnost, jako třeba stimulaci hormony, ihned nás odkazoval do gyncentra. I přesto, že pan doktor věděl, že chceme miminko, jsme nabili dojmu, že nás neposlouchá a náš problém ho nezajímá. Rozhodla jsem se odejít. Se současným gynekologem a jeho péčí jsem naprosto spokojená.
Simona Hochvaldová


P
Ověřeny pacient

I z Jeseníku si ráda zajedu k dr., je to lékař na svém místě :-) Děkuji a přeji ještě mnoho let Vaši praxe...


Š
Ověřeny pacient

Doktor Škuta je opravdu příjemný a hodný, ale to nestačí. Po třetí kontrole v těhotenství zjistil, že miminko je bez akce srdeční díky svému "skvělému ultrazvuku" mě poslal na potrat do nemocnice. Kde mě prvni poučili jak potrat bude probíhat na žádost pana doktora a potom po vyšetření zjistili, že srdíčko bije jak o závod. Na to trauma asi nikdy nezapomenu. Říkal mi, že je to bez naděje, že miminko bude žít a že se tomu za rok zasmějeme, od té doby jsem tam už nevkročila. Miminko je zdravé a krásně roste.


C
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím asi 40 let, vždy vynikající, lidská přístup a prováděl mi i 2 operace, které se velmi zdařily.


S
Ověřeny pacient

Pan doktor je sice co se týče lidského přístupu příjemný, v tomto ohledu nemám žádné výtky, ale souhlasím s některými názory zde, že hodně zapomíná. Když jsem před 6 lety čekala své první dítě, zapomněl mi koncem těhotenství vzít stěry na možný výskyt streptokokové infekce a kdybych se o tomto vyšetření nedočetla na internetu a nenechala si stěry na poslední chvíli vzít jeho kolegou z ambulance, zbytečně bych musela na porodním sále brát preventivně antibiotika, aby se v případě možného pozitivního nálezu dítě nenakazilo. Chodím dále do jeho ordinace, ale k jeho kolegovi. Jsem nyní podruhé těhotná a když jsem se na poradně dostala opět k němu (zaskakoval), co se nestalo. Opět mě zapomněl poslat na podrobný UTZ ve 22 tt. šla jsem s 3 týdenním zpožděním až po další kontrole a UTZ specialista nad tímto opomenutím hodně nevěřícně kroutil hlavou.


V

K panu doktorovi jsem chodila při těhotenství s mou dcerkou.Ted jsem podruhé těhotná. A nemám žádný důvod tvrdit že jeho péče je nedostačující. Dokonce když jsem si nebyla něčím jistá nakonec měl pán doktor pravdu.Když něco tvrdil tak se i stalo nikdy mě zbytečně nestrašil a ba naopak když bylo nutné vše vysvětlil.Děkuji mu za jeho péči je mnoho doktorú co dokážou pacientky jen zbytečně vyděsit . Pán doktor je ale myslím velice vstřícný. Nemám ráda prohlídky,ale od pana doktora Škuty vždy odcházim uklidněná prohlídky u něj nejsou stresující.


Díky doktorovi Škutovi jsem přišla na svět, myslím tím na porodním sále. Chodím k němu i se svou maminkou a jsme velmi rády. Má velmi lidský přístup a umí vše hezky vysvětlit. Pana doktora mohu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti