Markvartovická 1200, Ludgeřovice, Opava
Malík-gynekologie a porodnictví s.r.o.

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí
Masarykovo nám. 20/37, Ostrava
Malík-gynekologie a porodnictví s.r.o.

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

pan doktor je velmi ochotný, příjmený, odpověděl mi na všechny dotazy, při vyšetření byl pečlivý a moje obavy z bolestivého vyšetření vůbec nevyšly na povrch, ordinace je velmi pěkná a sestřička byla usměvavá a milá:) doporučuji:)

nejlepší gynekolog v ostravě, vždy pečlivý, ochotný,spolehlivý,mohu jen doporučit

Pan doktor je vynikající odborník a člověk, kterého si nesmírně vážím, je to člověk na svém místě. Kéž by takových bylo více.

velmi dobrý a zkušený lékař,vřele doporučuji

Po první návštěvě, zhruba před 2 roky jsem byla velice překvapena přístupem, ochotou a odborností obou doktorů Malíků, jak syna, tak otce, rovněž celého zdravotnického personálu.I po dvou letech se nic nezměnilo. Díky za Vaši péči.

Vyborný lékař, vždy vstřícný, usměvavý, poradí. Žádný dotaz pro něj není hloupý. Jinam už bych nešla!

jednoznačně nejlepší lékař,který vždy poradí,odborník,mohu jen doporučit.operoval mě, péče byla příkladná.

Pana Mudr. Malíka doporučuji se 100% jistotou výborné péče o pacientku.Vše hezky vysvětlí,poradí a pomůže.Takových to lékařů je třeba si vážit,je jich opravdu hodně málo.Díky, že alespoň čas od času se takový lékař najde jako je Mudr.Vlastimil Malík i z lidského hlediska.Nebere medicínu a pacienta jen jako mus,ale právě i z lidské stránky a to je v medicíně taky zapotřebí.

A.S.

pan doktor je nejlepší gynekolog, kterého znám,a to nejen po odborné stránce, ale i lidské. doporučuji všem.

vynikající lékař,zkušený,ochotný,příjemný,v ordinaci pohoda. doporučuji všem.