Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Městská Poliklinika Praha Jiný

Ano sverazny, ale mily a schopny. velmi dobre stanovil anamnezu, pomoci velkeho mnozstvi testu.

Umístění: Městská Poliklinika Praha Jiný

Pan doktor je poměrně svérázný člověk, který se nebojí říct vám, že jste měli přijít už mnohem dřív, zatímco protočí panenky a svěsí hlavu do dlaní :-) Ale má pravdu! Nicméně charakter vyšetření se mi líbil. Velmi důkladný co se týče všech možných typů testů až po sestavení anamnézy. Přišlo mi, že (jako jeden z mála) hledá příčinu a nesnaží se vás poslat co nejrychleji pryč s hromadou receptů.

Vybrony specialista a velmi dukladne vysetreni. Pan doktor je precizni a snazi se pomoci, trebaze se problem ukaze byt jineho razu nez z oblasti ORL.

Pan doktor Abel je milý, relativně komunikativní, zřejmě relativně znalý problematiky svého oboru, ale návštěvu jeho ordinace bohužel nemohu doporučit. Za mým negativním hodnocením jsou důvody, které vzhledem k úctě k panu doktorovi nelze pojmenovat, ale bohužel mohou mít nepříjemné důsledky pro komfort, a troufám si říci, i zdraví pacienta. Byl jsem u něj kvůli zcela banálnímu zákroku v ušní oblasti, který v jiné ordinaci trvá 5minut a je zcela bezproblémový a bez následků. U Abela jsem strávil půl hodiny, zákrok byl dosti nepříjemný a ucho o sobě dávalo vědět bolestí a krvácením ještě dva dny poté.