Neurologická ambulance
Na Florenci 19, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ambulance Jiný

U pani doktorky Strnadelove se lecim vice nez 30 let. I cela moje rodina. Tedy pokud jsme vubec nemocni. Ja jsem mivala vazne zdravotni problemy a manzel i deti jen obcas nejake virozy a lehci onemocneni. Je to uz naporad nas rodinny lekar. Splnuje naprosto svuj slib ze leci tak aby byl clovek zdravy a lekare nepotreboval. Ovsem take clovek sam musi na svoje zdravi dbat a splnit doporuceni ji dana. Neni to lekarka pro lidi kteri davaji sve zdravi ze svych rukou do moci lekaru. Je strucna a jde rovnou k veci a vubec to neni chlad ani arogance. Jen nedostatek casu ktery potrebuje pro mnoho pacientu se zavaznym onemocnenim.
Je genialni. Vzdy si vedela rady a vzdy jsem se mohla spolehnout. A obratit se na ni kdykoliv. Je to lekar pro samostatne a vědouci lidi. Zustava ji naporad moje velka vdecnost za zdravi me i moji rodiny

Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Je mi 25 let a měl jsem problémy s vysokým tlakem - navzdory tomu, že aktivně sportuji. Lékaři mi předepsali prášky a závěr byl, že je budu muset do konce života brát. Paní Strnadelová mě vyšetřila, upravil jsem jídelníček (částečně podle ní, částečně podle sebe) a hle problémy s tlakem po byly pár měsících pryč! Nemyslím si, že zázrak je v ní, ale celkově v pohledu na to, co všechno strava a přístup k životu dokáže. Rozhodně mě nasměrovala dobrým směrem a mohu ji jen doporučit! Tlak mám v pořádku, léky již přes rok neberu a cítím se skvěle! Je drahá, ale zdraví znamená mnohem víc.

Umístění: Neurologická ambulance Jiný

U pani doktorky jsem uz byla dvakrat pred nekolika lety. Jednou se zanetem oci, se kterymi si ocni lekari nevedeli rady, abt nepomahala, trapulymbe 1,5 roku. Pani doktorka predepsela jeji leky na 3 mesice, zmenila jsem stravu na rpzsirenou rostlinnou, a ryby. Po 2 měsících zlepseni, po 6ti mesicich zanety uplne odeznely. Stravu si udrzuju dodnes.posruhe kvuli velmi caste menstruaci, kdy mi muj gynekolog rekl, ze je asi spatny vajecnik a nabidl hormony . Opet 3mesicni kura, a menstruace prichazi 1x za mesic jak hodinky. Diky pani doktorce mame druhe dite, s cimz s predchozimi problemy nebylo mozne pocitat. Ted u ni lecim syna, teprve zacinMe, recenzi pozdeji rada doplnim. Pani doktorka je strucna, a muze pzsovit arogantne, ale to mi nevadi. Jsem take rychla, a chapu, ze je to pani doktorce dane. Ovsem muze si tak skodit u pacientu, co ocekavaji delsi vypovidani se a hodne podrobnosti, a jsou od prirody pomalejsi nez pani doktorka . Pani doktorka je VZDY dostupna telefonicky.

Umístění: jiné místo Alergické reakce a imunitní onemocnění

Paní doktorka mi pomohla. Přišla jsem a nevěděla jsem o ní nic víc, než že pomohla kamarádce a jejím dětem. Detailně jsme probrali příznaky mého problému a paní doktorka mě proměřila na eav přístroji. Jsem obecně spíše skeptická, co se těchto věcí týče. Napsala mi nějaké léky čínské medicíny, homeopatika a nastavila dietu. Je to nyní 4 týdny, fleky i otoky zmizely, léčba mi pomohla. V předchozí vlně před 8 lety to byl rok plný kortikoidů a trápení. Vyzdvihuji to, že první dny jsme byly v každodenním telefonickém kontaktu. Paní doktorka jde přímo k problému a je věcná, nepotrpí si na velké povídání, proto může na někoho působit chladně. Je velmi profesionální a má opravdový zájem pomoci. Po návštěvě asi 20 specialistů, kteří nevěděli co se mnou, to bylo opravdu úlevné. Mohu ji doporučit všem, kteří potřebují a chtějí opravdu pomoci. Návštěva dietologie byla milá, ale moc jsem se nedozvěděla, informace byly pro mne nepřehledné.

K MUDr. Strnadelové jsem přišel na základě článku v časopise, ve kterém se chlubí, že se dokázala zbavit alergie pouze na základě úpravy stravy. Čekal jsem přístup odpovídající cenové sazbě (900 Kč za úvodní "vyšetření"), ale poté co si Vás doktorka vyslechne už následuje jenom pár naučených frází, pseudovědecká EAV akupunktura, kterou Vám vůbec nevysvětlí a rovnou začne psát od oka vymyšlené částky za doplňky stravy. Je takový prodejce, který ve Vás nejprve vzbudí obavu, že je s Vámi všechno špatně a pak Vám předepíše hořčík za 500. Kdyby si alespoň neprotiřečila (podrobně mi popište vaši alergii x ony ty alergie jsou vlastně všechny stejné), možná by jí ten kšeft šel lépe.

K MUDr. Strnadelové jsme šli s 11 měsíčním synem, který trpí už několik měsíců na zácpu a ekzém na její soukromý Institut celostní medícíny. S nadějí, protože západní medicína nám nepomáhá. Při těch cenách jsme očekávali naprosto jiný přístup. MUDr. syna "prohlídla" za cca 15 minut. Napsala 1x čínské bylinky a 2x homeopatika. Byla nadřazená a arogantní a kázala nám svoje naučené pravdy. Vše jsme překousli a začali syna důsledně léčit. Změnili jsme stravu a poctivě užívali léky. Po 14 dnech od první návštěvy a v případě zhoršení jsme MUDr.měli zavolat, jestli se něco změnilo. Nezměnilo se vůbec nic. MUDr. nás opakovaně arogantně odbila svými naučenými frázemi. A chytala nás za slovíčka a snažila se nás nachytat na maličkostech, které by dokázali, že lečbu neprovádíme 100% důsledně, proto nefunguje. Dávala nám nesmyslné rady které jsou určené (dle její knížky) pro starší děti. Na toto jsme jí upozornili. Dokonce nám hned na začátku předepsala homeopatika kde se striktně uvádí, že nejsou vhodné pro děti, těhotné a kojící...
Ani po 36 dnech se nic nezměnilo. Naopak to vypadá, že je oboje horší.

Ráda bych také přidala věcný názor. Pro léčbu u paní doktorky Strnadelové jsem se rozhodla
ohledně mého onemocnění (chlamydie), které se dnes běžně léčí klasickým způsobem - antibiotiky a to neustále dokola, což poškozuje zdraví a zdravotní stav se spíše zhoršuje !Svého těla - zdraví si vážím a byla jsem vždy rozhodnutá o něj pečovat, jak jsem dokázala, co bylo v mých silách. Proto jsem ráda tento způsob léčby zvolila. U paní doktorky jsem několik let, zdravotní stav se velice zlepšil ! Jediná věc, která se nedařila, bylo postupné hubnutí. Hubla jsem
po celém těle a nešlo to zastavit, i když jsem se jinak cítila dobře. Proto jsem se částečně opět
navrátila k původní stravě, ale také část makrobiotické si ponechala. Cítím se dobře a pokud
jdu na vyšetření k obvodnímu lékaři, krevní obraz mám ideální, klesl mi také krevní tlak, manželovi cukr - je diabetik a občas jí makrobiotická jídla. Váha se mi zvýšila, mám ji nyní již
v průměru, dříve jsem měla mírnou nadváhu. Léky jsou drahé, ale dováží se jistě zdaleka, je v nich započítána doprava a jsou kvalitní. Finančně na tom nejsem nejlépe, ale řeším to tak, že
z každé výplaty dávám menší finanční část stranou a v době kontroly peníze mám. Dle mého
názoru by člověk měl dbát na své tělo, stravu, je to z velké části i duchovní záležitost ! Hanka

Byla jsem vždy s paní doktorkou spokojená. Musím konstatovat naopak vlídnost, zájem a laskavý přístup. Tedy zcela opačné zkušenosti, než mají některé příspěvky. Honorář mi připadá úměrný, Škoda jen, že alternativní léčbu a bohužel ani homeopatii nevzaly na vědomí české zdravotní pojišťovny. Platím jim povinně desítky let, ovšem léčím se (a úspěšně) pomocí celostní medicíny a homeopatie, což si vždy zaplatím v plné výši. Tyto řádky stesku však patří na jiné stránky, vím. Hela

Je to už pár let, co jsme s manželkou u paní doktorky byli. Paní doktorka byla dost arogantní, přípravky stály majlant na to, že měly být jen na vyčištění organizmu. Manželčin stav se nezlepšil, můj jen velmi málo.

Po zkušenostech s jednáním a jejího kolegy Zerzána jsme už raději přešli je klasické homeopatce, která je levnější a má daleko lepší přístup. Když už je někdo takhle drahý, mohl by se k tomu, kdo mu dává takové velké peníze, podle toho chovat.

Dobrý den. S pani doktorkou mám velmi špatnou zkušenost. Přišla jsem k ni s velmi velkými bolestmi a težkými zažívacími potížemi. Snažila jsem se jí podrobnĕ vysvĕtlit co se dĕje. Velmi netrpĕlivĕ mĕ přerušovala, naprosto arogantnĕ hodnotila moji dosavadní léčbu. Po nĕjaké podivném vyšetření, kdy přístroj ukazoval stále stejné hodnoty, konstatovala, že jsou to ledviny, které ovlivňují játra a střeva. Žádný záznam si nepořídila. Dala mi nĕjaké preparáty, které mi mají střeva vyčistit. No vĕřila jsem jí. Co se týká možnosti jí kdykoli zavolat, mĕ řekla ať ji další týden nevolám, má dovolenou a nechce rušit. To chápu. Ale můj stav se po jejích lécích ještĕ zhoršil. Na gastroenterologii zjistili tĕžký zánĕt žaludku, inkompetenci kardie a Helicobacter pylori. Ona mi řekla, 6že žaludek mám v pořadku. Nĕkomu možná pomohla, ale u mĕ nic nepoznala. Nedoporučuji.