Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
U Nemocnice 2, Praha

K paní doktorce chodím cca 8 let a vždy je milá a příjemná, informuje, co jde dělat, obě sestry taky v pořádku, komunikují po emailu a lze i objednat online přes kalendář. Dobrá dopravní dostupnost, hezká ordinace s Wi-Fi. Málokdy tu čekám dlouho.

Bohužel i zde mají nezákonné poplatky, ale najít ordinaci bez poplatků v Praze a kde by byli příjemní je náročné, tak radši mlčím a platím.

Bohužel má zkusenost je spatna. Od teto lékařky jsem “utekla”, skončila jsem s rok a půl trvajícím zánětem v nemocnici, neudelala testy vedoucí k brzkému reseni problemu, tudiz nedoporučuji.

Naprosto předčila má očekávání.... to s jakou pozitivní náladou, odborností, ale zároveň lidskostí a empatií se s pacientem baví, já nemohu nic víc než říci slovo DOKONALÁ.
Paní doktorka s mužem, panem doktorem Horákem se pro tento nelehký obor doslova narodili, a troufám si říci, že i jeden pro druhého, normálně kdybych si měla vybrat ke komu jít na prohlídku, tak nevím, oba dva jsou naprosto úžasní. Chválím je každým krokem a nejsem jediná, kéž by měl každý štěstí na takto skvělé DOKTORY.
Dokážou v nás pacientech vzbudit bezpodmínečnou důvěru a klid.
Jsou prostě úžasní profesionálové !

Moc si obou vážím.
S úctou a poděkováním,