Vladimíra Červenková Šefrnová, psychiatr Praha

MUDr. Vladimíra Červenková Šefrnová

Psychiatr

Vítězné náměstí 10/829, Praha
Psychiatrie, psychoterapie

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrie, psychoterapie Jiný

Vynikající člověk! Naprosté vcítění do pacienta, úžasná atmosféra ordinace.Děkuji za pochopení, které mi nikdo do té doby nebyl schopen poskytnout.

Umístění: Psychiatrie, psychoterapie Jiný

Profesionalita, neskutečná vstřícnost a snaha pomoci, chodím k paní doktorce moc ráda, vždy vím, že je to bezpečné místo pro všechny mé problémy a že se mi paní doktorka bude snažit pomoci, jak jen to jde.

Jedna z nejlepších psychiatriček co znám. Velice moc mi pomohla a díky ní jsem se dostal do pohody. Děkuju

Profesionalita a ještě jednou profesionalita,, osobní přístup, vstřícnost. Prostor pro spolupráci pacienta podle jeho možností.
Dlouholetý pacient (20 let) - Jiří

Mam zkusenosti starsiho data, ale mam jeste potrebu rict svoje hodnoceni. Do dneska se mi promitaji scenky, ktere mi jasne rikaly, ze zajem o pacienta je az nekde vzadu. Hlavne zaplatit terapii, ale jinak... Neobjednana pacientka z ulice prisla do cekarny (ve spatnem stavu), pani doktorka ji sdelila, ze prednost maji individualni terapie, ktere jsou objednane. Kdyz jsem pozdeji namitala, ze to bylo tvrde, rekla mi, tak proc jste neco nerekla nebo neudelala? Mela pravdu a ja si to do dneska vycitam, ale taky si myslim, ze tim hodila chybu na me. Rozhodne nedoporucuji, potkala jsem lepsi doktory..

Ja jsem s pani dotorkou velmi spokojena, prvni sezeni bylo asi hodinove, kde se na vse ptala, aby spravne porozumela problemum. Dalsi sezeni probihaji tak, ze se zepta, jestli se neco zmenilo, jak pusobi leky apod. Byla jsem prekvapena, jak moc si pamatuje pri tom kvantu lidi, co k ni chodi. Leky predava pravidelne anebo zmeni medikaci, mne osobne zmena velmi pomohla, vzdy premyslela, jak najit nejlepsi reseni mi pomoci. Nutno rici, ze jde o psychiatra, ktery je predevsim zameren na medikaci, pokud cekate psychoterapii, jdete k psychoterapeutovi, ktereho vam, mimochodem, doporuci. S jeji volbou psychoterapeuta jsem velmi spokojena. Nechapu negativni nazory zde, pravdepodobne lide, kteri k pani doktorce chodi maji pochroumane vnimani sveta a mozna prave proto tyto nazory.

Paní doktorku znám několik let,je velmi profesionální,příjemná,umí pacientům naslouchat.Nechápu negativní hodnocení a rozhodně s nimi nesouhlasím.Za sebe mohu jen doporučit.

Pani doktorka, je velmi vstricna a empaticka. Predchazejici kritice nerozumim.

Mám zkušenost staršího data, možná se paní doktorka změnila k lepšímu. Já si pamatuji jen nezájem, neochotu naslouchat, pouze předepisovala další a další léky, ačkoli na místě byla alespoň ambulantní psychoterapie.

Profesionalita, osobní přístup, vstřícnost. Prostor pro spolupráci pacienta podle jeho možností.