Vladimír Prokop, otorinolaryngolog Praha

MUDr. Vladimír Prokop

Otorinolaryngolog Více

Soukalova 3/3355, Praha 12, Praha
FortMedica ORL

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Profesionální zaměření v rámci ORL: laserové operace, krční chirurgie Pracovní zkušenosti od 2020 externí spolupracovník FortMedic...

• Poruchy sluchu
  • Chrápání
  • Krvácení z nosu

• otorinolaryngologie

Názory

Umístění: jiné místo Jiný

Velmi milý a vstřícný v jednání s pacientem. Odborník na svém místě s velmi moderním vybavením. Doporučuji na 100%.

Umístění: Poliklinika Modřany

Velmi milý a ochotný pan doktor, odstranil mé dceři nosní mandli koblátorovou plasma sondou, dcera byla za pár hodin v pořádku. Vždy poradí a navrhne tu nejsprávnější léčbu. Děkuji.

Umístění: Praha 5 laryngologická operace

Nejlepší lékař se kterým jsem se setkala. Více jak deset let ho navštěvuje má rodina. Nikdy neodmítl a nikdy neřekl špatné slovo. Vždy s úsměvem. Velice doporučuji

Již dlouho jsem se nesetkala s tak lidským a profesionálním přístupem.Přišla jsem s miminkem na odsátí těsně před zavírací dobou a neodmítl nás.Ještě byl milý.Opravdový profík.Všechny palce co mám dávám nahoru :-)

Odborně na velmi dobré úrovni, nedává na každou blbost ATB. Při prvním setkání vás možná může překvapit rychlost, s jakou odbavuje pacienty, Není se ovšem čemu divit, čekárná bývá dost plná. Velmi doporučuju!

Pan doktor je opravdu vynikající. Chodíme k němu již dlouho celá rodina a dokonce operoval manžela. Mohu jen chválit a to po všech stránkách. Děkuji. Novotná

Pana doktora Prokopa velmi, velmi doporucuji. Profesionalni a zaroven mily a velmi ochotny. Chodime k nemu nekolik let a je opravdu vynikajici!

Pana doktora Prokopa opravdu doporučuji! Dceři operoval nosní mandli, vše nám předem vysvětlil a po zákroku byl celou dobu na telefonu. Velice profesionální i lidský přístup! I sestřičky jsou moc milé!

Pan doktor ošetřuje naše děti již delší dobu a je opravdu vynikající. Můžeme se na něj kdykoliv obrátit a nikdy nás neodmítne. V oblasti ORL bych již nešla k nikomu jinému.

Pan doktor je vynikající lékař nejen po odborné stránce, ale také z lidského hlediska.I k dětem má moc pěkný vztah. Mohu jen doporučit.

• Poruchy sluchu
  • Chrápání