Soukalova 3/3355, Praha 12, Praha
FortMedica ORL

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Profesionální zaměření v rámci ORL: laserové operace, krční chirurgie

Pracovní zkušenosti
od 2020 externí spolup...

• Poruchy sluchu
  • Chrápání
  • Krvácení z nosu

• otorinolaryngologie

Umístění: jiné místo Jiný

Nejlepsi lekar,jakeho jsme mohli najit! Empatie,odbornost,profesionalita. S takovym pristupem jsem se jeste nesetkala. Hned po prvni navsteve jsem byla nadsena. Pan doktor ma v orl peci syna,ktereho i operoval. Vse skvele vysvetli,poradi. Dekujeme moc!

Umístění: FortMedica ORL Jiný

Pan doktor Prokop je naprostý zázrak mezi dnešními lékaři. Skutečný profesionál a člověk na správném místě.

Umístění: jiné místo Jiný

Nejlepší ORL specialista co znám.Staral se i o mé děti.Syna operoval.Skvělý lidský přístup.Doporučuji!!!!!!

Umístění: jiné místo Jiný

Vstřícný pan doktor, s úsměvem na tváři. Jsem nadšena z přístupu i příjemného prostředí, opravdový odborník na svém místě. Tak rychle a přesto se zájmem jsem u lékaře ještě odbavena nebyla.

Umístění: jiné místo Jiný

Velmi milý a vstřícný v jednání s pacientem. Odborník na svém místě s velmi moderním vybavením. Doporučuji na 100%.

Umístění: Poliklinika Modřany

Velmi milý a ochotný pan doktor, odstranil mé dceři nosní mandli koblátorovou plasma sondou, dcera byla za pár hodin v pořádku. Vždy poradí a navrhne tu nejsprávnější léčbu. Děkuji.

Umístění: Praha 5 laryngologická operace

Nejlepší lékař se kterým jsem se setkala. Více jak deset let ho navštěvuje má rodina. Nikdy neodmítl a nikdy neřekl špatné slovo. Vždy s úsměvem. Velice doporučuji

Již dlouho jsem se nesetkala s tak lidským a profesionálním přístupem.Přišla jsem s miminkem na odsátí těsně před zavírací dobou a neodmítl nás.Ještě byl milý.Opravdový profík.Všechny palce co mám dávám nahoru :-)

Odborně na velmi dobré úrovni, nedává na každou blbost ATB. Při prvním setkání vás možná může překvapit rychlost, s jakou odbavuje pacienty, Není se ovšem čemu divit, čekárná bývá dost plná. Velmi doporučuju!

Pan doktor je opravdu vynikající. Chodíme k němu již dlouho celá rodina a dokonce operoval manžela. Mohu jen chválit a to po všech stránkách. Děkuji. Novotná

Profesionální zaměření v rámci ORL: laserové operace, krční chirurgie

Pracovní zkušenosti
od 2020 externí spolup...

• Poruchy sluchu
  • Chrápání