MUDr.

Vladimír Pernikář

Otorinolaryngolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

druhoatestovaný lékař s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů, dříve primář ORL oddělení Nemocnice Náchod Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Všeobecná zdravotní pojišťovna

Služby

Aplikace sluchadel, ušní mikroskopie, audiologie, tympanometrie
    Komplexní služby v celé oblasti orl

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• druhoatestovaný lékař s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů, dříve primář ORL oddělení Nemocnice Náchod

Nemoci

• nádory hlavy
  • poruchy sluchu
  • nádory krku
  • onemocnění nosu a vedlejších dutin nosních

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Tento lékař mi byl doporučen mou kamarádkou. Musím říci, že je velmi milý, pečlivý a trpělivý. Určitě mohu jen doporučit.

• Po dvou minutách zrušil veškeré verdikty mé obvoďačky, mé ORL lékařky (15let "neviděla žádný problém") a mého psychoanalytika (doporučení obv.lékařky, jenž mne nedokázal ani uvést do hypnózy, prý má chyba, že prý to neumím:-). Doporučil mne na již provedenou mukotomii a rhinoplastiku. Díky tomuto pánovi mohu po 15ti letech obvyklé "práce" lékařů ČR spát bez dlouhodobých dusivých snů déle než dvě hodiny v kuse ..vlastně spím úplně normálně. Víte jaké to je? Vlastně nevíte. Nejdříve zkuste 15 let nespat:-)

• J

Jeho péči a chování nemám co vyktnout.
    Neodbyl mě, trpělivě mi vysvětlil, co mi je a jaká bude nejvhodnější léčba.
    Byl milý a vtipný.
    Léčba mi ještě tentýž den ulevila od bolesti a za pár dní jsem byl úplně zdráv.

• Mně osobně pan doktor po vyšetření poslal na specializované oddělení, kde mi řekli, že co mi sdělil pan doktor, není tak úplně pravda. Kamarádce dal na zalehlé ucho prášky, které nezabraly.
    Pan doktor je sice hodný, ale přišlo mi, že se svým chováním hodí spíše právě k těm dětem.

• Moc hodný a trpělivý lékař, který vše pečlivě vysvětlí. Umí hezky jednat s malými dětmi.

• Dnes jsem navštívila ordinaci pana doktora s mým 4-letým synem. Pan doktor se malému trpělivě věnoval i přes jeho pláč a odmítavý postoj k vyšetření. Byl velice milý a maximálně se nám snažil pomoci. Sestřička taktéž. Pana doktora mohu jedině doporučit.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online