Zprávy

Sokolovská 82, Praha

Online kalendář je spuštěn pouze pro objednávání návštěv do této ordinace. V jiné dny je možné domluvit terapii u Vás doma. Pokud si nejste jisti, zda je fyzioterapie pro Vás vhodným řešením, neváhejte se na mě obrátit s jakýmkoli dotazem. :) Rád Vám také zodpovím veškeré dotazy ohledně návštěvy a průběhu terapie.

• Adresy (2)

Sokolovská 82, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Léčebná masáž • 1 100 Kč +3 Více

Relaxace • 1 100 Kč

Vyšetření pohybového aparátu • 1 100 Kč

Zdravotní cvičení • 1 100 Kč

Nabízím odbornou pomoc při pohybových potížích, bolestech pohybového aparátu, nespavosti, stresu a nedostatku energie.
    Nabízím fyzioterapii tak...

• Bolesti zad
    • Bolesti svalů
    • Bolesti kloubů

Ukončené školy

• 3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy (2010)
    • Lékařská fakulta Masarykovy Univerzity (2014)

• fyzioterapeut

Fotografie

Znalost jazyků

• Angličtina,
    • Čeština,
    • Němčina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

G
    Umístění: Ordinace fyzioterapie

Krátká recenze na pana Kubiase, se napsat nedá, protože pan Kubias je naprostý profesionál. Ze své zkušenosti ho mohu určitě jen doporučit! Fyzioterapie je u něho velice kvalitně provedena, a opravdu když člověk od něho odchází, cítí se jako znovuzrozený. Je velice laskavý, pracovitý a určitě ví, co dělá. Chodí i za mojí maminkou domů na fyzioterapii, protoze je málo pohyblivá a vzdy se na něj můžeme spolehnout a je i dochvilný. V dnešní době je to jeden z mála lidí, kteří odvedou svou práci spolehlivě, včas a na víc než výbornou, je radost takového profesionála potkat. Děkuji G.M.

Umístění: Ordinace fyzioterapeutické konzultace

Pana Kubiase mohu jen doporučit. Velmi milý,empatický a s profesionálním přístupem. Již po prvním setkání jsem cítila úlevu od bolesti zad.

Umístění: Ordinace fyzioterapie

Skvělý fyzioterapeut, který se opravdu zajímá o řešení problému. Mám s ním skvělou zkušenost nejen při řešení akutního problému, pomocí masážních a manuálních technik, tak při problémech ze sedavého zaměstnání. Také společně pracujeme na celkovém zlepšení držení těla, pomocí rehabilitačního cvičení, což mi pomáhá od dalších problémů.

Umístění: Ordinace fyzioterapie

Velmi empatický, trpělivý, mily fyzioterapeut.
    Po návštěvě zlepšení pohybu.
    Po úrazu se k p.Kubiasovi opět vrátím.

Umístění: Ordinace fyzioterapie

Je to nejlepší fyzioterapeut u jakého jsem kdy byla. Mám problém s krční páteří a pan Kubias mi vždy pomůže od bolesti. Umí opravdu zázraky. Je opravdu nejlepší a po mé zkušenosti vím,že když na fyzioterapii tak jedině k panu Vitkovi. Vřele doporučuji.

Umístění: jiné místo Jiný

Služeb Mgr. Kubiase využívám už přes 5 let a vždycky mi s problémy, z nichž některé byly akutní, rychle a hlavně účinně pomohl. Je velmi empatický, trpělivě zjišťuje důvod problému a po zjištění účinně zasáhne. Jsem s ním velmi spokojená.

Umístění: Ordinace fyzioterapie

S panem Kubiasem mam naprosto vybornou zkusenost. Mela jsem velke bolesti zad a potrebovala jsem akutni pomoc. Pan Kubias byl tak hodny, ze me vzal a opravdu mi od akutni bolesti pomohl. Chodila jsem potom pravidelne, dostala nejake cviky za domaci ulohu a postupne se zada zacaly zlepsovat. Pan Kubias urcite vi, co dela a mohu jen doporucit! Dekuji!

Mgr. Vít Kubias

Jsem rád, že Vám terapie pomohla! Děkuji za důvěru a přeji pevné zdraví.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mám hodně velké křeče zejména v lýtkách, ale i jiných částech těla, limituje mě to i při řízení.Silné křeče trvají cca 3 měsíce.Nejsem hypochondr, ale bolesti jsou opravdu často nesnesitelné.Mám a delší domu beru MAGNOSOLV, MAGNESIUM COMPLEX a jiné obsahující převážně hořčík, dostatečně piji (i v zimních měsících min.2l). Křeče mám i do rukou a prstů, které přechází v mravenčení.Byl jsem na odborném vyšetření a různých rentgenech, ale nic závažného nebylo zjištěno (jen možný syndrom karpálního tunelu).Prosím o pomoc a radu.Moc děkuji.

Dobrý den,
    Potíže které popisujete by mohla způsobit borelióza.. dělali Vám testy na protilátky?

Mgr. Vít Kubias

Dobrý den, mám nyní šest týdnů po náhradě předního zkříženého vazu a bohužel pořád nezvládnu kompletně propnout nohu do původního stavu ani když si pomáhám rukama. Je to normální a časem se to díky cvičením napraví, nebo se už mám obávat toho, že mi byl odebrán příliš krátký štěp, takže nohy nepropnu už nikdy? Děkuji za jakoukoliv pomoc.

Dobrý den, doporučuji urcite vytrvat ve cvičení! Je vhodné take cviceni kombinovat s ošetřením fyzioterapeutem - uvolňování jizvy a mekkych tkání kolene, pokud jsou stažené. Na zhoršenou pohyblivost kloubů se mi z praxe velmi osvědčuje metoda kraniosakralni osteopatie, pomoci níž se dají jemně a účinně uvolnit tkáně i uvnitř kolene - urychlí to pak proces léčby k plné extenzi kolene.

Nabízím fyzioterapii tak...

• Bolesti zad
    • Bolesti svalů
    • Bolesti kloubů

Ukončené školy

• 3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy (2010)
    • Lékařská fakulta Masarykovy Univerzity (2014)

• fyzioterapeut

Certifikáty