Vít Kubias, fyzioterapeut Praha

Fyzioterapeut Více

75 návštěv profilu během 30 dní

Zprávy

Sokolovská 82, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Relaxace • 1 100 Kč +3 Více

Zdravotní cvičení • 1 100 Kč

Léčebná masáž • 1 100 Kč

Fyzioterapeutické konzultace

Nabízím odbornou pomoc při pohybových potížích, bolestech pohybového aparátu, nespavosti, stresu a nedostatku energie. Nabízím fyzioterapii také v do...

• Bolesti zad
  • Bolesti svalů
  • Bolesti kloubů

Ukončené školy

• 3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy (2010)
  • Lékařská fakulta Masarykovy Univerzity (2014)

• fyzioterapeut

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština, Němčina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ordinace fyzioterapie

Skvělý fyzioterapeut, který se opravdu zajímá o řešení problému. Mám s ním skvělou zkušenost nejen při řešení akutního problému, pomocí masážních a manuálních technik, tak při problémech ze sedavého zaměstnání. Také společně pracujeme na celkovém zlepšení držení těla, pomocí rehabilitačního cvičení, což mi pomáhá od dalších problémů.

Umístění: Ordinace fyzioterapie

Velmi empatický, trpělivý, mily fyzioterapeut.
Po návštěvě zlepšení pohybu.
Po úrazu se k p.Kubiasovi opět vrátím.

Umístění: Ordinace fyzioterapie

Je to nejlepší fyzioterapeut u jakého jsem kdy byla. Mám problém s krční páteří a pan Kubias mi vždy pomůže od bolesti. Umí opravdu zázraky. Je opravdu nejlepší a po mé zkušenosti vím,že když na fyzioterapii tak jedině k panu Vitkovi. Vřele doporučuji.

Umístění: jiné místo Jiný

Služeb Mgr. Kubiase využívám už přes 5 let a vždycky mi s problémy, z nichž některé byly akutní, rychle a hlavně účinně pomohl. Je velmi empatický, trpělivě zjišťuje důvod problému a po zjištění účinně zasáhne. Jsem s ním velmi spokojená.

Umístění: Ordinace fyzioterapie

S panem Kubiasem mam naprosto vybornou zkusenost. Mela jsem velke bolesti zad a potrebovala jsem akutni pomoc. Pan Kubias byl tak hodny, ze me vzal a opravdu mi od akutni bolesti pomohl. Chodila jsem potom pravidelne, dostala nejake cviky za domaci ulohu a postupne se zada zacaly zlepsovat. Pan Kubias urcite vi, co dela a mohu jen doporucit! Dekuji!

Mgr. Vít Kubias

Jsem rád, že Vám terapie pomohla! Děkuji za důvěru a přeji pevné zdraví.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mám hodně velké křeče zejména v lýtkách, ale i jiných částech těla, limituje mě to i při řízení.Silné křeče trvají cca 3 měsíce.Nejsem hypochondr, ale bolesti jsou opravdu často nesnesitelné.Mám a delší domu beru MAGNOSOLV, MAGNESIUM COMPLEX a jiné obsahující převážně hořčík, dostatečně piji (i v zimních měsících min.2l). Křeče mám i do rukou a prstů, které přechází v mravenčení.Byl jsem na odborném vyšetření a různých rentgenech, ale nic závažného nebylo zjištěno (jen možný syndrom karpálního tunelu).Prosím o pomoc a radu.Moc děkuji.

Dobrý den,
Potíže které popisujete by mohla způsobit borelióza.. dělali Vám testy na protilátky?

Mgr. Vít Kubias

Dobrý den, mám nyní šest týdnů po náhradě předního zkříženého vazu a bohužel pořád nezvládnu kompletně propnout nohu do původního stavu ani když si pomáhám rukama. Je to normální a časem se to díky cvičením napraví, nebo se už mám obávat toho, že mi byl odebrán příliš krátký štěp, takže nohy nepropnu už nikdy? Děkuji za jakoukoliv pomoc.

Dobrý den, doporučuji urcite vytrvat ve cvičení! Je vhodné take cviceni kombinovat s ošetřením fyzioterapeutem - uvolňování jizvy a mekkych tkání kolene, pokud jsou stažené. Na zhoršenou pohyblivost kloubů se mi z praxe velmi osvědčuje metoda kraniosakralni osteopatie, pomoci níž se dají jemně a účinně uvolnit tkáně i uvnitř kolene - urychlí to pak proces léčby k plné extenzi kolene.

• Bolesti zad
  • Bolesti svalů
  • Bolesti kloubů

Ukončené školy

• 3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy (2010)
  • Lékařská fakulta Masarykovy Univerzity (2014)

• fyzioterapeut

Certifikáty