Zprávy

Sokolovská 82, Praha

Online kalendář je spuštěn pouze pro objednávání návštěv do této ordinace. V jiné dny je možné domluvit terapii u Vás doma. Pokud si nejste jisti, zda je fyzioterapie pro Vás vhodným řešením, neváhejte se na mě obrátit s jakýmkoli dotazem. :) Rád Vám také zodpovím veškeré dotazy ohledně návštěvy a průběhu terapie.

• Adresy (2)

Sokolovská 82, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Fyzioterapie • Od 1 300 Kč +5 Více

Léčebná masáž • 1 100 Kč

Léčebná masáž • Od 1 300 Kč

Relaxace • 1 100 Kč

Nabízím odbornou pomoc při pohybových potížích, bolestech pohybového aparátu, nespavosti, stresu a nedostatku energie.
    Fyzioterapii poskytuji t...

Ukončené školy

• 3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy (2010)
    • Lékařská fakulta Masarykovy Univerzity (2014)

• fyzioterapeut

Fotografie

Znalost jazyků

• Angličtina,
    • Čeština,
    • Němčina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 300 Kč

Od 1 300 Kč

Od 1 300 Kč

Umístění: Ordinace fyzioterapie

Pan Kubias vysvětlil příčinu bolesti a ukázal mi cviky, které mohou pomoci bolesti předcházet.

Umístění: Ordinace fyzioterapie

Oceňuji profesionální přístup a snahu vše dopodrobna vysvětlit. Fyzioterapie byla vždy přizpůsobena aktuálním potřebám.

Umístění: jiné místo Jiný

Výborný fyzioterapeut, má cit pro nalezení příčiny, umí odstranit obtíže a vysvětlit souvislosti, doporučit účinné cvičení pro zlepšení stavu.

Umístění: Ordinace fyzioterapeutické konzultace

Pan Kubias je výborný fyzioterapeut, má velice profesionální přístup. Poslouchá a snaží se pomoct, je vidět že ví co dělá. Už po první návštěvě a cvičeních které ukázal jsem cítil zlepšení. Můžu určitě jen doporučit.

Umístění: Ordinace fyzioterapie

Pán Kubias má veľmi profesionálny prístup a hneď na vstupnej prehliadke identifikoval príčiny problému, ktorý ma trápi. Vypočul si čo ma trápi, podrobne mi všetko vysvetlil, ukázal účinné cvičenia a masážou odblokoval postihnuté miesta. Zatiaľ som veľmi spokojný.

G
    Umístění: Ordinace fyzioterapie

Krátká recenze na pana Kubiase, se napsat nedá, protože pan Kubias je naprostý profesionál. Ze své zkušenosti ho mohu určitě jen doporučit! Fyzioterapie je u něho velice kvalitně provedena, a opravdu když člověk od něho odchází, cítí se jako znovuzrozený. Je velice laskavý, pracovitý a určitě ví, co dělá. Chodí i za mojí maminkou domů na fyzioterapii, protoze je málo pohyblivá a vzdy se na něj můžeme spolehnout a je i dochvilný. V dnešní době je to jeden z mála lidí, kteří odvedou svou práci spolehlivě, včas a na víc než výbornou, je radost takového profesionála potkat. Děkuji G.M.

Umístění: Ordinace fyzioterapeutické konzultace

Pana Kubiase mohu jen doporučit. Velmi milý,empatický a s profesionálním přístupem. Již po prvním setkání jsem cítila úlevu od bolesti zad.

Umístění: Ordinace fyzioterapie

Skvělý fyzioterapeut, který se opravdu zajímá o řešení problému. Mám s ním skvělou zkušenost nejen při řešení akutního problému, pomocí masážních a manuálních technik, tak při problémech ze sedavého zaměstnání. Také společně pracujeme na celkovém zlepšení držení těla, pomocí rehabilitačního cvičení, což mi pomáhá od dalších problémů.

Umístění: Ordinace fyzioterapie

Velmi empatický, trpělivý, mily fyzioterapeut.
    Po návštěvě zlepšení pohybu.
    Po úrazu se k p.Kubiasovi opět vrátím.

Umístění: Ordinace fyzioterapie

Je to nejlepší fyzioterapeut u jakého jsem kdy byla. Mám problém s krční páteří a pan Kubias mi vždy pomůže od bolesti. Umí opravdu zázraky. Je opravdu nejlepší a po mé zkušenosti vím,že když na fyzioterapii tak jedině k panu Vitkovi. Vřele doporučuji.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mám hodně velké křeče zejména v lýtkách, ale i jiných částech těla, limituje mě to i při řízení.Silné křeče trvají cca 3 měsíce.Nejsem hypochondr, ale bolesti jsou opravdu často nesnesitelné.Mám a delší domu beru MAGNOSOLV, MAGNESIUM COMPLEX a jiné obsahující převážně hořčík, dostatečně piji (i v zimních měsících min.2l). Křeče mám i do rukou a prstů, které přechází v mravenčení.Byl jsem na odborném vyšetření a různých rentgenech, ale nic závažného nebylo zjištěno (jen možný syndrom karpálního tunelu).Prosím o pomoc a radu.Moc děkuji.

Dobrý den,
    Potíže které popisujete by mohla způsobit borelióza.. dělali Vám testy na protilátky?

Mgr. Vít Kubias

Dobrý den, mám nyní šest týdnů po náhradě předního zkříženého vazu a bohužel pořád nezvládnu kompletně propnout nohu do původního stavu ani když si pomáhám rukama. Je to normální a časem se to díky cvičením napraví, nebo se už mám obávat toho, že mi byl odebrán příliš krátký štěp, takže nohy nepropnu už nikdy? Děkuji za jakoukoliv pomoc.

Dobrý den, doporučuji urcite vytrvat ve cvičení! Je vhodné take cviceni kombinovat s ošetřením fyzioterapeutem - uvolňování jizvy a mekkych tkání kolene, pokud jsou stažené. Na zhoršenou pohyblivost kloubů se mi z praxe velmi osvědčuje metoda kraniosakralni osteopatie, pomoci níž se dají jemně a účinně uvolnit tkáně i uvnitř kolene - urychlí to pak proces léčby k plné extenzi kolene.

Fyzioterapii poskytuji t...

Ukončené školy

• 3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy (2010)
    • Lékařská fakulta Masarykovy Univerzity (2014)

Ceny ZnamyLekar.cz

• fyzioterapeut