Mgr. Vít Kubias
    Sokolovská 82, Praha

Online kalendář je spuštěn pouze pro objednávání návštěv do této ordinace. V jiné dny je možné domluvit terapii u Vás doma. Pokud si nejste jisti, zda je fyzioterapie pro Vás vhodným řešením, neváhejte se na mě obrátit s jakýmkoli dotazem. :) Rád Vám také zodpovím veškeré dotazy ohledně návštěvy a průběhu terapie.

• Adresy (2)

Sokolovská 82, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

1 300 Kč

Od 1 300 Kč

Od 1 300 Kč

Fyzioterapie domů

Nabízím odbornou pomoc při pohybových potížích, bolestech pohybového aparátu, nespavosti, stresu a nedostatku energie.
    Fyzioterapii poskytuji t...

Ukončené školy

• 3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy (2010)
    • Lékařská fakulta Masarykovy Univerzity (2014)

Ceny ZnamyLekar.cz

Účty sociálních médií

Publikace a články

Publikace (1)

Umístění: Ordinace fyzioterapie

Pana Kubiase moc doporučuji! Jsem nadšena! Je empatický a skvěle komunikuje. Přišla jsem za ním do ordinace s akutní blokádou krční/hrudní páteře a svými zvolenými technikami mi moc pomohl. Vše skvěle vysvětlil a ukázal. Líbí se mi, že se v terapii soustředí i na následné relaxační techniky, které pomohou uvolnit stažené svaly a ukázal mi opravdu funkční cviky, které pak doma s radostí cvičím, protože cítím, jak mi dělají dobře a pomáhá mi to předcházet opakování problému, který už nechci zažít.. Terapie pro mě byla tak funkční a příjemná, že se těším na další. Mám to v plánu jako takovou svou pravidelnou měsíční údržbu a rozmazlování zároveň. :-)

Umístění: Ordinace fyzioterapeutické konzultace

Empatický fyzioterapeut se snahou pomoci. Prošli jsme současný stav, rozebrali příčiny. Poté mne pan Kubias pomohl protáhnout svaly a naučil cviky, aby příčiny zcela zmizely. A o pár dní později je lépe.

Umístění: Ordinace fyzioterapie

Great experience, I will come back for another session. Mgr. Vit Kubias was very friendly and professional, and he provided me with useful advise for practicing at home.

Umístění: Ordinace fyzioterapie

Přišel jsem s bolestí krční páteře, pan Kubias mi vše vysvětlil, uvolnil blokádu a během 15min bylo po problému. Příjemné prostředí i profi přístup. Rozhodně doporučuji! A děkuji.

W
    Umístění: Ordinace fyzioterapeutické konzultace

Doporučuji pana Kubiase každému, kdo má nějaký problém. Nejen, že mi mnohokrát velmi pomohl se zády, i s velmi akutním a bolestivým stavem, ale současně se snaží najít příčinu problému a pomocí doporučení a cvičení předejít opakování potíží. Opravdu jsem s jeho službami velmi spokojený a doporučuji.

Umístění: Ordinace fyzioterapeutické konzultace

Vše perfektní, profesionalita, zájem o pacienta, odborník.

Umístění: Ordinace fyzioterapie

Na kvalitu fyzioterapie nemám námitky, ale chování neprofesionální a nelidské. Nechápu, jak takový to člověk může někomu předat nějakou energii. Je mi jasné, že se takhle nechová ke každému, to by mu nikdo nepřišel. Ale napsat jsem to musela, zvlášť když mě aplikace upozorňuje abych vyjádřila na lékaře svůj názor. Samozřejmě, že už nepřijdu. Ostatním přeji více štěstí, než jsem měla já. Za člověka mluví činy a ne slova. A nálepku si může dát za ucho, když to řeknu kulantne.

Mgr. Vít Kubias

Vážená paní Prášková,
    Těší mě, že z hlediska fyzioterapie jste spokojená.
    Ke všem svým pacientům se chovám stejně - s maximálni mírou slušnosti, profesionality i respektu, a proto mě Vaše hodnocení velmi mrzí. Pokud jsem se z Vašeho pohledu choval jakkoli nevhodně, velmi se Vám za to omlouvám. Z Vašeho příspěvku jsem bohužel nepochytil, co přesně Vám na mém chování vadilo, mohla byste být prosím konkrétnější? Rád bych jakékoli nedostatky napravil, aby byly mé služby co možná nejlepší. Každopádně jsem rád, že fyzioterapie pomohla.
    s přáním pevného zdraví
    Vít Kubias

Umístění: Ordinace fyzioterapie

Již po první návštěvě cítím velkou úlevu. Pan Kubias vše pěkně vysvětlil a kromě samotné fyzioterapie mi byly doporučeny i cviky na doma. Jsem spokojená a mohu jen doporučit :)

Umístění: Ordinace fyzioterapeutické konzultace

Pan Kubias je velice milý, empatický, lidský, profesionál, jeho ošetření a rady jsou prospěšné hned po první návštěvě, doporučí i skvělé cviky na doma, doporučuji!

Umístění: Ordinace fyzioterapie

Pan Kubias vysvětlil příčinu bolesti a ukázal mi cviky, které mohou pomoci bolesti předcházet.