Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha 2, Praha
Ordinace dentální hygieny (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta
723 20.....

Dentální hygiena (50-60 minut) • od 1 100 kč

Kontrolní dentální hygiena dříve než po půl roce • od 900 kč

Bělení zubů domácí • 3 300 Kč +14 Více

Bělení zubů ordinační • 5 500 Kč

Kyretáž (1/4 čelisti) • 1 200 Kč

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut) • od 600 kč

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :) Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat ná...

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Péče o zuby, svěží dech a zářivý úsměv

Byla jsem velmi spokojena s profesionálním přístupem specialistky p. Havlínové týkající se dentální hygieny a s poradentstvím při domácí péči o zuby a dásně.Doporučuji všem, kdo stále váhá s návštěvou u specialistky.

Umístění: Ordinace dentální hygieny

Pánbůh mi nadělil citlivé zuby, nemám zrovna dobrý pocit, když sedím v zubařském křesle. Slečna Veronika, ale všechny Vaše obavy rozptýlí. Pečlivá, citlivá, příjemná jako člověk, o všem informuje a jako bonus za velmi dobré ceny :). Přeji mnoho fajn pacientů a ať Vás kotník nebolí :). A. Herold

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (50-60 minut)

Určitě doporučuji. Slečna hygienistka má milý a profesionální přístup. Vše nejprve vysvětlila a nakonec i poradila, jak lépe zuby čistit. Dostala jsem i na ukázku pár mezizubních kartáčků. Prostě super :)

O
Umístění: Ordinace dentální hygieny Zubní hygiena

Profesionální a vstřícný přístup. Navíc je to velká sympoška - velmi milý a dobrý člověk. Troufám si ještě tvrdit, že je skvělá i po odborné stránce. Pokud jsem měl v poslední době podezření na kaz, byla první, která jej odhalila. Jsem rád, že mám štěstí k Veronice docházet

Umístění: Ordinace dentální hygieny

Perfektní péče, velmi milý a osobní přístup slečny hygienistky. Vše detailně vysvětlí a poradí. Mohu jen doporučit.

Veronika Havlínová je profesionální, zná svou práci, vždy myslí na svého pacienta. Vždy ukáže, jak čistit lépe. Moje zuby jsou vynikající po každé návštěvě jsou vynikající.

Umístění: Ordinace dentální hygieny prevence zubního kazu

Nejlepší zubní hygiena, kterou mohu všemi deseti doporučit, paní doktorka je velmi milá, pečlivá a lidská. Vše vysvětlí, na nic nespěchá a u ní v ordinaci se cítím velmi příjemně. Dává plno cenných rad nejen nám dospělákům, ale i dětem. Moc děkujeme za dosavadní péči ❤ Manželé Váňovi

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji moc za krásné hodnocení! :) Moc mě těší vaše spokojenost a budu se na vás těšit :)

Umístění: Ordinace dentální hygieny

Profesionální přístup a skvěle odvedená práce ????. Dcery byly ošetřeny bez bolesti a bez stresu. Mohu doporučit každému.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení a moc mě těší Vaše spokojenost! Budu se na vás těšit na další návštěvě :)

Slečnu Havlínovou navštěvuji pravidelně a mohu ji jen vřele doporučit pro její citlivý a profesionální přístup. Návštěva v její ordinaci je pro mě vždy jakýmsi odpočinkovým zážitkem s bonusem pěkných, čistých a zdravých zoubků.

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za pozitivní hodnocení a jsem moc ráda, že jste byla s ošetřením spokojená :) Těším se na příští návštěvu!

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (50-60 minut)

Jedním slovem SUPER ! Ošetřeni jemné, pečlivé, vše před výkonem vysvětleno. Mohu jen doporučit, není se čeho bát

Veronika Havlínová

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení :) Velmi mě těší Vaše spokojenost! Těším se na další návštěvě :)

Dentální hygiena (50-60 minut)

od 1 100 kč

od 1 100 kč

Ordinace dentální hygieny

Kontrolní dentální hygiena dříve než po půl roce

od 900 kč

Kyretáž (1/4 čelisti)

1 200 Kč

1 200 Kč

Ordinace dentální hygieny

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut)

od 600 kč

O
Umístění: Ordinace dentální hygieny Zubní hygiena

Umístění: Ordinace dentální hygieny prevence zubního kazu

Veronika Havlínová

Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (50-60 minut)

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní

Ukončené školy

• 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Účty sociálních médií