COVID-19: Dbejte o své zdraví.

ZnamyLekar

U tohoto specialisty můžete se objednat na:

Návštěvu v ordinaci

Pokud potřebujete ošetření, ke kterému je nezbytná schůzka se specialistou, nečekejte - objednejte si návštěvu v ordinaci.

Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha 2, Praha
Ordinace dentální hygieny

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta
723 20.....

Bělení zubů domácí • 3 300 Kč

Bělení zubů ordinační • 5 500 Kč

Dentální hygiena (50-60 minut) • 1 200 Kč +14 Více

Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min.) • 1 200 Kč

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut) • 600 Kč

Depurace zubů

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :) Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat ná...

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Bělení zubů domácí

3 300 Kč

Bělení zubů ordinační

5 500 Kč

Ordinace dentální hygieny

Dentální hygiena (50-60 minut)

Ordinace dentální hygieny

Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min.)

Ordinace dentální hygieny

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut)

600 Kč

Výběr vhodných pomůcek

Zhotovení sportovního chrániče zubů

2 000 Kč

Ordinace dentální hygieny

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (50-60 minut)

Na paní hygienistku jsem přišel úplně náhodou a byl jsem zde dnes poprvé,ale určitě ne naposledy. Velmi profesionální,ale zároveň přátelský přístup a skvěle odvedená práce, zuby skvěle vyčištěné!!!! Už se těším na další návštěvu.

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za pozitivní hodnocení a jsem ráda, že jste byl spokojený :) Budu se opět těšit za půl roku :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min.)

Nejmilejší dentální hygienistka. Nejlépe provedená dentální hygiena v mém životě a za dobré peníze. Doporučuji a ještě jednou děkuji! :)

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojená a děkuji za pozitivní hodnocení :) Budu se těšit na další návštěvě :)

Doporučuji.!!! Vše super paní Havlínová, dentálka i ordinace. Chodím pravidelně cca 2 roky a mám za sebou i domácí bělení zubů taky velká spokojenost.!

Skvely pristup, profesionalita, vysvetleni a vubec celkove spickova pece. Mohu jen a jen doporucit. Vybaveni na urovni. Komunikace vyborna.

Ošetření bylo důkladné, pečlivé a přitom šetrné. Osobní jednání profesionální, mimořádně slušné, korektní a ohleduplné. Žádná nepříjemná překvapení, slečna Havlínová průběžně vysvětluje, co dělá, atd. K ní se opravdu nebojím chodit.

Nejlepší dentalní hygiena, kterou jsem navštívila. Paní Havlínová byla prijemna, empaticka a velmi profesionalni. Vse dokazala perfektne vysvetlit a kazdy krok okomentovala, abych vedela, co se prave deje. Stravila se mnou vice nez hodinu, aby mi zodpovedela vsechny me dotazy. Dostala jsem sebou mezizubni kartacky. Ukazala mi i jak spravne cistit zuby sonickym kartackem. Vysledek je perfektni. Rozhodne doporucuji a rozhodne tam nejsem naposledy!!

Vše absolutně bez problému a na profesionální úrovni. Vše hezky vysvětleno. Vše bylo bez bolesti a současně precizně provedeno.

Umístění: Ordinace dentální hygieny Detailní hygiena

Paní hygienička je naprosto úžasná!!!! Jsem vždy spokojena a mohu jen vřele doporučit. Objednání přes internet taky skvělá věc

Umístění: Ordinace dentální hygieny Ošetření citlivých zubních krčků

- Příjemná, citlivá a ohleduplá lékařka
- I přes můj obrovský strach ze zubařů, bylo
ošetření velice jemné a snesitelné
- Velmi příjemné prostředí
- Určitě to nebyla má poslední návštěva

Umístění: Ordinace dentální hygieny prevence

Všechno proběhlo dle očekávání, slečna hygienistka byla moc příjemná, každý úkon předem popsala a vysvětlila.

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní

Ukončené školy

• 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Účty sociálních médií