Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha 2, Praha

Hotovost

Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min. • Od 1 800 Kč

Ordinační bělení

!UPOZORNĚNÍ!
V současné chvíli nepřijímám nové klienty.

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :)
...

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha

Od 1 800 Kč

Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min.

Nejlepší zubní hygienistka, naprostá spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Empatický přístup slečny Veroniky, celková spokojenost :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Precizní, milá. Vše vysvětlí, poradí Dochvilná. Jsem spokojená. O zdražení informovala předem emailem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost. Na dentální hygienu chodíme opakovaně.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Wiesner je pečlivá, milá, vždy vše bezvadně vysvětlí, mám z návštěvy vždy dobrý pocit a ještě krásně čisté a ošetřené zuby!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S prací paní Veroniky jsem moc spokojená. Paní hygienistka je empatická, ochotná a citlivá, zároveň zuby vyčistí velmi pečlivě a důkladně. Opravdu si cením, když se v ordinaci mohu cítit uvolněně, a to v tomto případě jde bez problému. :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

příjemná, šikovná, vše super, nelze nic vytknout, jen se těšit na příští návštěvu

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Milý a vstřícný přístup, přesně takový, jaký by si člověk přál všude ve službách, zejména zdravotnických.

Perfektní péče, milý přístup. Doporučuji. Skvělé jednání s dětmi

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Wiesner je velmi milá, laskavá, prostě skvělá!!!

!UPOZORNĚNÍ!
V současné chvíli nepřijímám nové klienty.

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :)
...

Ukončené školy

• 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

Ceny ZnamyLekar.cz

• dentální hygiena

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Účty sociálních médií