Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha 2, Praha
Ordinace dentální hygieny

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta
723 20.....

Bělení zubů domácí • 3 300 Kč

Bělení zubů ordinační • 5 500 Kč

Dentální hygiena (50-60 minut) • 1 200 Kč +14 Více

Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min.) • 1 200 Kč

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut) • 600 Kč

Depurace zubů

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :) Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat ná...

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Bělení zubů domácí

3 300 Kč

Bělení zubů ordinační

5 500 Kč

Ordinace dentální hygieny

Dentální hygiena (50-60 minut)

Ordinace dentální hygieny

Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min.)

Ordinace dentální hygieny

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut)

600 Kč

Výběr vhodných pomůcek

Zhotovení sportovního chrániče zubů

2 000 Kč

Ordinace dentální hygieny

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (50-60 minut)

Profesionální a přitom velmi lidský přístup, výborná péče a také informace o prováděných úkonech.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min.)

Byla jsem velmi spokojená. Paní doktorka je milá a pečlivá. Nemám nic, co bych vytkla. Velké plus je možnost placení platební kartou. Děkuji

Milá, pečlivá, empatická, přesně vysvětlí co bude dělat a proč, opakovaně se ujišťuje, je-li vše v pořádku, jestli něco nebolí atd. Mohu jen doporučit !

Pokud nekdo hleda kvalitni, milou a šikovnost hygienicku, vřele doporucuji. Pokazde se snazi o maximální pohodlí klienta a vyhovět jeho požadavkům.

Příjemné a sympatické jednání, veškeré úkony mi byly vysvětleny a proběhly bez problémů.S výsledkem jsem velmi spokojený.
Doporučuji.

profesionální služby, vše podrobně vysvětleno a velmi šetrně ošetřeno
v případě větší citlivosti není problém - doktor Vám píchne injekci na umrtvení

F

Byla to moje první návštěva a jsem maximálně spokojená, lidský přístup a skvělá práce. Určitě doporučuji!

Dávám nejvyšší počet hvězdiček za přístup i péči, komunikaci a zájem o klienta. Nelze nic vytknout. Velké plus je možnost objednání přes internet.

Na paní hygienistku jsem přišel úplně náhodou a byl jsem zde dnes poprvé,ale určitě ne naposledy. Velmi profesionální,ale zároveň přátelský přístup a skvěle odvedená práce, zuby skvěle vyčištěné!!!! Už se těším na další návštěvu.

Veronika Havlínová

Dobrý den, moc děkuji za pozitivní hodnocení a jsem ráda, že jste byl spokojený :) Budu se opět těšit za půl roku :)

Nejmilejší dentální hygienistka. Nejlépe provedená dentální hygiena v mém životě a za dobré peníze. Doporučuji a ještě jednou děkuji! :)

Veronika Havlínová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojená a děkuji za pozitivní hodnocení :) Budu se těšit na další návštěvě :)

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • zánět dásní

Ukončené školy

• 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Účty sociálních médií