Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha 2, Praha
Ordinace dentální hygieny

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Bělení zubů domácí • 3 300 Kč

Bělení zubů ordinační • 5 500 Kč

Dentální hygiena (50-60 minut) • 1 200 Kč +14 Více

Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min.) • 1 200 Kč

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut) • 600 Kč

Depurace zubů

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :) Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat ná...

• Zubní kámen
  • Zápach z úst
  • Zánět dásní

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Bělení zubů domácí

3 300 Kč

Bělení zubů ordinační

5 500 Kč

Ordinace dentální hygieny

Dentální hygiena (50-60 minut)

Ordinace dentální hygieny

Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min.)

Ordinace dentální hygieny

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut)

600 Kč

Výběr vhodných pomůcek

Zhotovení sportovního chrániče zubů

2 000 Kč

Ordinace dentální hygieny

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (50-60 minut)

Člověk si sem chodí odpočinout a odchází s krásným úsměvem. Veronika je velmi pečlivá. Těším se na další návštěvu.

Skvělá jako vždycky , citlivá práce, pečlivá, neodbude Vás. Je potřeba se objednat min. měsíc dopředu, dříve není volno, i to hovoří za její práci

O

Má vynikající přístup, hygienistka je pečlivá, lidská, její výsledky práce skvělé. Naprosto doporučuji.

Veronika Havlínová

Děkuji moc za pozitivní recenzi :) A těším se příště ;)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min.)

Velmi příjemná návštěva. Slečna / paní Veronika byla ochotná a vše podrobně a srozumitelně vysvětlila. Opakovaně se ptala, jestli je vše v pořádku. Celková spokojenost.

Veronika Havlínová

Moc děkuji za pozitivní hodnocení a těším se za půl roku v ordinaci :)

Návštěva u paní Veroniky Havlínové byla pro mě první dentální hygiena vůbec. Ošetření bylo důkladné, byl prostor pro mé dotazy, žádná uspěchaná prohlídka. Velmi jsem ocenila vysvětlování, co bude právě probíhat a zda to bude bolet nebo ne. Ordinace byla také krásně vybavená.
Sice nemohu srovnávat s jinými, ale ani to není potřeba, protože vše bylo perfektní a určitě budu v návštěvách pokračovat. :-)

Veronika Havlínová

Velice děkuji za milé hodnocení :) Jsem ráda, že jste byla spokojená a těším se příště :)

Naprosto profesionální přístup. Historicky jsem neměl úplně dobrou zkušenost, ale lidský přístup a profesionalita mne utvrdily v tom, že obavy byly zbytečné.

Veronika Havlínová

Děkuji za milou zprávu, jsem ráda, že jsem změnila vaši zkušenost a těším se příště :)

profesionální přístup, vše bez problémů. Dobré příjemné prostředí, dodržení času objednání. Příznivá cena ošetření

Veronika Havlínová

Děkuji moc za pozitivní hodnocení :) Těším se opět za půl roku :)

Nejlepší dentální hygienička na světě! Chodím už pár let a opravdu bych neměnila! Nejvíc doporučuji!

Veronika Havlínová

Moc Vám děkuji za hodnocení a jsem ráda, že jste spokojená :) Těším se opět v ordinaci za půl roku :)

Velmi citlivý, laskavý a profesionální přístup. Dostatek informací a edukace, moc příjemná byla i slečna stážistka:)

Veronika Havlínová

Děkuji moc za milé hodnocení i za slečnu na praxi :) Moc si toho ceníme ;)

Perfektní přístup k pacientovi, podrobné vysvětlení všech úkonů, vstřícnost, příjemné prostředí a skvělá komunikace.

Veronika Havlínová

Velice děkuji za pozitivní hodnocení a těším se příště :)

• Zubní kámen
  • Zápach z úst
  • Zánět dásní

Ukončené školy

• 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Účty sociálních médií