Veronika Havlínová

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

38 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 514 návštěv profilu během posledních 30 dní

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :) Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat náš život. V dutině ústní to platí… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• S
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Vrele doporucuji. Ocenuji profesionalni pristup, jemnost pri praci i ohleduplnost. S praci jsem byla maximalne spokojena.

Veronika Havlínová2018-05-21

Dobrý den, děkuji moc za milé hodnocení! Jsem velmi ráda, že jste byla spokojená a budu se na Vás opět těšit za půl roku :)

• Umístění: Ordinace dentální hygieny

Paní Havlínová je velmi milá, ochotná a hlavně pečlivá. Vždycky řekne dopředu, co bude dělat a žádný zákrok od není bolestivý.

Veronika Havlínová2018-05-15

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla spokojená! Děkuji za milé hodnocení a budu se na Vás opět těšit :)

• K
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Byla jsem velmi spokojená s prací slečny Havlínové. Vlídná, opatrná, pečlivá a usměvavá. Jistě zase příjdu za 6 měsicu

Veronika Havlínová2018-05-15

Dobrý den, děkuji moc za milé hodnocení! Jsem moc ráda, že jste byla spokojená a budu se na Vás opět těšit za půl roku :)

• B
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Vstřícná a milá. Ošetření je šetrné, průběžně vysvětluje co dělá a popisuje možnou prevenci, na kterou obecně klade důraz a věnuje čas tomu, aby se člověk naučil zuby čistit správně. Super přístup, rozhodně mohu doporučit.

• P
    Umístění: Ordinace dentální hygieny

Naprosto super! Pani doktorka je skvela, poradi, vyjde vstric. Lepsi dentalni hygienu jsem nezazil a doporucuji navstevu zde. Dekuji za Vas pristup. Petr

Veronika Havlínová2018-04-25

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení :) Jsem opravdu ráda, že jste byl spokojený a budu se na Vás těšit na příští kontrole :)

• H
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Precizní a dokonalé, vstřícné jednání. Po krátké konzultaci jsme vybrali vhodnou metodu jak si správně vyčistit mezizubní prostory.

Veronika Havlínová2018-04-11

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení, jsem moc ráda, že jste byl spokojený :) Budu se na Vás opět těšit a ať Vám jdou mezizubní prostory ;)

• I
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Naprosto doporučuji! Skvělý servis,příjemné prostředí, osobní přístup, nulová čekací doba. Zatím nejlepší dentální hygiena, na které jsem dosud byl. Plánuji se objednat i příště k paní Havlínové

Veronika Havlínová2018-04-06

Dobrý den, velice děkuji za milé hodnocení :) Moc mě potěšilo. Jsem ráda, že jste byl spokojený a budu se opět těšit :)

• P
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Paní doktorka byla naprosto úžasná :) Vlídná, opatrná, pečlivá a v neposlední řadě se zájmem o pacienta.

Veronika Havlínová2018-04-06

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení, velmi mě potěšilo a jsem moc ráda, že jste byl spokojený :) Budu se na Vás opět těšit :)

• Umístění: Ordinace dentální hygieny

Příjemná vše dopodrobna vysvětlí, spokojenost nadevše. Určitě se za půl roku objednám znovu. Děkuji za ošetření

Veronika Havlínová2018-04-04

Dobrý den, děkuji Vám za doporučující hodnocení :) Jsem velmi ráda, že jste byla spokojená. A těším se opět na viděnou :)

• L
    Umístění: Ordinace dentální hygienySlužby: Dentální hygiena 60 minut

Velmi profesionální a citlivý přístup. Byla jsem velice spokojená a jsem rozhodnuta zůstat v péči paní dentistky.

Veronika Havlínová2018-04-03

Dobrý den, velmi děkuji za milé hodnocení! Jsem moc ráda, že jste byla spokojená a budu se na Vás opět těšit :)

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :)

Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat náš život. V dutině ústní to platí dvojnásob a to už pouze proto, že dutina ústní je vstupní branou do celého těla.

Dentální hygienistka je nedílnou součástí dentálního týmu. Nejen že Vám zuby očistí od zubního kamene, plaku a pigmentů, ale také provede praktickou instruktáž hygieny včetně výběru správných dentálních pomůcek.

Pouze perfektní dentální hygiena, instruovaný a motivovaný pacient vedou k úspěšnému vyléčení zánětu dásní, parodontitidy, předcházení vzniku zubního kazu a další.

• dentální hygiena

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Certifikáty

Nemoci