Veronika Havlínová, dentální hygienistka, hygienista Praha

Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha 2, Praha

Hotovost, Kreditní karta

Bělení zubů ordinační • 6 500 Kč

Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min. • 1 300 Kč

UPOZORNĚNÍ! Do konce roku 2021 jsou již termíny plně obsazené. Objednávání na rok 2022 je v plném proudu :) Objednat se můžete přes telefon či e-mai...

• Zubní kámen
  • Zápach z úst
  • Zánět dásní

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha

6 500 Kč

Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha

1 300 Kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min.

Profesionálně odvedená práce a velmi milý přístup ke klientovi. Jsem velmi spokojená a doporučuji dentální hygienu u slečny Veroniky. Osobně děkuji za příjemné dopoledne ve Vaší ordinaci a budu se opět těšit.

Z návštěvy zubní hygieny jsem naprosto nadšená. Tak milý a profesionální přístup k pacientovi už jsem dlouho nezažila. Moc děkuji a těším se na další návštěvu, což u mě, v souvislosti se zuby, je snad ta nejvyšší pochvala :-)

Profesionální přístup, ochota, příjemné vystupování, velice šetrné ošetření.
Kdo chce dostat prvotřídní péči, tak doporučuji navštívit dentální hygienistku Veroniku.

Dentalni hygiena bezbolestná, vse vysvětleno, paní Havlínova mela skvely a vstřícný přístup. Hned jsem se objednala na další dentalni hygienu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny

Paní Havlínovou jsem už doporučila několika lidem a ráda to udělám znovu, protože je skvělá. Všechno krásně vysvětlí, dává prostor pro dotazy a připomínky (nebo pro vypláchnutí pusy :) ) a je moc milá. Pokud někdo stále váhá, zda se objednat, tak neváhejte! Těším se na další setkání!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny

Skvělá dentální hygienistka, moc milá a vstřícná. Celkově dentální hygiena je příjemná, nebolí, vždy víte, co se děje. Zuby jsou potom hladké jako nikdy předtím. Bez čekání a vždy načas.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny

Vše bylo perfektní. Určitě se budu objednávat pravidelně. Jsem naprosto spokojená. Skvělý přístup a milé jednání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny

Skvělý přístup. Vše mi bylo vysvětleno a paní Havlínová udělá vše velice pečlivě. Hned jsem se objednala na další den. hygienu. Všem doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny

Velmi profesionalni, maximalni pece. Doporucuji navstevu specielne tem, kdo si mysli, ze profi zubni hygiena je ztrata casu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny

Skvělá dentální hygienistka a asi nejlepší v Praze. Milá, hodná a pečlivá a profesionální doktorka

• Zubní kámen
  • Zápach z úst
  • Zánět dásní

Ukončené školy

• 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Účty sociálních médií