Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha 2, Praha
Ordinace dentální hygieny

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Bělení zubů ordinační • 6 500 Kč

Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min. • 1 300 Kč

UPOZORNĚNÍ! Od 1.7.2021 dojde ke změně ceníku, kdy cena za hodinové ošetření bude 1300,-. Více informací a kompletní ceník naleznete na webu - www.v...

• Zubní kámen
  • Zápach z úst
  • Zánět dásní

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha

6 500 Kč

Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha

1 300 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny

Paní Havlínovou jsem už doporučila několika lidem a ráda to udělám znovu, protože je skvělá. Všechno krásně vysvětlí, dává prostor pro dotazy a připomínky (nebo pro vypláchnutí pusy :) ) a je moc milá. Pokud někdo stále váhá, zda se objednat, tak neváhejte! Těším se na další setkání!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny

Skvělá dentální hygienistka, moc milá a vstřícná. Celkově dentální hygiena je příjemná, nebolí, vždy víte, co se děje. Zuby jsou potom hladké jako nikdy předtím. Bez čekání a vždy načas.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny

Vše bylo perfektní. Určitě se budu objednávat pravidelně. Jsem naprosto spokojená. Skvělý přístup a milé jednání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny

Skvělý přístup. Vše mi bylo vysvětleno a paní Havlínová udělá vše velice pečlivě. Hned jsem se objednala na další den. hygienu. Všem doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny

Velmi profesionalni, maximalni pece. Doporucuji navstevu specielne tem, kdo si mysli, ze profi zubni hygiena je ztrata casu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny

Skvělá dentální hygienistka a asi nejlepší v Praze. Milá, hodná a pečlivá a profesionální doktorka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny

Úžasný přístup jak po profesionální stránce tak lidské. Děkuji mnohokrát. Přeji mnoho spokojených klientů.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny

Maximální spokojenost, není co vytknout. Slečna hygienistka vše vysvětlí a poradí. Příjemná komunikace. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny

Slečna byla úžasná, milá, sympatická, vše podrobne a srozumitelne vysvetlovala, při práci byla velmi pecliva a zároveň jemná (i to, co je jindy nepříjemné, zde člověk téměř necitil) Zkratka nemam co bych vytkla a zcela doporucuji. Tesim se na pristi návštěvu a děkuji!

Umístění: Ordinace dentální hygieny

Moc milá návštěva, nic nebolelo, vše bylo pečlivě popsáno a vysvětleno. Věděla jsem o každém kroku, co se bude dít. Doporučuji!

• Zubní kámen
  • Zápach z úst
  • Zánět dásní

Ukončené školy

• 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Účty sociálních médií