Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha 2, Praha
Ordinace dentální hygieny

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Bělení zubů domácí • 3 300 Kč

Bělení zubů ordinační • 5 500 Kč

Dentální hygiena (50-60 minut) • 1 200 Kč +14 Více

Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min.) • 1 200 Kč

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut) • 600 Kč

Depurace zubů

Mým cílem je pomoci Vám ke zdravějšímu a krásnějšímu úsměvu :) Prevence je nejdůležitějším krokem k předcházení problémům, které mohou obtěžovat ná...

• Zubní kámen
  • Zápach z úst
  • Zánět dásní

Ukončené školy

• 2011-2014 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Diplomovaná dentální hygienistka
  • 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Bělení zubů domácí

3 300 Kč

Bělení zubů ordinační

5 500 Kč

Ordinace dentální hygieny

Dentální hygiena (50-60 minut)

Ordinace dentální hygieny

Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min.)

Ordinace dentální hygieny

Dentální hygiena u dětí do 15 let (30-40 minut)

600 Kč

Výběr vhodných pomůcek

Zhotovení sportovního chrániče zubů

2 000 Kč

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena (50-60 minut)

Vřele doporučuji pro velkou profesionalitu, precizně odvedenou práci, citlivý přístup, příjemné vystupování a velkou skromnost. Děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace dentální hygieny Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min.)

Naprosta profesionalita, lidsky a prijemny pristup, flexibilita pri sjednani terminu, velmi dobra cena za ukony

Sice delší objednací lhůty, ale velmi příjemný přístup, kvalitní ošetření, vstřícnost, slušná cena, klidná lokalita...

U paní Veroniky jsem byla společně s dcerou a celkový dojem je skvělý od příjemného vystupovaní, pečlivost až po komentování, co se právě provádí s častými dotazy zda je všechno v pořádku. Moc děkujeme a těšíme se na další návštěvu.

Nejlepsi pristup k pacientovi, jaky jsem kdy zazila, podrobne vysvetleni procedury, podrobne zodpovezeni vsech dotazu.

Doporučuji , vše proběhlo v pořádku. Pomoc s výběrem mezizubnich kartáčku. Vše vysvětleno, děkuji.

Na dentální hygieně jsem byla poprvé a musím říct, že taková péče, vysvětlení a rady jsem ani nečekala. Cítila jsem se tam velice příjemně, ošetření bylo profesionální a velice citlivé. Vřele doporučuji a už teď vím, že se budu ráda vracet.

Můžu porovnávat s jinými specialisty a opravdu bezkonkurenční přístup, maximální ohleduplnost, opravdu si nemůžu vynachválit

Veronika je naprosty profesional. Nejenom ze zuby opravdu dukladne vycisti pri vsi setrnosti k zubum a dasnim, ale take umi dobre poradit. Doporucuji.

Skvělý přístup a podrobné vysvětlení všeho, neustálá kontrola toho,jak se cítím,jestli je vše v pořádku

• Zubní kámen
  • Zápach z úst
  • Zánět dásní

Ukončené školy

• 2007-2011 SZŠ a VOŠZ Alšovo nábřeží, Praha 1 - obor Asistent zubního technika

• dentální hygiena

Stáže

• Soukromá stomatologická ordinace Praha (2014-2017)

Účty sociálních médií