Profema - Centrum fetální medicíny s.r.o.
Karlovo náměstí 7, Praha

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

• gynekologie a porodnictví

Ordinace paní doktorky Frisové je jedna z nejlepších, kam žena, která chce mít špičkovou péči, nebo se snaží o dítě může jít. Paní doktorka je výjimečně pečlivá a opravdu ví, co dělá. V každém případě vždy pomůže a dohlédne na to, aby dosáhla kladného výsledku pacienta. Ordinace je navíc velmi příjemná a vyšetření je velmi disktrétní, což ocení každá žena.

Naposled nebyla jsem spokojená . Rychlá prohlidka. Nedostatek informací .Drahé. Dlouhé čekání . Žádná omluva za čekání

Umístění: Profema - Centrum fetální medicíny s.r.o.

Za mě je paní doktorka ve svém oboru jednoznačně nejlepší. Je vidět že dobře ví, co dělá, své práci rozumí, dotazy vždy zodpoví a je-li to nutné, zařídí potřebná vyšetření. A to tím způsobem, že rovnou zavolá na konkrétní místo, kam je potřeba jít a návštěvu domluví (není to jako jinde, kde dostanete doporučení a následně si dohledáváte telefonní čísla a oběháváte nemocnice). Bohužel jsem s paní doktorkou doposud řešila samé zdravotní komplikace, nutno ale podotknout, že je odhalila včas, což se třeba jinde nepodařilo. Třeba ultrazvuky dle mého dělá paní doktorka mnohem pečlivěji, než kterékoli jiné pracoviště - soudě nejen podle doby ultrazvuku, ale i soustředění. Jinam už nechodím a chodit nehodlám... Člověk si samozřejmě přeje, aby byl zdravý, ale kdyby se znovu naskytl problém, vím, že paní doktorka ho s největší pravděpodobností včas odhalí.

Nedá mi to a musím reagovat na negativní komentář níže: co se komunikace nebo objednací doby týče, nikdy jsem neměla problém - maximálně v době, kdy byl v ordinaci frmol. Ono člověk nemůže čekat zvednutí telefonu ve chvíli, kdy dejme tomu probíhá odběr plodové vody, u čehož samozřejmě sestřička asistuje :). Jsou chvíle, kdy se člověk nedovolá, ale obvykle můžete čekat volání nazpátek... Záleží ale asi na přístupu, kdo je netrpělivý, může si přece zavolat jinam ;). Ono i problém se sezením v čekárně... No, řekněme, že to, že paní doktorka zrovna nemá v ordinaci pacientku ještě neznamená, že nepracuje. Jelikož komunikuje i přes e-mail a jak jsem výše zmínila, zařizuje pacientkám i všemožná vyšetření, je možné, že v době toho půlhodinového čekání zrovna vyřizovala nějakou administrativu. Člověk se na to dívá jinak, když on je ten, co má vážný problém a ta administrativa se vyřizuje právě pro něj... ;)

Za mě patří paní doktorce velké díky, těším se na další návštěvy a doufám, že se dopracujeme až k úplnému zdraví :)

Umístění: Profema - Centrum fetální medicíny s.r.o. Prvotrimestrialni screening

Možná paní doktorka má toho hodně ale vše vysvětlí nenuti invazivni výkony a screening profesionála í gynekologicka říká že tak podrobný dělá málokdo a vše informuje í o nepříjemných věci do očí nic nezatajuje nejlepší odborníce na screening vad....

K pani doktorce jsem jela po pozitivnim prvotrimestralnim screeningu a mohu rict,ze jeji pristup byl skvely.Vse ukazala,vysvetlila a po odberu CV to.byla ona,kdo sam druhy den v poledne volal ne sestra apod.Pote poslala vysledek i mailem a na konec napsala krasnou vetu,ze bude velice rada,pokud se ji ozvu po porodu,jak se dari.Dulezity poznatek..jela jsem tam se strachem z vysledku a odjizdela se skvelym pocitem.

Č

Já jsem s paní doktorkou byla moc spokojená, (šla jsem k ní na doporučení) na genetice měli podezření na neprůchozí jícen.....vše dle UTZ v pořádku vše ukázala a i já jako lajk viděla:-) polykání ...... nosní kůstky obratle...po vyšetření jsem dostala meil o vyšetření, jasný ,srozumitelný a co mě dost překvapilo k vytíženosti paní doktorky že měla i zájem o info kdy se syn narodil a jak se mu vede!!! Sice neměla smlouvu s mojí pojišťovnou a hradila sem si to sama ale nelituji !!!! Uklidnila mě a dnes mám 10 měsíčního syna :-)

Paní doktorka je velice zkušená, příjemná a věcná (což může někomu připadat jako odměřené chování). Co se týče prvotrimestrálního ultrazvuku, patří mezi odborníky. Pokud bych ještě někdy měla jít na utz v 1. trimestru, tak jedině k ní - a to i přes to, že utz není hrazen pojišťovnou!

K paní doktorce jsem přijela z Brna na genetický ultrazvuk z důvodu hodně špatného triple testu. Dodnes na něj vzpomínám, byl proveden naprosto precizně a vše mi bylo vysvětleno. Také jsem ocenila, že se paní doktorka hned zeptala, jestli chci vědět, co to bude, a pak již o mimču mluvila jako o chlapečkovi, byla znát úcta k životu. Jak příjemná změna pro nás, co máme za sebou zastrašovací sona s komentáři - Vy ani nevíte, co TO všechno může mít... Paní doktorka miminko vyhodnotila jako zcela zdravé, teď má už měsíc a zdravé je. Ještě jednou děkuji !

Veškeré potřebné informace jsme se pravděpodobně od paní doktorky na vyšetřní ve 12tt sice dozvěděli, ale vládla tam jaksi smutná atmosféra. Mimo i jiné Paní doktorka mluvila velmi potichu, na otázku odvětila, že by se k tomu později dostala a vztah se setřičkou také nebyl růžový. Příště raději vyhledám kliniku se vstřícnějším a příjemnějším jednáním. Za 1300,- na 30minut se mohly alespoň přetvařovat.

K doktorce Frisové jsem šla na screening v I. trimestru, který nedopadl dobře, a její přístup hodnotím jako velice profesionální, pečlivý a upřímný. Jsem ji velice vděčná za upřímné jednání narovinu, které mně osobně je milejší než případné chlácholení a vzbuzování falešných nadějí. Dokonce konzultovala výsledky se spřízněnou uznávanou kolegyní v zahraničí, což je pro mne další plusový bod. A když došlo na to, že jsem v jednu chvíli situaci "neunesla", velice empaticky se mne snažila povzbudit do budoucnosti. Takže pro mne v těžké chvíli byla paní doktorka oporou. Lenka, Beroun