Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí
Plzeňská 8, Praha
Smille

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Skvělá paní doktorka :-) Ochotná, milá, poradí a celkově je to paní doktorka, která i porozumí a nechá člověka hovořit a nepřerušuje ho. Doporučuji :)

Já měla bohužel zcela jiné zkušenosti...Nebyla jsem objednaná, a tak jsem počítala s delším čekáním, ale 90 minut se mi zdá opravdu příliš. Zvláště, když mezi jednotlivými pacienty byla prodleva i 15 minut. Také na přístupu sestry a paní doktorky jsem neshledala ani náznak jakékoliv empatie či zájmů o můj problém. Takže u paní MUDr. Brázdilové si dělám poznámku - nikdy více!

Pani doktorka Brazdilova je skutecne odbornik na svem miste. Velmi doporucuji, navsteva stoji i za dlouhou cekaci dobu v cekarne. Lidsky pristup a profesionalita.

X

velmi milá doktorka

Velmi chválím paní doktorku Brázdilovou! Osobní přístup, příjemné jednání!Přeji nám všem více takových doktorů!
Mohu jen doporučit!
Řídká

Dobrý den. Troufám si tvrdit, že ať už za života či post morte bude paní doktorka Brázdilová glorifikována. A to za svůj VELMI lidský, až mateřský přístup k pacientovi. Libujete-li si v protivných doktorech se syndromem "Dostaneš Opodeldok a táhni se kafrat", u této paní neuspějete. Už jen kvůli paní doktorce by si člověk snad i přál pravidelný vřídek:-).Mějte se a buďte zdrávi.

Doktorka Brázdilová je velmi dobrá doktorka (kožní nemoci a vůbec,...není vůbec lehký obor). je to člověk na svém místě. Pacienti ji možná s lecčím překvapí, nicméně najde vždy vhodné řešení, které je samozřejmě nutné do budoucna konzultovat a případně upravovat medikament - to je však stejné u více lékařů (např. psychiatrů) Mohu doporučit pro velmi dobrý přístup k léčení akutních komplikací a účinnou léčbu akutních komplikací s tím, že "vždy se držím rady lékaře" jdu na kontrolu a upravuji léčbu dle aktuální potřeby.

Asi lépe, než vy :o)... na svém názoru trvám...

Skvělý odborník a velmi lidský přístup k pacientům.