Praktický lékař
U pošty 14, Brno

Neprofesionální přístup, neřeší to co má, a řeší co nemá. Prodlužuje mi úmyslně lhůtu pro úřední potvrzení a vyloženě se mi vysmívá do obličje: " No to tak rychle nebude, nejdříve se doneste tato a tato potvrzení... to jsem tam byl pro konkrétní potvrzení 3 x a nebyla mi to schopná říct na začátku, nakonec mě poslala za specialistou, který neexistujea a tak jsem si musel stejně poradit sám. Mám silné podezření, že to bylo úmyslné. Paní MUDr. si myslí, že má každý čas k ní chodit pro každou záležitost jednotlivě, nejméně jednou týdně a to 4 x za měsíc a vysedávat tam vždy přez hodinu, než se dostane na řadu. Já ale musím pracovat, pokud uvedená MUDr. chápe o co de. Praktických lékařů je málo, ale měl jsem štěstí, zaregistroval mě solidní lékař, který vše se mnou vyřešil za 15 minut v jedné návštěvě.

mám taky zkušenost ne moc dobrou, špatné krevní testy už asi 5 let, odpověď je někde je v těle zánět, tím to končí žádné vyšetření aby se našel nic, když si jdete pro předoperační vyšetření prosedíte asi 4hod v ordinaci plých nemocných lidí, ale to nevadí paní doktorka se tomu jen zasměje a sdělí vám že byste měla očekávat nějaké nachlazení taky potom sezení v ordinaci. stěžování na bolesti v zádech v oblasti ledvin či jiné potíže jako by šli mimo..

Nechápu zdejší komentáře... S paní doktorkou jsem nikdy neměl problémy. Spíše naopak. Kdykoli jsem se na ní obrátil a musím podotknout, že ne vždy to bylo během její pracovní doby, byla velice ochotná řešit mé obtíže. Je pravda, že čekárnu má zpravidla plnou. Největší nápor pacientů (ostatně jako ve většině ordinací) je ráno, a proto pokud mohu, chodím v pondělí odpoledne, kdy tam většinou není zase tolik lidí (posledně tam bylo asi 6 lidí, což se dalo). Co se týče jejího přístupu, tento hodnotím jako vstřícný a pečlivý. Závěrem musí dodat, že nechodím k lékaři s každou rýmičkou, protože ibalgin si umím koupit i sám a pokud jsem měl vážnější potíže, paní doktorka je vždy profesionálně vyléčila.

Ja osobně s pani doktorkou neměla nikdy žadny problem,vždy mi vyšla vstřic.Ale je pravda,že jsem nidy neměla zavažnějši problemy.Na problemy s kašlem apod. jsem dostavala antibiotika a tim to haslo.Když nezabraly,tak prodlouženi neschopenky a dalši antibiotika.....

K pí.doktorce jsem byla přidělena za minulého režimu v rámci bydliště a jelikož jsem byla mladá,a protože netrpím na teploty,pí.doktorka mě vždy s nemocí odbyla bez vyšetření s tím,že jsem simulant,i když jsem skrze můj zdravotní stav nemohla ani polknout,jak mě bolelo v krku.Po dlouhých čekáních v čekárně,po strachu z toho,jakou náladu bude mít sestra,a po zkušenostech s postupem této lékařky jsem při první příležitosti změnila doktora.S postupem času se ukazuje,že mám nějaký problém se srdíčkem,že by moje zanedbané přechozené angíny,virózy....??? Dneska bych se za sebe postavila a do očí bych jí řekla....,tehdy jsem byla hodně mladá.

Paní doktorka i sestřička jsou velmi příjemné. A řekla bych, že je i velká profesionálka. Nikdy u mě nic nezanedbala a vždy se snažila najít nejlepší řešení. A to jsem byla trochu komplikovaný případ. V čekárně se čeká, to je pravda, ale já raději chodím k lékaři, který má plnou čekárnu než k tomu, který tam nemá nikoho. A co jsem u ní oceňovala jako u člověka, že u sebe nechala dosloužit sestru před důchodem, kterou nikdo jiný nechtěl a všichni se k ní otočili zády. Je to pravda už pár let, ale klobouk dolů.

Chodím k paní doktorce-léta a nemám s tím problém.Co člověk to názor.V obchodě si také nekoupíte co se vám nelíbí.A to že je plná čekárna, a ostatní prázdné, také o něčem svědčí.

Velmi pečlivá,s dobrým přístupem k lidem. Jedinou navýhodou je vetčinou dlouhá čekací doba.

Milá paní doktorka, zajímá se o problém, opravdu pečlivá. Mohu jen doporučit !

Mám u ní smíšené pocity, asi jak kdy se vyspí.Děkuji