Ordinace PL pro děti a dorost
Ke Karlovu 8, Praha

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Dochazíme pravidelně na dětské prohlidky.

Nejlepší pediatr kterého znám. Velice milá, vstřícná, ochotná (i nad rámec svých povinností). Zkrátka odborník na svém místě. Navštěvovala jsem její ordinaci od útlého dětství až do dospělosti, poté jsem se odstěhovala na druhý konec Prahy, ale i přes vzdálenost k paní doktorce nyní dojiždím se svými dvojčaty a nikdy bych neměnila. Pochvalu zaslouží i sestřička, která k ordinaci neodmyslitelně patří.

Paní doktorka je naprosto profesionální, bezvadně organizovaná a pečlivá. Má perfektní přístup k dětem a ochotou vše vysvětlit rodičům. Po objednání se v čekárně skoro nečeká. Všem paní doktorku na 100% doporučuji.

Naprosto špičková paní Doktorka s velkým D, mě neskutečně pomohla, když mi předchozí dr zavažně zanedbala péči. A bez nadsázky mohu říct, že jen díky paní doktorce mohu mít deti. Ve chvili, když jsem zjistila radostnou novinu okamžitě jsem k paní doktorce naklusala že chci pouze jí :D

K paní doktorce chodíme se synem, předtím jsme ji neznali. Musím říct, že její péče (stejně tak péče sestřičky) je velmi příjemná a na vysoké úrovni! Paní doktorka je odborník na slovo vzatý. Nikdy nám nic nenutila - očkování, apod. Vždy ochotně vysvětlila rizika, řekla na svůj názor na věc. Ať má syn jakýkoli zdravotní problém, řeší se okamžitě a s velkou péčí. Paní doktorku mohu jednoznačně doporučit!

Dobrý den, teda hodnocení, že je paní doktorka arogantní a sestra nepříjemná je blbost!!!Asi jste chodili někam jinam než já!K paní doktorce sice chodíme jen krátce, ale je vždy milá, malou odborně prohlídne a vždy s ochotou a odborností vysvětlí mé otázky. Sestřička je velmi vstřícná, milá a usměvavá!Jinak k této paní doktorce jsem se dostala přes otce mého dítěte který k paní doktorce docházel až do 18let a byl naprosto spokojený, pokud by nebyl tak by tam neposílal svojí dceru. Takže paní doktorku vřele doporučuju!!!Dělám ve zdravotnictví a přítel také, takže něco o medicíně víme a paní doktorka je velmi odborně znalá!Takže milé maminky nebojte se a opravdu věřte, že paní doktorka umí a o vaše děťátko se postará výborně!

Byl jsem u této lékařky s dětmi asi třikrát.Je velmi všímavá a pečlivá.Mohu jen doporučit.

paní doktorka je uzasna. jsem casto nemocna a pani doktorka mi vzdy pomuze tou nejucinejsi a nejlevnejsi lecbou. jednou kdyz mela volno, kvuli me dokonce prijela do ordinace

Naprosto nechápu,jak někdo muže tuto doktorku a její sestru nazvat arogantní!!!
Naopak paní doktrorka je velice milá příjemná a a ochotná a sestra se chová také velice pěkně!Nechci je otravovat s každou hloupostí, takže často využívém možnosti telewfonu a vždy mio i po tel paní doktorka dá jasnou odpověd,poradí a vše vysvětlí! Myslím, že hnusné hodnocení na ní tu dávají zatrpklí lidé,kteří nejsou spokojeni sew vsm životem a dík tomu se snaží znepříjemnit život,špatným hodnocením paní doktorce.
Tuto lékařku mohu vřele doporučit!!!!

Lecime uz 20 let...

Ani my nemáme důvod si stěžovat. Paní doktorka byla vždy milá a příjemná k nám i k našemu synovi. Pokud jsme chtěli vysvětlit třeba rizika očkování, paní doktorka nám vše ochotně vysvětlila. Nikdy jsme dlouho nečekali. Pravda je, že k lékaři nelítám s každou rýmou. Když tohle maminky dělají, holt pak je méně času na opravdu nemocné děti.
Také kontakt po telefonu mi připadá dostatečný. Pokud jsem telefonovala a chtěla vědět nějakou informaci, vždy mi byla poskytnuta.

Dle mého názoru je Dr. Ševčíková fundovaná odbornice, oceňuji, že mi necpe homeopatika a líbí se mi její přístup. Syn ji má rád, chová se k němu jemně a citlivě.
Nemáme s manželem žádnou výtku.

Sestřička má hodně práce, ale i ta nám vždy vše vysvětlila pokud jsme chtěli něco vědět.
Rozhodně mohu doporučit.