Praktická lékařka
Koliště 39, Brno

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Specializace všeobecné lékařství, vykonávala i praxi lékaře kosmetického institutu Dr.Středy- práce s kosmetickým laserem, face myolifting, elektrolyt...

Nejlepší praktický lékař v Brně.
Pokud nejste objednané může být delší doba čekání, ale ve velkém městě je to normální. Vždy pozorně poslechne co trápí a odborně stanoví diagnózu nebo pošle za odborným lékařem. Je strašně milá a příjemná. Také není problém se k ni dovolat v ordinačních hodinách. Doporučují.

Lékařka s velmi lidským přístupem, vše podrobně vysvětlí, vždy mi pomohla. Paní doktorka doporučuje kvalitní odborné lékaře.

Všichni voláte po osobním přístupu a psychosomatice. Paní doktorka Věra Schöblová je přesně to co si pod tím představuji. Vynikající lékařka i člověk. Mnohokrát mě dostala z velkých problémů a nebála se jít i proti postupům odborným lékařů. Například zabránila tomu aby mi byly podávány hormony a za to jsem ji do dnes vděčný. V dnešním světě najdete stěží člověka, kterého opravdu zajímá, jak se cítíte. Jan Kohout

Ti co tu pisi ty nesmysly o Pani Doktorce by se meli nad sebou zamyslet.Hranici to s pomluvou.Dlouha cekaci doba???Kde se neceka???Bezne byvaji mnohem delsi cekaci doby.A pokud jste nemocni,kam jako spechate?Chcete se vylecit,nebo to mit rychle za sebou?Kdo neni ochoten si pockat,nez na nej prijde rada,si tuhle Pani doktorku vubec nezaslouzi.Ukecana???Libilo by se Vam,kdyby se vas jen zeptala na urcite veci a zbytek,co by jste ji chteli rict,by si uz nechtela poslechnout,aby jste ji nezdrzovali a mohla vyridit dalsiho pacienta?No to by byla kvalitni lecba...A jak tu nekdo psal,ukecani pacienti-neni uz problem Pani doktorky,ale neuvedomelost lidi a za to ona nemuze.To by si mel kazdej uvedomit sam,ze ji nema zdrzovat zbytecnyma kecama.Tahle doktorka si poslechne problem,vysetruje,chce resit,snazi se lecit a opravdu pomahat.Odbornost v porovnani s praktiky,u kterych jsem byla pred tim, skoro nesrovnatelne lepsi.K jinemu praktickemu lekari uz bych nechtela.

MUDr. Věra Schöblová

Děkuji Vám za tuto pochvalu.....V. Sch.

Vyborny a prijemny lekar. Ale. Pokud clovek chce prijit, napsat narychlo recept, na co si namyslel a za 5 minut byt venku, ma holt smulu. Zadnou hladovost jsem u ni nezaznamenal. Vzdy se s ni da domluvit a dokaze poradit. Coz se malo vidi. Jedine co mi vadi, ze ma vetsinou az prilis ubrblanych duchodcu v cekarne, coz ale neni jeji chyba. V zivote bych jinam nesel. Opravdu. Sice to neni ma prvni, ale prvni u ktere jsem nahlasen roky a nevadi mi k ni jit. ;)

MUDr. Věra Schöblová

Jsem ráda, že mám i takové pacienty, kteří jsou spokojeni, děkuji

Asi tak čtrnáct dní před porodem se mi objevila alergie na penicilínové antibiotikum. Na kožním mi doporučila antihistaminika. Při nahlášení alergie na penicilínové antibiotikum mi bylo oznámeno, že to nevadí a příště ho můžem použít za přidání těch léků nas alergii. Byla jsem jak Alenka v Říši divů, protože pracuji ve zdravotnictví.

Pacienti se musejí objednávat. Když už se chci objednat, dostanu nejbližší termín až za týden. Příjdu, nahlásím se u sestry a oznámím, že na mě čeká přítel s tříměsíční dcerkou, nechá mě čekat a po sestře mi vzkáže, že si mám jít malou nakojit a pak se mám vrátit. Trochu mě to dostalo, hlavně když má ordinační dobu, krom jednoho dne, jen dopoledne.

MUDr. Věra Schöblová

Je mi líto, že jste měla problém, ale pokud si pamatuji, byla jste objednána na vyšetření řidiče, nešlo o alergii, to bych si opravdu nikdy nedovolila, odmítnout pacienta s vážným problémem. Ale moje zdr. sestra, která s Vámi mluvila, ne já, Vám sdělila, že právě v tu dobu, kdy jste přišla bylo více naléhavých případů, proto Vám nabídla, abyste se s miminkem ještě chvíli prošla v přilehlém parku a pak se vrátila,abyste nebyla v čekárně s dalšími pacienty. Dokonce mi řekla i tom, že vám řekla, že můžete v klidu, mimo čekárnu, nakrmit své miminko. Nemohu zapomenout,

Paní doktorka se pacientům věnuje a poslouchá je, co mají za problém. Já u paní doktorky nemám problém ani s čekací dobou. Většinou dojdu a jdu hned na řadu. A když tam chodí lidi, co se jenom nudí a nic jim není, tak není pak divu, že se tam „dlouho" čeká, protože paní doktorku zdržují.

MUDr. Věra Schöblová

Někdy někdo velmi spěchá, ale až vyjde z ordinace, se klidně posadí v čekárně a povídá hodinu se známým, kterého potká, ale to se nedá nikdy ovlivnit a nikde není člověk ten, který se zalíbí lidem všem. Jinak děkuji za hodnocení.

Plusy: Paní doktorka je velmi příjemná. Své práci velmi dobře rozumí a pacienty neodbívá.
Mínusy: Čekárna a prostředí kolem nejsou nikterak vábné. Čekací doby které jsem zažil byly vždy velmi dlouhé.
Lékařku doporučuji. Ale jen těm co nikam nespěchají.

MUDr. Věra Schöblová

Děkuji za hodnocení, myslím, že již se prostředí změnilo..Doufám, že jste již spokojeni. Budova je stará a úpravy nejsou zcela jednoduché. Za prostředí kolem nemůžeme, žijeme ve středu města a myslím, že zde je někde i mnohem horší prostředí.

Paní doktorka vyřešila všechny mé zdravotní problémy k mé naprosté spokojenosti. Jiří B.

Děkuji Vám za hodnocení

Paní doktorka je sice příjemná, ale ukecaná, příliš dlouho se čeká. Jen pro ty, kterým nezáleží na čase. V čekárně tma.

MUDr. Věra Schöblová

V čekárně tmu nemáme, ale pokud je Váš názor jiný, nemohu Vám odporovat. Každý se na věci dívá jinak

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Hello,
I have just started an employment in Prague and I need to register with a GP. Please let me know if you provide this service. Kindest regards.

No, because my office is in Brno.